Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Radka (Po, 14. 10. 2019 - 20:10)

Teda tak ty jsi to rozjela,to strčíš nakonec ježděním do kapsy i mě.A jak píšeš čím to je,tak myslím že už na to musíš mít nějak buňky daný a je jedno jak ti šlo učení.Když to v sobě nemáš tak nejezdíš jako ta inženýrka od Sany.Tak ale to nějak rozděl,já už tě chci mít u sebe.A co Lucina? Proč vlastně psala tobě a Alici ne?

Sany 11 (Po, 14. 10. 2019 - 18:10)

To jsou stejne veci , jaky skok Milca za posledni rok udelala.

Mia 22 (Po, 14. 10. 2019 - 18:10)

Milu tak to sis užila super den. Moc ti to přeju.

Radka (Po, 14. 10. 2019 - 16:10)

Tak to by mě taky zajímalo Lallo o co jde:) Milunko super,tak zítra bude cesta ke mně lásko moje?

Miluna (Po, 14. 10. 2019 - 15:10)

No krása Sanuš.Tohle sem potřebovala.Já neříkam že se nebojim,tovíže sem vyjela i trochu s divnym pocitem ale ta touha po volnosti a svobodě je tak silná že asi silnější než strach.Se Sergejem bych byla asi klidnější ale máš pravdu že v určitých chvílích mi přišlo vhod že si jedu podle svýho a nikdo mi do toho nemluví.Jo přiznam se že na semaforu mi to chcíplo a i sem blbě zařadila tak to jen škublo ale důležitý že to opravim a jedu.Jo někdo na mě zatroubil holt sem potřebovala víc vteřin na rozmyšlenou kam vjet ale radši rozmyslet než chvátat a zbrklost a udělat chybu.Sem zatroubila taky a je to:-) Teď si říkam jestli jet dál do centra nebo zpátky směr Písek ale přiznam se sama hloubš do centra se mi nechce.Tak ještě chvíli posedim a pak pojedu zpátky směr Písek a zastavim se ještě někde u přírody,na nějakym odpočívadle nebo u vesničky někde.

Sany 11 (Po, 14. 10. 2019 - 16:10)

Jo lepsi je nejezdit hned do centra, tam bys mohla zpanikarit. To si nech az budes jistejsi.

Lalla (Po, 14. 10. 2019 - 15:10)

To mi připomnělo, jak jsem v osmnácti letech udělala řidičák a na první cestě se mnou byl můj otec. Motor mi chcípl v kopci na vinohradech u Orionky na křižovatce. Táta vzteklej, řidiči šíleli a já myslela, že už do toho nikdy nesednu...

Sany 11 (Po, 14. 10. 2019 - 16:10)

Mne se to stalo, kdyz jsem znovu zacala jezdit, skoro ve 40. Jak psano, manzel nepouzitelny, v autoskole byl nafoukany ucitel (znamy),ktery byl veliky frajirek, ale misto aby me uklidnil, tak me taky nervoval blbymipoznakami a jeste za penize. Tak nastoupila kamaradka. Jezdila jsem oplem,onemz bracha prohlasil, ze kdyz se na nem naucim, nemuze me nic rozhazet.:D Na krizovatce samo obcas zdechnul. Takze i na zkusebni jizde, ovsem na velmi neprehledne a frekventovane krizovatce. Chciplo to, kdybych byvala jela s manzelem, serval by me mozna. ( jinak je docela hodny, ale v aute nezna "bratra.") :D Ja bych se nastvala a opustila auto, jak se znam. Kamaradka se zacala chechtat, tak ja taky , v mziku jsem byla klidna, v pohode nastartovala a odjela.

Miluna (Po, 14. 10. 2019 - 16:10)

Tak sem ti připoměla tvoje začátky:-) no ostatní řidiči moc ohleduplný nejsou co když to takhle někdo trochu sekne.To by hned netroubili nervozně.Každej tak někam chvátá.Ve městech je to ježdění opravdu nejhorší a mezi městy krása,tam sem jela plynule.No už pojedu zpátky.

Miluna (Po, 14. 10. 2019 - 15:10)

Ty jo tak sem dotáhla až do Budějovic:-) nakonec Lallo,Bianko..Mě to v Písku nebavilo,potom městě je to takový stresovější ještě a člověk si nezařídí ale zvládla sem.Pak mi to vyvedlo na hlavní tak sem to riskla a dojela až do Budějovic.Tam je cesta pěkná.Teď sem na parkovišti před Globusem,došla sem si pro kafe a bagetu a koukam z auta na lidi.No je to tak skvělý,taková volnost a možnosti,no ty jo fakt mam z toho radost.Tu D1 mam dál.

Sany 11 (Po, 14. 10. 2019 - 15:10)

To je svobodenka,vid, Milco? :D

jo (Po, 14. 10. 2019 - 14:10)

a hlavně se vyhni D1 tam je to hrozné :-(

Lalla (Po, 14. 10. 2019 - 14:10)

Milu dávej pozor, měla jsi počkat na Sergeje

Sany 11 (Po, 14. 10. 2019 - 15:10)

Lallo,oni nekteri chlapi jsou v tomto ohledu naprd. Napr. ja, kdyz jsem po dlouhych letech znovu zacala jezdit, tak jsem z nej akorat byla vynervovana. Misto, aby me uklidnil, tak me stresoval. A Sergej neni asi zrovna klidas. Nejvic mi pak pomohla kamaradka.

Lalla (Po, 14. 10. 2019 - 15:10)

Sany, mám dobré zprávy, ty zahra testy dopadly na 99,9% dobře. D. je absolutně šťastná. Až bude čas, napíšu

Sany 11 (Po, 14. 10. 2019 - 16:10)

Ja myslim, ze ty jsi temer nemene stastna. Lallo. Moc me to potesilo a gratuluji, ted uz se jen muzes tesit na radostnou udalost .:-)

Lalla (Po, 14. 10. 2019 - 16:10)

Už mě to dnes stálo 200 euro :)

Sany 11 (Po, 14. 10. 2019 - 16:10)

Asi tusim, za co.:-)

. (Po, 14. 10. 2019 - 14:10)

Koukla jsem na https://www.nehody-uzavirky.cz/nehody .....a asi snad dobrý,jestli teda jela opravdu jen kolem Písku:)

bianka (Po, 14. 10. 2019 - 13:10)

Milu, já bych kroužila jen kolem baráku...:-)) Ale vážně, prvně okolí, kousek po kousku a pak dál a dál. Přeji ti štěstí, neunáhli se, dávej na cestě pozor.

Reklama

Přidat komentář