Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

--- (So, 28. 10. 2017 - 17:10)

Kdy s ní budeš spát Jirko?...Krávo,umíš něco jiného?

Miluna (So, 28. 10. 2017 - 16:10)

Kdy s ní budeš spát Jirko? Potřebuju se udělat při koukání.

Jirka (So, 28. 10. 2017 - 16:10)

To ale prece neni nas pripad.Ja deti neignoruju.

Jirko (So, 28. 10. 2017 - 15:10)

Jako ja ji neopustim a ani...nevím, proč píšeš o tom, že jinde je to horší? Jarin psal o budoucnosti vašich dětí ve vaší situaci. Stává se, že dospělé děti ignorují své rodiče ve stáří stejně, jak oni to dělali, když byly děti ještě malé. To se potom "staroušci" diví, jak jsou potomci nevděční, ale už zapomněli, že ten model do nich vložili.

ruzovy bryle (So, 28. 10. 2017 - 15:10)

a ty decka taky

hm (So, 28. 10. 2017 - 14:10)

já já já zeptej se Alice jak se v domácnosti s tebou cítí

Jirka (So, 28. 10. 2017 - 14:10)

Jako ja ji neopustim a ani bych uz bez ni neumel zit,beru ji jako osudovou svou zenu a ze jsem nestastnej z duvodu co jsme tu psali tak,ale to vubec nema nic spolecnyho s detma.V tom ja s tebou Jarine nesouhlasim.Bolesti by mela dal i beze mne a mela by k tomu min penez,takze by delala dusnou atmosferu detem dal.Ja jsem pro se naucit chodit ji z oci,to je jediny co se musim naucit,kdyz ji to veme ty nalady.Jde to tezko,protoze jak jsem s ni mam potrebu ji mit porad u sebe nemuzu za to,ze jsem takovej,ale ted si beru k sobe Anetku tak mi to pomaha.A vsude je neco v kazdy rodine,takze kazdy deti nezijou v neustale idylce.Jo neco jinyho kde je nasili,denni hadky,ale to u nas neni.Vecer jsem ji to namasiroval a je ji lip tak jsem za to rad a jo byla chyba,ze mi to nenapadlo samo od sebe driv,uznavam.

sany1 (So, 28. 10. 2017 - 13:10)

Hezký brejle ;-) A proč jsi...Ctenari 2: nevim, jak v Cesku, ale v Nemecku se pouziva na plyn prava noha. Tu mam v poradku.
S automatem nejezdim, protoze mne bavi radit a manzelka podnikatele nejsem. Manzel je jiz devatym rokem muj zamestnanec. Ale firmu vedeme spolu, nejsem jeho privesek. Na dychanky nechodim, takze neumim posoudit.
Brala jsem si ho po roce znamosti, takze jsem ho moc "provereneho" nemela", ale jsme spolu 22 let, za tu dobu se kazdy svym zpusobem zmeni, jiste i ty ses zmenil.
Aby nedoslo k mylce,ja si nestezuji, jen konstatuji, ze chlapi nemaji radi, kdyz je zenska nemocna, obtezuje je to.Az na vyjimky, ktere naopak jsou pecujici typy. Takovi samozrejme existuji tez.
Kupodivu manzel na moji vycitku zareagoval a zatim dela,ze se stara. Ale ja ho znam.:D Vadi mu to.;)
Kazdopadne neni ovladatelny, s takovym chlapem uz bych davno nebyla, nezajimal by mne.
Co se tebe tyka, mam pocit, ze posledni dobou skryte ventilujes jisty druh zatrpklosti vuci zenskemu pohlavi. Nebo se mylim? Ono se to fakt dobre komentuje a posuzuje, kdyz to clovek nikdy nezazil, se vsim vsudy. :)

Jarine, dobre jsi to napsal.:)

Jarine (So, 28. 10. 2017 - 12:10)

Velmi dobře napsané

jarin origoš (So, 28. 10. 2017 - 12:10)

Hezký brejle ;-) A proč jsi...To znáš ten vtip:

Paní na návštěvě u kamarádky baští štrůdl a povídá: “Maruško, máš to moc dobrý, koukám, že trouba peče výborně“.
“To jo,“povídá Maruš,“ale těch keců, než ho k tomu vždycky dokopu!!!“

Ale teď vážně, když jsem to tu tak pročítal, tak mě to chvílemi zavánělo i citovým vydíráním a tak dále a tak dále... ale co, nic mi do toho není nebudu v tom více vrtat, raději si to nechám pro sebe, je to jejich život. Pravdou je, že když jsou 2 dospělí a chovají se k sobě takto, není to dobré, ale když jsou tam navíc děti, je to zlé. Ty děti v takové rodině trpí. Není to dobrý příklad, to dítě si již nyní utváří svůj budocí život, přejímá vzorce chování, ta dušička všechno vstřebává a ukládá v sobě... Jsou ty děti šťastné? V takovém napětí a dusnu? Do prdele, tak alespoň berte ohled na ně. Takové to udržování vztahu mermomocí jenom kvůli tomu, aby byli rodiče spolu jako komplet rodina je nanic. Ale vlastně to není primárně kvůli dětem, já zapomněl. Ale odserou to ve finále hlavně ty děti. Děti jsou také naše budoucnost, základ společnosti. Co jim dáme, to se nám vrátí...

A ta výměna, jo, to by byl nejlepší díl. To bych koukal i já :-) A je to fakt, když jsem kolikrát kousek zahlédl, tak jsem nechápal, jak to ti lidé totálně nezvládají, pořád bulí, nebo štěkají po sobě, nebo celou dobu jen uklízejí a druhou stranu pomlouvají, jenom aby sami sobě dokázali, že oni jsou tzv. lepší... prostě komedie pro celý národ a ostuda do konce života. Ale to, že se tam někdo hlásí mluví za vše, protože nikdo normální by se takové hovadiny nebyl ochoten účastnit. Ani za milión.

A co jinak lidičky, jak se máte a co děláte?

čtenář 2 (Pá, 27. 10. 2017 - 22:10)

Je fakt, ze chlapi obecne...Hezký brejle ;-) A proč jsi nejela s nohou na plynu?, já jsem měl za to, že v Německu ženy podnikatelů už jezdí jen s automatem.
S těma chlapama máš asi pravdu, nicméně když sis ho brala, taks ho musela mít už proklepnutýho. A to platí o všech ostatních ženách, které si stěžují na to s jak hrozným chlapem musí sdílet domácnost. Asi potřebují mít doma chlapa lehce ovladatelnýho aby se na dámských dýchánkách mohli navzájem trumfovat, která má doma většího budižkničemu. Ale možná si to jen myslím, protože já jsem jen teoretik, můj jedinej a nejdelší vztah trval tři měsíce. Ale podle všeho bych byl ideální manžel a proto žiju sám :-)

Jano, tak se asi Výměny v podání Alice a Jirky nedočkáme. Já si ale myslím že z větší části je to zrežírovaný. Já to nesleduju, ale když někde vidím ukázky, tak je to pořád podle jednoho scénáře, vždycky je tam jedna ženská ubulená jako kdyby musela žít půl roku někde za Uralem, přitom je to jenom týden, pár kilometrů od svého domova za přítomnosti televizních kamer a hlavně s vyhlídkou slušnýho výdělku.

. (Pá, 27. 10. 2017 - 15:10)

Anetku ti neveme, co by s ní dělal, musí do práce a jeho matka by ji vzala snad jen na chvíli.

Alice (Pá, 27. 10. 2017 - 15:10)

tohle máš Alice s Jirkou...Kdyby byl chápavej a nemyslel jen na sebe mohlo být všechno lepší.Když nezvládá moje problemy tak vrátit to zpátky a nemít Anetku tak asi bych to vzdala a nebyla s ním.Tak a teď mám asi zase na hádku zaděláno až si to přečte.Musel by se on změnit aby to fungovalo,já svoje zdraví neovlivním.Jo Sany teď jsem ti psala na email tak to si napsala přesně.Bohužel to tak často bývá.Tak kdyby jsme se teď viděly osobně tak bysme kulhaly obě dvě.No to jsme dopadly.Jo leze mi to na nervy když člověku něco je a chlap není oporou,naopak blbě čumí že třeba nemá jídlo nebo že není nakoupíno.Nebaví mě to už.A když dávám návrh aby šel bydlet jinam tak to nechce jen s podmínkou že vezme Anetku!! Fakt jsem v pasti.Asi ani nemůžu teď jít do práce tak jsem na něj teď vázaná.No čtenáři2 ještě to tak a jít do Výměny,no já bych nesnesla že mi prolézají s kamerou byt a ukazují co kde jsem nechala.

sany1 (Pá, 27. 10. 2017 - 14:10)

Je fakt, ze chlapi obecne jsou vetsi fnukny a nechaji se radi obskakovat,i kdyz maji treba jen rymicku.
Z vlastni zkusenosti napr. nezapomenu,kdyz jsem byla tehotna a my jsme museli opustit pri nakupu supermarket, kvuli nevolnosti. Ale ne moji.:D Vcera jsem "sikovne" upadla a nastipla si nartni kost.Boli to jak prase.A to jsem jeste ujela pres 50 km, s nohou na spojce.Pripajdam do prace a je videt, ze nohu taham za sebou a fakt mam dost.Prvni , co slysim od manzela, musim k doktorovi, boli mne hrozne noha. :D(On teda ma dlouhodobe problemy;to zas ne, ze ne.)
Vztah je zalozen na tom,jak se rika: v dobrem,i ve zlem a fakt je,ze maloktery chlap je nesobecky, kdyz zenska je nemocna nebo ji neco je. Dlouhodobe to nevydrzi. Jde Jim to na nervy.Zazila jsem jiz nekolik pripadu,kdyz chlap opustil zenskou s rakovinou, s nemocnym ditetem (protoze to neumel snaset) atd. Ani muj otec nebyl jiny.Takze Alici svym zpusobem chapu.

Jana (Pá, 27. 10. 2017 - 14:10)

Čtenáři ty máš dobré nápady. No snad se přihlásí, oni tam takovéto páry potřebují. Kdyby tam byli lidi bez problémů tak by to byla nuda a nikdo by se nedíval. A peníze taky nejsou špatné.

jo (Pá, 27. 10. 2017 - 13:10)

Snad se tam přihlásí,...a ještě k tomu výměnu s romskou rodinou :D
Šou dva tři ....

no (Pá, 27. 10. 2017 - 13:10)

A ještě 100 tisíc.

no tak (Pá, 27. 10. 2017 - 13:10)

To nemá s hlavou nic...tohle máš Alice s Jirkou jako podmínečný trest. Bez dětí bys pravděpodobně s Jirkou nebyla, takhle jsi jako v kleci a z toho máš ty stavy. Má to význam? Jirka se nezmění

čtenář 2 (Pá, 27. 10. 2017 - 13:10)

Jo to by byla parádní...Snad se tam přihlásí, protože ten díl by se stal okamžitě hitem, až by si tam začali vyčítat, že jim něco je kvůli tomu druhýmu :-) Možná by se na konci, jak všichni sedí u stolu, poprali a šermovalo by se noži. Mělo by to obrovskou sledovanost a Alice by byla slavná a třeba by dostala nějakou roli v Růžovce :-)!

:-) (Pá, 27. 10. 2017 - 13:10)

Já si myslím, že takhle to...Jo to by byla parádní výměna,oni dva:-)

Reklama

Přidat komentář