Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

hm (Út, 15. 10. 2019 - 13:10)

Souhlasím s tebou Bianko. Radka Milunu jen zneužívá. Jen aby Miluna na to jednou nedojela. Přece kamárádka nepotřebuje dělat od kamarádky.

Miluna (Út, 15. 10. 2019 - 12:10)

Děti bych klidně vzala sebou ale nikomu se semnou nechce že se semnou jet bojí:-( Asi to chvíli potrvá než mi začnou věřit že to zvládam.Oni jsou nakouslý od babičky no.Ta vůbec z toho radost nemá že sem si řidičák udělala.Denně kouká na televizi a vidí ty nehody.Ale s chlapem to mi jet posílala,to pořád říkala ať nesedíme doma a jezdíme na výlety Jenže já se bojim víc ostatních řidičů.A co má říkat teď Sergej,ten je až támhle v Italii,takže mi to moc příjemný neni,zase sem si uvědomila že i přes hádky co jsme v srpnu měli tohle teď všechno mam díky němu.A u Radky sem to myslela tak aby se jí tu někdo nevysmíval.Vždyť já sama sem ráda že jí mam Bianko.To období kdy sem chtěla být sama jako Alešek a nikoho nepotřebovala už mam pryč.Teď je to obráceně a nechci být jen bez kamarádek,mam pak ty pocity prázdna a zjistila sem že poslední dobou mi na to ty kamarádky právě pomáhaji.Tak to je dobře jestli máš neprozkoumaný okolí.To pak láká zkoumat.Já nevim jestli si z vesnice nebo z města,nevim teď jestli už si to nepsala?

bianka (Út, 15. 10. 2019 - 12:10)

Milu, je to tvůj život, ale buď opatrná a hlavně se nenechávej VYUŽÍVAT. Proč udělat Radku, když jí nemiluješ a hlavně to nepotřebuješ. To jsou zase ty věci v kterých se lišíš od většiny. Takový výlet do přírody nebo do toho Globusu, by ti dal více než Radka. Ona tě potřebuje, aly TY ne. A o tom to je Milu. Můžeš z podobných akcí přijít o Sergeje.

Miluna (Út, 15. 10. 2019 - 12:10)

Já Bianko si s ní ráda popovídam a někde posedim.A na té straně směrem k ní nic neni,jen pak ta Plzeň a do tý sama taky nechci ale ta cesta k ní je místy klikatější tak se chci vyjezdit na víc stran a ráda si i popovídam a nechci jí zanedbávat.To já jí ráda mam,jen tam neni zamilovanost.Teď sem tu vytírala a peru a jestli odpoví tak bych pak mohla jet.Co budeš dělat dnes ty?

Miluna (Út, 15. 10. 2019 - 11:10)

Alčo tak kdyby přijela tak já se jí na tebe zeptam.Ona má přijet do pátku,tak sem zvědavá jestli fakt zamnou přijede.Jen mi psala že jestli mi nevadí být na hřišti.Tak sem jí napsala že nevadí.Ale si tak říkam že má na to poslední týden kdy je krásně venku,jestli radši je kvuli dětem na hřišti tak kdyby tenhle týden nepřijela tak další týdny už to na hřiště nebude a já jí fakt tak ráda uvidim.Dělá mi to dobře když k ní něco cítim.Dneska asi teda pojedu za Raduš,aby si nemyslela že jako kamarádka na ní kašlu.Když sem jela už Písek-Budějovice tak by pro mě měl být v pohodě i Písek-Nepomuk.Jen sex teď nepotřebuju,já to hodně měla se Sergejem.Mam to s nim pomalu denně tak jedině Radku udělam kdyby chtěla ale sama nic nepotřebuju teď.Pak bych potřebovala jet za Milánkem ale to už je přes Prahu no:-( kdyby si mohla nejela bys semnou Alčo??? Já nevydržim sedět doma v klidu když tu mam auto před barákem a takový možnosti.

no (Út, 15. 10. 2019 - 08:10)

Raduš to máš smůlu jsi taková nouzovka

Miluna (Po, 14. 10. 2019 - 21:10)

Už sem zpátky doma.Jako šlo to ale mi tam málem skočila srna,tak sem se lekla,ještě že sem jela opatrně ale bylo to těžší než odpoledne.Takže jí Sany vyloženě nešly jízdy,tak to jo tak to už pak je horší když v autoškole zjistí že prostě k tomu neni.Bianko tak to máš asi jako ta moje Lucinka,ona se taky bojí.Raduš to já taky nevim proč Alici nenapsala.Sama sem z toho překvapená.Ona se teď chce sejít jen semnou a já nevim proč,nevim co v tom je.Já sem z toho moc překvapená.Ještě před pár dny sem myslela že na mě sere a ona mi pak napsala že mi ráda uvidí a jen mě samotnou.Já vim Raduš že z toho mít radost nebudeš ale já píšu tak jak to je.

Návštěvník (Po, 14. 10. 2019 - 23:10)

jestli po ní alice vyjela, tak si asi myslí, že ty jsi normální

Alice (Út, 15. 10. 2019 - 10:10)

Proč bych po ní já vyjížděla? Já si myslím že to Lucka zkouší že asi vidí že Milča má víc času než já.Jinak mi nic nenapadá proč se neozvala mě.Já myslela že nepíše nám oběma a když napsala jen Miluně tak ať se nějak domluví.Taky je možný že něco slíbí a zase to bude trvat než se vůbec sejdou.No já stejně řešila teď jiný starosti s okradeným Jirkou.

Lalla (Út, 15. 10. 2019 - 13:10)

Vykašli se na ni, Alice. Kdo není spolehlivý, toho se nedoprošuj. I nejen v tomto máš svou hrdost. není ti to zapotřebí

Miluna (Po, 14. 10. 2019 - 20:10)

Už sem nějakou dobu doma s dětma.No já mam pocit tim řidičákem jako bych se zcivilizovala.Já pořád Sany nechápu jak to že sem to udělala a taková ing.ne? Kde je chyba,jak je to možný??? Proč tohle mi jde a ve škole mi to nešlo a té ing.zase opačně??? A díky i tobě Miu.Raduš já teď nevim kam mam jet dřív,takže ještě nevim.Za chvíli pojedu pro tátu do jedné vesničky,deset km od Písku.Byl tam u jednoho pána a dal si piva že hned využije mě že když má kdo pro něj jet tak se napil.Tak si jdu zařídit ve tmě.

Sany 11 (Po, 14. 10. 2019 - 20:10)

Ona mela problemy pri jizdach. Nekteri lide proste to rizeni nejak nezvladaji. Neovladaji napr. nerozlisene krizovatky apod. Nebo jestli neumela parkovat apod., ja nevim.
Zas to neprehanej, napoprve.Potme se jezdi o dost hure, nez za svetla.

bianka (Po, 14. 10. 2019 - 20:10)

To je i můj případ, jízdy bych nedala. Vadil by mi ten shon, jízdy ve špičkách i ty noční jízdy. To rychlé rozhodování a taky strach. To já raděj pěšky a ještě s reflexční páskou na ruce. Prostě mám strach ze silničního provozu.

Sany 11 (Po, 14. 10. 2019 - 21:10)

BIanco, mne se taky nechtelo. Kdyz mi bylo kolem 20 , tak jsem jezdila na motorce (250), to jo, ale v aute jsem nesedela za volantemv podstate pres 20 let a zacinala od nuly. Ale nic jineho jsem nemohla delat, protoze se mi narodil kluk a bydleli jsme (vlastne bydlime dosud) na malem mestecku, kde hromadna doprava bylo snad sproste slovo. Tak jsem musela.Ale da se to. :) Dnes uz jezdim i po nemecke dalnici, z te jsem mela vzdycky vetsi obavy, kvuli neomezene rychlosti.

Radka (Po, 14. 10. 2019 - 20:10)

Teda tak ty jsi to rozjela,to strčíš nakonec ježděním do kapsy i mě.A jak píšeš čím to je,tak myslím že už na to musíš mít nějak buňky daný a je jedno jak ti šlo učení.Když to v sobě nemáš tak nejezdíš jako ta inženýrka od Sany.Tak ale to nějak rozděl,já už tě chci mít u sebe.A co Lucina? Proč vlastně psala tobě a Alici ne?

Sany 11 (Po, 14. 10. 2019 - 18:10)

To jsou stejne veci , jaky skok Milca za posledni rok udelala.

Mia 22 (Po, 14. 10. 2019 - 18:10)

Milu tak to sis užila super den. Moc ti to přeju.

Radka (Po, 14. 10. 2019 - 16:10)

Tak to by mě taky zajímalo Lallo o co jde:) Milunko super,tak zítra bude cesta ke mně lásko moje?

Miluna (Po, 14. 10. 2019 - 15:10)

No krása Sanuš.Tohle sem potřebovala.Já neříkam že se nebojim,tovíže sem vyjela i trochu s divnym pocitem ale ta touha po volnosti a svobodě je tak silná že asi silnější než strach.Se Sergejem bych byla asi klidnější ale máš pravdu že v určitých chvílích mi přišlo vhod že si jedu podle svýho a nikdo mi do toho nemluví.Jo přiznam se že na semaforu mi to chcíplo a i sem blbě zařadila tak to jen škublo ale důležitý že to opravim a jedu.Jo někdo na mě zatroubil holt sem potřebovala víc vteřin na rozmyšlenou kam vjet ale radši rozmyslet než chvátat a zbrklost a udělat chybu.Sem zatroubila taky a je to:-) Teď si říkam jestli jet dál do centra nebo zpátky směr Písek ale přiznam se sama hloubš do centra se mi nechce.Tak ještě chvíli posedim a pak pojedu zpátky směr Písek a zastavim se ještě někde u přírody,na nějakym odpočívadle nebo u vesničky někde.

Sany 11 (Po, 14. 10. 2019 - 16:10)

Jo lepsi je nejezdit hned do centra, tam bys mohla zpanikarit. To si nech az budes jistejsi.

Reklama

Přidat komentář