Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluno (St, 11. 9. 2019 - 10:09)

Podívej se na tohle, třeba ti to pomůže. Řimbaba – bylinná tinktura při bolestech hlavy migrenózního charakteru

geg (St, 11. 9. 2019 - 10:09)

Nikdo ti nepomůže Miluno, žádné rady na diskusi. Pomůže ti jedině lékař, když se mu se vším svěříš.!!! A nemyslím tím Denise.

Miluna (St, 11. 9. 2019 - 10:09)

Já s tim byla dřív za neuroložkou a neni lék na spouštěče.Někdy to spustí změna počasí,někdy krční páteř,někdy i světlo,únava,hormonální změna,nějaký pachy a kdo má tenhle problem a je na to háklivej tak určitý období to takhle je.Doktoři můžou předepsat jen driák na bolest ale spouštěče nikdo nezbaví a pak tý únavy potom v těle.Navíc zase mam několik dní do MS takže zase všechno se všim-jestli teda už nebudu mít mimi.Ale jen mi to nasralo proto to píšu.Sem si vzpoměla kdo tohle nezná a nemá jak má život jednoduší.Nemít Denise tak to opravdu bych zabalila,sem k ničemu když sama bych se uživit nezvládla.Tady na ORL se mi to stalo po prvý ale teď zas aby se to neopakovalo,nebo mi nedaj ani tu smlouvu na dobu určitou a zase budu za debila.Ať radši otěhotnim a dodělam to tam a nebo odejdu těhotenstvim ale ne že mi nevzali.Jinak Denis je skvělej že on má sám plán být s mimi,v těch prvních nejtěžších měsících,tak mi to překvapilo.Říkal že se o něj chce postarat sám.A je rád že já proti tomu nic nemam,říkal že ví že každá ženská by to tak nechtěla aby chlap přestal chodit do práce a staral se on.

Miluno, (St, 11. 9. 2019 - 11:09)

přestaň skuhrat a makej. Denis si chce dítě pohlídat, nevěří ti asi a ty budeš živitelka

Miluna (St, 11. 9. 2019 - 09:09)

Tak koukam že někteří nejste jen kamarádky ale že jsou ve vás schovaný i chlapi.Že si třeba často píšu s chlapama a nevim o tom.Včera poslední hodinu mi v práci vzala zase hlava,pak sem jen dolezla večer na ubytovnu,vzala prášek a usla hned.Jako nemít tohle svinstvo tak by se člověku žilo a dělalo jinak.Kdo tohle nemáte myslete na to jaký máte štěstí.Jestli mi to nikdy nepřestane tak vidim sama že žít sama bez chlapa tak zkončim v kanálu někde.Opět sem udělala chybu za kterou nemůžu.Jak sem padla s bolestí vyčerpaná tak ráno mi nevzbudil ani budík,nevim co to mělo byt.Vzbudila sem se sama až v 8h.A zase se musela omlouvat vysvětlovat a zase to musim nadělat.Dneska mi dali volno a mam tam pak jít příště za jinou.Jako já už fakt nevim,je mi to trapný ale vim že finančně mi o nic díky Denisovi nejde ale jak říkam žít sama jak sem dřív chtěla,vidim že na to nemam,teď už sem přesvědčená a je to právě kvuli těmhle hnusum co mi ničí fungovat tak jak potřebuju.

Návštěvník (Út, 10. 9. 2019 - 18:09)

To by si Denisek početl

Miluna (Út, 10. 9. 2019 - 18:09)

Tak zase se z toho neposeru:-)

Miluna (Út, 10. 9. 2019 - 17:09)

Jo sem na blond a vyšší aby ladila ke mě dobře když sama sem taky taková.Ale nemam nic i proti menšim.A Radka v mých očích neni tlustá ani ošklivá.Já sem jednou měla,už sem to tu psala asi 120kilovou takže Radka je naprosto v pohodě a líbí se mi taky.

Miluna (Út, 10. 9. 2019 - 12:09)

Jo je to hrozný,já to tušila že to nebude jednoduchý rozchod.Měla bych dobrou náladu ale on mi jí kazí.Lituju toho že ví kde bydlí rodiče.Začal se ožírat a dělá tu problemy že je mi z toho psychicky divně.Teď jedu do práce.Dneska mam službu 14-22h..sem za to ráda protože kdybych dneska musela ráno,ta hlava by mi začla asi znova,takhle sem se aspoň vyspala.No a teda nevim co s nim,do kdy se takhle bude ten Sergej chovat.A jak mi tu někdo psal že zas někoho hledam,tak se pěkne plete.V té otázce na Anku zatim nic nehledej ty anonyme z rána.Z mé strany jen zvědavost protože to fakt o mě napsala hezky ale nikoho nehledam.A s Radkou to taky neni pravda,nikoho sem se nenabažila a pořád si zatim stojim že Radka je přeci jen nejlepší ze ženských co teď znam.Má i teď v pořadu Prostřeno,co sem kousek viděla tak tam má teď lehkou podobu jak je tam ta tmavovláska Hanka,tak mi Radku lehce připoměla.Ta pravá Lucka u mě klesla tim hulenim trávy jak psala Alča.Nemohla bych vedle ní sedět protože tráva mi strašně smrdí a asi dobrej spouštěč migreny takže vedle ní bych být nemohla,to je ještě horší než cigarety a elektronický.

Miluno (Út, 10. 9. 2019 - 14:09)

Radka, ta je jen na šu.ání. To není kamarádka. A taky je nejtlustší a nejošklivější co znáš, co.

Lalla (Út, 10. 9. 2019 - 16:09)

Teda nezlob se, ale tohle není fér. Vůči Miluně ani Radce. Jedna věc je kritizovat charakter a něco jiného je chtít zraňovat.

Ale (Út, 10. 9. 2019 - 16:09)

Kdo koho zraňuje? Že je Radka jen na sex s Milunou je přece pravda, no hubená zrovna není.

Lalla (Út, 10. 9. 2019 - 17:09)

Šlo mi o slova nejtlustší a nejošklivější. Pro mě je to za hranou, jinak souhlas

jo (Út, 10. 9. 2019 - 19:09)

máš pravdu, Lallo, hledají se hloupé důvody

hm (Út, 10. 9. 2019 - 21:09)

Kdo hledá jaké důvody? Každý tady snad píše svůj názor. A jako k jakému důvodu to přisuzuješ? :)

Návštěvník (St, 11. 9. 2019 - 00:09)

Ty si hlavně nastuduj, co znamená slovo názor. Používáš ho často a blbě

Ty (St, 11. 9. 2019 - 08:09)

Si nastuduj co je rejpání a urážení. Hlavně do Miluny. Slovo nároz jsem tu psal jen jednou, tak nevím o co ti jde šašku.

jo názore (Út, 10. 9. 2019 - 22:09)

taky píšu svůj názor, není liž pravda?

Lallo (Út, 10. 9. 2019 - 17:09)

Co se rozcilujes. Me taky prekvapilo kdyz sla Miluna s Radkou. Miluna je prece na blondate a vyssi. A pisatel tam pouzil "co" to znamena, ze se Miluny taze.

Lalla (Út, 10. 9. 2019 - 17:09)

Ne, nerozčiluju :)

Reklama

Přidat komentář