Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

jo (Út, 24. 9. 2019 - 12:09)

snad ji nebudou prodávat dalším (

Návštěvník (Út, 24. 9. 2019 - 12:09)

je to marný je to marný je to marný

Miluno (Út, 24. 9. 2019 - 12:09)

zajdi na kožní a pobírej nemocenskou, jediná rada teď. Máš to ze zaměstnání, tak na tomáš nárok

Sany11 (Út, 24. 9. 2019 - 12:09)

Myslim, ze na to Milca hodi bobek, ted. Tri Ukrajinci ji uzivi. :-(

no (Út, 24. 9. 2019 - 13:09)

Miluna měla sen, ale chybí dostatek vůle a síly k realizaci. Dřív nebo později se vše obrátí k potřebě sexu. Sex je pro ni prvořadý a řeší jím všechny problémy. Čím tvrdší a zvrhlejší, tím pro Milunu uspokojivější. Bylo by pro nidobré se smířit se sebou, že je jaká je. Každý nemůže být doktorem nebo účetním ... každý nemá na to zakládat rodinu a fungující vztahy. Je snad Aleš míň člověkem, když je tím kým je a jaké má zaměstnání? Naopak, pro některé může být jeho způsob života obdivuhodný. Když si Miluna uvědomí, že zkušenosti, kterými si prošla, nejsou bezvýznamné ( vyzkoušela si, co u ní nefunguje ), že má před sebou budoucnost už jen tím, že dodělá autoškolu a najde si vyhovující práci, že se za nic nemusí stále dokola obviňovat, potom může žít život podle svého a hlavně být spokojená.

-Aleš- (Út, 24. 9. 2019 - 15:09)

Pro mě je to romantika, když naberu v noci feťačku a jedeme na svý místo. V noci to tam působí tak tajemně, auto stojí na trávě, kolem jsou akátový stromy a taky tam vede kolem horkovod. Je to tam kolem půlnoci jako z hororu a já horory miluju. Ta cigánka teda se mnou nesdílí takový nadšení. Ona se dost bojí a když se jde vyčůrat, tak musí být dveře auta otevřený aby mě měla nablízku. Prostě mám rád tu noční atmosféru a orál je třešnička na dortu :-) Mít rodinu to by mě ničilo. A co se týče práce, tak já už bych nic jinýho dělat nechtěl. Baví mě ta volnost, kdy šéfa vidím jen ráno u kafe a pak už si to dělám po svým. Dost mě teda mrzí že už je důchodce a kdo ví jak dlouho bude chtít ještě fungovat, protože na takovýho šéfa už nikdy nenarazím. Každou chvíli mi něco dobrýho donese, například dneska ráno mi přinesl do práce plzeň a banánový řezy od jeho ženy. Dneska jsem si koupil knížku My děti ze stanice ZOO. Už podruhé, protože tu první jsem před pár lety půjčil zase jiné feťačce aby ji to od drog odradilo a ona ji prodala do antikvariátu :-) V létě jsem ji potkal a už nefetuje. Je teda na metadonu, ale i to je úspěch. Takhle dobře dopadne jen menšina z nich.

Sany11 (Út, 24. 9. 2019 - 16:09)

Jo, udrzet rodinu (nekdy to s ni vydrzet) a zaroven si zachovat zdravy rozum, to je nekdy fuska a vyzaduje i nejakou tu davku sebezapreni. To je pravda. Ale ma to i kladne stranky.
Mas dobreho sefa. Co se deti ze stanice Zoo tyka, myslim, ze to je na fetaky moc "tezka cetba".

-Aleš- (Út, 24. 9. 2019 - 16:09)

Hlavně s tou podivnou poruchou, která mě postihla bych vůbec nemohl vést rodinnej život. Mě to nutí pořád do izolace, kdy setkávání s lidmi je spíš zátěží. Netvrdím že si rád nepokecám, ale radši mám dlouhý osamělý procházky. A nemám pocit že bych o něco přicházel. Je to asi tím že proti těm stavům nebojuju ať už lékama nebo nějakou alternativou, ale přijal jsem je za svou součást. Já jsem věděl že se s tou knížkou už nesetkám a že to nejspíš číst nebude. U nich půjč mi znamená ve skutečnosti dej mi.

Miluna (Út, 24. 9. 2019 - 13:09)

Moc hezky si to napsal,na tom je hodně pravdy.Je vidět že mi už znáš.Já bych třeba začla být spokojená až mě to přestane bolet kdybych mohla žít takhle jako včera večer.Jenže na to potřebuju svobodu.Tak nakonec bude lepší až dětem bude 20+ abych měla svuj klid a žila si takhle podle sebe ,to by taky bylo pro mě řešení.

die (Út, 24. 9. 2019 - 09:09)

Miluno zajdi si na kožní aby jsi měla aspoň peníze. Bylo by škoda aby jsi v práci skončila. Ty sprosté nadávky co tady píšete Miluně nepomůžou.

Nojo (Út, 24. 9. 2019 - 09:09)

Máš pravdu. Jí pomůže dobrá rada. A že tady poslechla ty sudičky.

Návštěvník (Út, 24. 9. 2019 - 09:09)

jenže nepomůžou ani dobře míněné rady teď je nalitá nebo pod prášky neměla by tam jít

opět (Út, 24. 9. 2019 - 09:09)

se dá pouze podotknout . . . je to marný,je to marný, je to marný . . . .

Miluno (Út, 24. 9. 2019 - 09:09)

Co tam pijou ukrajinci? Vodku? A ředíš to džusem?

dobytku (Út, 24. 9. 2019 - 09:09)

a vysprchovala ses alespon, nebo pořád ještě smrdíš jak ku.rvy kufr?

už jsi (Út, 24. 9. 2019 - 09:09)

byla s Ríšem u doktorky?.

Miluno (Út, 24. 9. 2019 - 09:09)

Nechlastej a švihej za nemocnýma dětma.

uvolnění? (Út, 24. 9. 2019 - 09:09)

TÍM, ŽE PODRŽÍŠ KDE KOMU?

tvoje (Út, 24. 9. 2019 - 09:09)

chování vzbuzuje odpor. Ty myslíš, že co děláš je správné? Nic jsi za ty roky tady nepochopila.

Miluno (Út, 24. 9. 2019 - 09:09)

problémy máš řešit hlavou a ne otvorama.

Reklama

Přidat komentář