Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (So, 7. 9. 2019 - 23:09)

Tak to máš manželku jak mojí vrstevnici a tobě je jako Lucce:-) tak gratuluju,brzy mě to čeká taky až se do toho pustíme znova.A jak mi tu dlouho znáš? A už víte co čekáte? No babička být ještě nechci.Myslim moje děti si daji čas.

kolik (So, 7. 9. 2019 - 23:09)

nevím, párkrát jsem tady četl ty tvoje úlety. Holka další dítě to taky nevim, nejsi schopna se postarat ani o ty co máš a jsi moc nemocná a dost magor. Já bych se bál, ale tobě je to asi jedno Čau

? (Ne, 8. 9. 2019 - 10:09)

Když si to tady četl jen párkrát tak jak víš že neni schopná se postarat? A ještě že je magor?

Miluna (So, 7. 9. 2019 - 23:09)

Magor žádnej nejsem.Dost snutný že mi za magora považuje o pár let starší chlap.To mi docela mrzí ale pro mě platí jak mi vidí moje láska a určitě žádnýho magora ve mě nevidí,to by se mi nevracel.

Miluna (So, 7. 9. 2019 - 22:09)

Jo anonyme 20:30 víš jak je to krásný když má člověk takovýho chlapa.Miluju jeho vyprávění a koukam na něj s respektem a jestli to Marušku nebralo tak jako mě nebo nezajímalo tak se nedivim že sem mu chyběla spíš já.Sany tak si mi připoměla osumdesátky i když si tu dobu pamatuju jen z vyprávěníba filmů.Já sem narozena ročník 1988.Ale džíny a legíny jsou moje nejoblíbenější oblečení.Máš pravdu Pils,lepší i na to nemyslet.Pro mě jen důležitý aby vůbec semnou byl a zase mě nenechal.Spát ještě nejdu,tady rodiče maji puštěnou tv a tam kde spim zase tak tam mluví děti s kamarádama přes notebooky.Neni tady klid kam bych si zalezla.A anomyme 21:28 trochu mi to zase straší.Já právě nevim jestli už nechtěla pracovat ona sama nebo on ale tvoje myšlenka dává smysl.Sice sem napsala že už na to myslet nechci ale přeci jen bych potřebovala mít jistotu že to má s ní ukončený aby jí už neviděl jako to mam ukončený já a už mi žádnej vztekací Sergej nezajímá i kdyby byl v posteli sebe lepší seru na to a na celou pohlavní zábavu seru druhej anonyme jak píšeš.

???? (So, 7. 9. 2019 - 22:09)

a v kolika jsi měla ty děti? jsem myslel, že je ti tak čtyřicet podle toho co jsi všechno zažila

Miluna (So, 7. 9. 2019 - 23:09)

Ne to ne,je mi 31.a měla sem v 16.A kolik je tobě?

Miluno (So, 7. 9. 2019 - 21:09)

jestli Denis kdysi Marušce řekl, že nemusí uklízet, pze se o ni postará a teď tohle s tebou, tak asi musí hooodně přemýšlet, jak se zachovat, aby nebyl ani na jedné straně za padoucha. Nezávidím mu

Návštěvník (So, 7. 9. 2019 - 21:09)

Haha, Miluna se nechala živit, platit nájem a všechno, kartu jí dal a ona chodila vyšukávat vedle, tak to asi Pils vadí

pozorující (So, 7. 9. 2019 - 21:09)

Kartu jí nedal ale nechal na Miluny účet posílat výplatu aby mohla provádět platby a chodit na nákup.

Návštěvník (So, 7. 9. 2019 - 21:09)

Jaký je v tom rozdíl? Myslíš, že bary a svou "pohlavní zábavu" Miluna platila ze svého?

a (So, 7. 9. 2019 - 21:09)

Co ti vadilo na Sergejovi? Divíš se že jí nadává???

Sany11 (So, 7. 9. 2019 - 20:09)

Pro Lallu a Milcu. Vzpominky na dziny. Vybavilo se mi, jak jsem moje prvni dziny oblekala takrka za mokra vleze, abych se do nich nasoukala. :D

https://www.youtube.com/watch?v=E68KaImsDgs

Návštěvník (So, 7. 9. 2019 - 18:09)

Je víkend, tak víkendují. Jestli má rozum, tak si spočítá co je lepší. Nevím, jaký byl nátlak u tvých rodičů, možná chtěl nějak pomoct. S Maruškou by to měl jednodušší. A ona byt nemá, ty ale ještě máš.

Miluna (So, 7. 9. 2019 - 19:09)

Ale sám mi řekl že já sem mu v bydlení vyhovovala víc.Líbí se mu že se zajímam o medicínu a ráda ho posloucham jeho vyprávění a i jsme se spolu občas zasmáli a Maruška je tichej inventář.

nojono (So, 7. 9. 2019 - 20:09)

zneuznaný doktor Cvach potřebuje publikum, obdivovatelky. A tak ho těší, jak na něj Miluna zírá, hubu otevřenou, oči vyvalený a on sklízí nelíčený obdiv. Dostala mě věta, že se Miluna zajímá o medicínu. Aha to bude asi gynekologie.

Pils (So, 7. 9. 2019 - 17:09)

Aj - takže škatulata? Milčo, když už je to takhle a UK i Maruška zůstanou sami, je asi spravedlivé, aby mu zůstal aspoň byt. Ale co chudák Maruška? Snaž se teď být velkorysejší a nech doktora, aby se o ni náležitě postaral. Ona asi nebude mít moc možností. Ani peníze, ani bydlení.

Miluna (So, 7. 9. 2019 - 18:09)

Myslíš Pils že jestli neni dneska s Maruškou???? Já se bojim.Já vůbec nevim důvod proč schůzku odmítl.Dneska ani zatim nepíše.Maruška dělala uklízečku a bydlela na ubytovně ale pak nějak v práci zkončila,nevim důvod proč a šla k němu bydlet a když u něj byla tak nepracovala a teď že jí pomůže najít bydlení když to s ní ukončil.Bojim se že jestli nejsou spolu,jestli ho nepřemlouvá,člověk nikdy neví.A Sergej mi pořád píše hnusný věci! Teď mi napsal tak co děláš ksindle:-(( Myslim opět tady na vás všechny abych se uklidňovala.

Pils (So, 7. 9. 2019 - 21:09)

Milu, i kdyby doktor byl dnes s Maruškou a třeba ji někam stěhoval, měla bys to přejít a nekomentovat. Od Sergeje asi nic jiného (než nadávky) čekat nemůžeš, to bylo znát z jeho chování už dřív. Dej si něco dobrého na zub a jdi spát. Teď musíš čekat, nic jiného nejde.

Miluna (So, 7. 9. 2019 - 17:09)

Ale mě nešlo o výlet ale mít ho už u sebe anonyme.A děti chtěli za nim jet taky protože ho maji rádi.Je Andy tak si byla i zrovna v Rusku? Jak se ti tam líbilo? A kolik na tvé dovolené bylo stupňů? Ty asi někam do horka nelítáš co?? Jo sem u rodičů zatim.Smiřuju se že sem svojí hloupostí přišla o dobrý bydlení.Mě už tak nějaký lidi a sex s jinejma může vlézt na záda.Kašlu na to už.Chci být jen pro něj a mít ho vedle sebe.Alešku a co ty jak to teď vypadá u tebe?

Reklama

Přidat komentář