Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Út, 10. 9. 2019 - 16:09)

Kde si to vzal že by byla Radka taková? Já jí i jako kamarádku beru.Je na ní spoleh a vždy odepíše.Včera mi dal i syn sám od sebe pusu tak mi moc překvapil ale pak zase mluvil blbosti:-) ,já nevim jestli je to pubertou nebo povahou.No jo no tak už sem v práci a je zrovna tak hezky.Dneska vylezli pacienti zase do parku:-)

Kde asi (Út, 10. 9. 2019 - 16:09)

dala jsi její fotku na FB.

Návštěvník (Út, 10. 9. 2019 - 08:09)

Ano, zkus si psát, pochybuji ale, že si najde čas. Pracuje a má Denise. Možná ho vymění za tebe, kdo ví.

Návštěvník (Út, 10. 9. 2019 - 09:09)

Nechci aby ho měnila. Taky mám přítelkyni.

Návštěvník (Út, 10. 9. 2019 - 11:09)

To Miluně nevadí. Když bude chtít, tak ti to vysvětlí a ty vyměníš. Tedy pokud spadáš do stejné kategorie lidí a funguje to na tebe. Ale ona si to vyhodnotí sama

ale (Út, 10. 9. 2019 - 08:09)

Nesouhlasím, že tady nemá kamarádky. Ty stálice, tady jsou. Radku jako kamarádku neuznávám, ta čeká na to, až Miluna začne mít zase choutky mimo. Radka ví, kdy se má ozvat. Taky to trefování by se mělo nazvat pravým jménem. Když jedná správně, je klid, ale jak ujede, jsou tady ty špatné ohlasy. Nadávky, protože jedná špatně. A každý jsme jinačí a nemáme trpělivost třeba jako Sanny a spol. neustále a zbytečně vysvětlovat a radit.

Návštěvník (Út, 10. 9. 2019 - 08:09)

Dobře,dá se říct že tady má kamarádky ale spíš anonymní.Moje myšlenka ale byla kamarádky,který jí znají jako Radka tak takové tady už asi nemá mimo právě Radky a Oty.A na profil chodí,naposledy aktivní včera, takže zkusit to můžu.Na emailu se píše špatně taky ho nepoužívam.

Návštěvník (Út, 10. 9. 2019 - 07:09)

Právě proto že to nechápe.Kdyby chápala tak je možný že jí to může odrazovat psát.Být na jejím místě tohle by mně nebavilo číst.A je škoda že už tady nejspíš nesvěří všechno jako dřív.Nedávno něco nakousla ale už se jí to prozradit nechtělo.Škoda,kvůli těm co jí píšou blbosti nebo jí rovnou nadávaji.Asi jí napíšu na profil ať popíšeme v soukromí,jestli se jí bude chtít.

: (Út, 10. 9. 2019 - 08:09)

Zkus to, ale neuspěješ. Miluna potřebuje obecenstvo, její mailová adresa tady je taky, ale moc tam prý nechodí. Miluna nepotřebuje "nás" tady

Návštěvník (Út, 10. 9. 2019 - 08:09)

Přesně, taky na Lidech uvidíš jen její fotky. Možná tam teď začne vkládat Denise.

:-) (Út, 10. 9. 2019 - 07:09)

No to bys nepřežil/a a nudil/a by jsi se, že. Je zajímavé, kolik lidí tady čeká na každé Miluniné kliknutí. Jo, napiš Miluně na profil, ale tady má kamarádky a kamarády, tady se bude svěřovat. Mě třeba taky zajímá psaní Aleše. Inteligentní člověk s úchylkou, či koníčkem?
Aleši prosím písni. Třeba co budeš dělat, jak okna zamrznou?

Návštěvník (Út, 10. 9. 2019 - 08:09)

Člověk si na ní za ten čas zvykl.Moc kamarádů už tady právě nemá.Radku jí pořád někdo vyhání a napadá,to se mně taky nelíbí.Ano lidi kteří jsou něčim odlišní se čtou prostě dobře.Ale ne žádný anonymní fake,co napíše párkrát výmysl a pak zmizí.Ale právě lidé jako Miluna a Aleš,kteří jsou neanonymní a zajímavý a píšou oba už pár let,o to je to zajímavější.Je to fakt jako seriál ve psaní.Jenže opravdovej seriál,prostě tak jak se právě maji a jak se jim vede.Někoho to může nudit jak se to opakuje,ale o tom to právě je,protože život se opakuje a člověk se těžko změní.Milča se o to snaží,vždy jí tady někdo navnadí a sama asi zatouží žít normálně.Chce se naučit žít jinak a umět se radovat z maličkostí,ale sami vidíte jak to často končí.V seriálech se musí víc snažit aby se tak neopakovali a nezačli nudit ale Milča a Aleš nejsou seriál a i kdyby nudili,je mi to jedno protože to neni seriál. Baví mě celkově že jsou oba jinačí a nadávání si nezaslouží.I když do Aleše si nikdo trefovat nedovolil,snad,co si pamatuju, narozdíl od Milči.

nešaškuj (Po, 9. 9. 2019 - 19:09)

Miluno

:D (Po, 9. 9. 2019 - 19:09)

Kde vidíš Milunu?

Luboš (Po, 9. 9. 2019 - 20:09)

To by mě taky zajímalo.

? (Po, 9. 9. 2019 - 19:09)

Anko a co se ti na Miluně líbí? Nebo co na ní obdivuješ?

Anka (Po, 9. 9. 2019 - 19:09)

předtím slintala po Jirkovi a najednou jde po Miluně.

. (Po, 9. 9. 2019 - 19:09)

po Jirkovi slintal akorát nějakej anonym,který si ale nejspíš dělal z něj srandu.

No (Po, 9. 9. 2019 - 19:09)

ale taky to byla Anka. :D

rada (Po, 9. 9. 2019 - 18:09)

Miluno Cvacha si vygoogluj

Reklama

Přidat komentář