Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

die (Ne, 14. 7. 2019 - 14:07)

No tak promiň já jsem mu setkání a splnění jeho snu přála. Spokojenej!!!

.,., (Ne, 14. 7. 2019 - 14:07)

Taky jsem mu to přála.Máme obě stejný názor.Nic si z nich nedělej,z těch co tady mají jinej názor.Každej to vidíme jinak.

die (Ne, 14. 7. 2019 - 14:07)

Oto je smutné že to nedopadlo podle tvých představ, víš že jsme ti to přáli. Snad se zadaří a ještě se s Milunou setkáš. Hlavně zklamání nezajídej, když se ti tak dařilo hubnout.

Návštěvník (Ne, 14. 7. 2019 - 14:07)

Hele, většina jej od setkání odrazovala a věděla proč. Jen tys dychtila po senzaci, nebo co jsi očekávala?
Ota se jeví jako psych. labilní a setkání to jen potvrdilo. Oto promiň, ale není to myšleno k tobě špatně, ale zamilovat se do fotek a psaní je nenormální.

Alice (Ne, 14. 7. 2019 - 13:07)

Oto ty za to nemůžeš.Nikdo nemůžeme za to co nám tělo udělá když to nejde ovládnout.Jo to setkání je smutný že takhle dopadlo když ti tak o ní jde.Ale jestli sis nevšiml,jí jde jen o to aby se někdo o ní postaral a to ty asi stejně nemůžeš viď? Tak prostě musí být s tím kdo to dělá i když třeba je špatnej.No mě už by to nebavilo takhle žít.Já bych fakt radši makala než pořád čekat jakej kdo bude a hlavně že platí.By si zkusil na mě trhat tričko.Můžeš jen pozorovat co víc můžeš dělat? Snaž se dát do klidu.A zdravím Sany ;) ještě že to mám s Jirkou dobrý když vidím tohle.

Návštěvník (Ne, 14. 7. 2019 - 13:07)

Nějaká příčina k roztrhání trička určitě byla Oto. Miluna si hledá takové živly, kteří neumí udržet své emoce. A předcházelo k tomu určitě ještě více.

ha (Ne, 14. 7. 2019 - 13:07)

Miluna se vyděsila leda tak z toho, že nebude mít kde v klidu sledovat filmy, jak tady psala

Návštěvník (Ne, 14. 7. 2019 - 12:07)

Za to,že tě odvedla k lékaři má Miluna u mě plus,ale to je tak asi všechno.

Ota (Ne, 14. 7. 2019 - 13:07)

To měla o mě starost.Mohl jsem si jí krásně užít kdybych byl normální chlap,celou cestu mi podpírala a vedla ale když je člověku blbě tak to nemůže vnímat.To by ale pro mě bylo ještě horší už jí nikdy nevidět když jsem jí měl už vedle sebe.Ani jsem si na ní nestihl vzít kontakt.Na ty lidé nechodí denně.

no (Ne, 14. 7. 2019 - 12:07)

Nevyděsila, určitě ne, ta je zvyklá na vše.

Návštěvník (Ne, 14. 7. 2019 - 12:07)

Aha, tak jsi mi odpověděl. Buď v klidu, nesmíš to takhle prožívat. A braň se hlavně osobního setkání s Milunou. Nedopadlo by to dobře.

Návštěvník (Ne, 14. 7. 2019 - 12:07)

Byla u tebe?
A kdo ji odvezl?

Ota (Ne, 14. 7. 2019 - 12:07)

Nebyla.My jsme tam vůbec nedojeli.To setkání bylo úplně hrozný.Vlastně přišla proto aby mě odvedla k doktorovi.

Lalla (Ne, 14. 7. 2019 - 13:07)

Podívej Oto, ty jsi prostě zkolaboval a to není nic, co by sis měl vyčítat. Ono, když tě někdo zavolá jako to Miluna umí a ty někam z ničeho nic jedeš za cizím člověkem, k tomu blbé počasí a strach co se bude dít, navíc nejsi asi zrovna ve fyzické ani psychické kondici... Myslím, že to nakonec dopadlo dobře a hlavně že jsi vpořádku doma. Jen je smutné, že za tebou ráno do té nemocnice nešla, zjistit jestli něco nepotřebuješ, jak na tom jsi a tak

Ota (Ne, 14. 7. 2019 - 13:07)

Ono to rozloučení bylo zmatečný.Snad tam nešla dneska dýl když už jsem tam nebyl.Ale zase to by asi sem napsala.Já nevim.Tak myslíš že to je k pochopení co se mi stalo? Neni to pro ostudu? Zajímalo by mě co je ten ukrajinec zač že si dovolil jí roztrhat tričko.Pořád na to musim myslet.

a (Ne, 14. 7. 2019 - 13:07)

Ty jsi ještě nepochopil, co je miluna zač? Přečti si znova včerejší diskuzi

Ota (Ne, 14. 7. 2019 - 12:07)

Já jsem pak musel vyhledat doktora tak mi řekl že to vypadá z nervů.Nějaká panická ataka vyvolaná nervovim vypětim ale byl to strašnej projev.Ale selhal jsem že jsem jí nepomohl.Ošidil jsem se o ní.Dostal jsem injekci a na doma prášky.Teď tu jsem sám s pocitem jestli jí ukrajinec zase netrhá tričko a že já se o takovou krásnou holku neumim postarat a ani si jí dovézt domu,vlastně nic.Je mi blbě už samotnýmu ze sebe.

Lalla (Ne, 14. 7. 2019 - 12:07)

Oto a Miluna je vpořádku? Jste u tebe nebo s tebou nejela?

Ota (Ne, 14. 7. 2019 - 12:07)

Sama se ze mě asi vyděsila když jsem předvedl to co jsem předvedl.Chudinka moje.

Ota (Ne, 14. 7. 2019 - 12:07)

Nejela se mnou tak nevim kde je ani kam šla.Jen mi doprovodila k doktorovi a pak nevim kam šla.Já jsem dojel domu až dneska dopoledne.

Reklama

Přidat komentář