Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Pá, 18. 10. 2019 - 15:10)

Mě teď vzala hlavně ta Lucka.Pořád ještě ve středu v koutku sem doufala že s ní budu a nic.Venku se tu už oteplilo a o to víc mi to provokuje že jsme mohly být spolu a provokuje mi že to jsou už poslední dny tepla.Prostě je mi to všechno líto.Jít ven zase jen sama to už mi ani nebaví jen někam sednout a koukat jak pade to listí,dává mi to ještě víc mrzutou náladu.To bych radši šla jezdit ale nemam tu auto a ani asi nemůžu pořád utrácet tolik za benzín.Začarovanej kruh a přesně pořád dokola Sany.Bianko tak ti bude 50+ nebo 60+ ,muj odhad.Tak to máte dobrý když vás to baví sami se sebou,to je velká výhoda.Asi sem bohužel extrovert ale nemam na to už tak prachy lézt po restauracích a barech takže o to mi to sere.Teď sem utratila za poslední týdny nějak dost.Ty Uk jak sem s nima spala už taky v Písku nejsou,prostě nic,sem už jen sama:'(

Radka (Pá, 18. 10. 2019 - 15:10)

Už mě celá Lucina pěkně šejří! Akorát tí slibuje a oblbuje a pak se trápíš kvůli ní lásko! Trvá to snad od dubna a nedostala jsi jí z hlavy.A to jste se plánovaně sešly jen jednou co vím a za to už nám stihla narušit náš vztah.Hele pošly mi na profil na ní kontakt.Už toho mám dost.

Hele (Pá, 18. 10. 2019 - 15:10)

a co ty se do toho motáš, to je snad Miluny věc. Ještě to chceš Miluně víc s Luckou posrat. Starej se raději o svou rodinu a nech to na Miluně.

bianka (Pá, 18. 10. 2019 - 14:10)

Ale pozor, chodím třeba na koncerty, tam je přítmí, krásná hudba..... Milu!!!!! nechoď po bytě a jdi na slunce, ven, doma se nasedíš celou zimu. Ani nenapíšu kolik je mi let, jen těch 45 mi není, jak jsi odhadovala.

bianka (Pá, 18. 10. 2019 - 14:10)

To bylo pro Sanny11.

Sany 11 (Pá, 18. 10. 2019 - 14:10)

Ano, Bianko. Je to nuda, u Miluny.
Kdyz pracovala, tak ji moc casu nezbylo, na nudeni. Byla rada, kdyz si mohla odpocinout, jako kazdy pracujici. A clovek si pak vazi tech chvil, kdy ma moznost odreagovani, zabavy. Jo, je to porad dokola, vid, Milco? ;)

bianka (Pá, 18. 10. 2019 - 14:10)

:-)) Taky si myslím, že tím věkem to může být ještě horší, tak se snažím, jak je pěkně, vyjít ven, nekoukám, jestli je vítr, ale na tu krásu ve větvích, jak to listí zlátne a venku to voní podzimem. A důležité je, jak opět napíšu, nenudit se. Ta nuda přináší Miluně špatné myšlenky. A práce ti přináší i radost, mně třeba i když si vyleštím skleničky. Tak zase pleskám, doufám, že mě většina lidí, co mně čtou chápe. Jinak ještě k té společnosti, mám ráda společnost, ale vzdala jsem to, když se jiní bavili a já se neuměla zapojit. Teď se scházíme jednou měsíčně s bývalými kolegyňkami, ráda je vidím, poslechnu, sem tam něco pronesu a do hodiny odcházím. Ale ony ví, že pokud budu moct, dojdu zase. A teď jdu něco doma tvořit.

bianka (Pá, 18. 10. 2019 - 13:10)

Milu, vlasy prý více padají i ze stresu, tak se nestarej nad věcmi, které nezměníš. Vlasy padaj všem. Někdy více, někdy méně. Zastavit to nejde. Buďme rády, že jen padají a neplešatíme, jako někteří pánové. To bys asi nedala. viď..:-)

Miluna (Pá, 18. 10. 2019 - 12:10)

Byla sem teď na balkoně a sice slunce ale chvílema zafouká už chladnější vítr,už to neni ono.Neni to jaro.Achjo,fakt o ničem.A ještě mi padou víc vlasy,jako to listí.Nevíte někdo jak to zastavit? Už mi to vytáčí.

Miluno (Pá, 18. 10. 2019 - 13:10)

musím se smát, podzimů jsi zažila minimálně třicet, tak víš, jak to období vypadá. Místo aby ses radovala, že ještě týden bude relativně teplo, tak řekneš : " Sluníčko super, ale ... foukáááá " :))) Vyrábíš si blbou náladu. Kde mají věčné jaro? Asi někde v Anglii, ale .... zase tam víc prší. Budeš muset hledat, abys byla spokojená bez "ale" a chtěla se tam i odstěhovat :)

Miluna (Pá, 18. 10. 2019 - 14:10)

Mam v sobě totální neklid zase.Tovíže jo Lucka zase nic,tak ta nepřijede jak sem si myslela! Jen mi navnadila a nic z toho! Už sem nasraná i nějak.Tohle mi dožírá.Už mi nic nebaví ani ten internet,ani videa a auto má Sergej v práci.No jako to je na hovno tohleto,už si nevystačim sama.Pořad jak nějaká babka už.A nervuju se často Bianko,poslední dobou i s dětma.Je to tim jak se o ně bojim když jsou někde venku tak nejsem ve svý kůži a chodim po bytě a přešlapuju a čekam až zas dojdou.Já vim že to přehánim ale působí to na mě.Jo a to plešatění máš pravdu to bych nedala.Hrábnu do hlavy a tolik vlasů vypadne,už sem se i koukala do zrcadla jestli nemam nějaký kouty.

bianka (Pá, 18. 10. 2019 - 11:10)

Lallo napiš někdy prosím, to přemontování, jak jsi včera o tom psala.

bianka (Pá, 18. 10. 2019 - 10:10)

Nechytají mě smutna Miluno, a taky chodím hodně ven, teď jsem našlapala 5 km, což mi pro dnešek stačí. Nuda Milu se dá vždy něčím zahnat. Vždy. A s tím, že sama sobě nerozumíš, si hlavu nelam, u mě a mnoha jiných, to je stejný, nejsi v tom sama.

Miluna (Pá, 18. 10. 2019 - 09:10)

Bianko takže ty si sama se sebou spokojená a je ti nejlíp o samotě doma? A tebe smutna nechytaji? A je ti 45 let jestli sem pochopila? U mě se to tak všechno střídá že ani nerozumim sama sobě.Těžce se mi žije sama se sebou,tim jaká sem.A myslela sem poslední roky že sem introvert ale neni to tak a přišel na to Alešek a už chápu že i když se občas zdam něčim podobná vám tak to tak uplně neni protože mě dlouhodobý klid a samota začne dusit.Začnu potřebovat kolem ruch ale v tom ruchu klidně můžu být i sama ale důležitý že něco kolem mě je.Ale klid mam ráda taky jen nic z toho nesmí trvat dlouho a nesmí se vsechno beze změn opakovat.Teď mam horko v hlavě a ležim a nic se mi nechce dělat,trochu nervozitu v těle.No o ničem.

Miluno (Pá, 18. 10. 2019 - 11:10)

mně připadá, že chceš vždycky opak toho, co prožíváš : když je živo, chceš klid, když je pohoda a klid, nudíš se a chceš akčnost. Je to neklid? Neklid z čeho? Že už nebude nic jiného "jen" tahle nuda? Nebo "jen" momentální chaos?

Miluna (Pá, 18. 10. 2019 - 11:10)

Je to možný že to tak je.Ale častěji chci akčnost.Víc akčnost a klid taky ale ten stačí krátší dobu,aspoň tyhle poslední týdny to tak mam.Začne se vkrádat nějakej neklid kterej si neumim vysvětlit.A taky se bojim předem tý zimy.Nějak sem poslední měsíce naladěná na jaro a léto a že už je plíživě za rohem ten zimní hnus mě provokuje.A Bianko to já taky ráda ty procházky ale když teď na ní pujdu tak se mi tam chce brečet že se na to nemůžu koukat jak to usíná a moje oblíbený listí pade.Nelíbí se mi že brzy budou holý stromy,nepůsobí to na mě už hezky.Celkově uplně nejlíp je mi na jaře,to je moje nejmilovanější období.Teď nevim co se dnem.Jako klidně můžu jít aspoň pěšky ven,nebo jít nakoupit a vařit ale nebaví mi to momentálně.Sem ráda že je ještě slunce ale jsou to poslední dny letos.Dneska má Lucka poslední možnost,včera psala že "možná" ale ja už moc nevěřim že přijede.Jasně kdyby přijela hned by mi bylo líp ale moc už nevěřim.Neni s ní lehká domluva.Připomíná mi v tom ty cikány.

bianka (Pá, 18. 10. 2019 - 08:10)

Teď možná budu napadená anonymy, ale je to něco podobného jak u Miluny. Prostě, když musíš utéct ven, pryč z uzavření domova, jdeš. Jdeš tam, kde se cítíš svobodně a dobře. A nekoukáš na to, co si budou druzí myslet. Jde pryč povinost, vše. A můžeme Miluně radit. U mě je to naopak, já se stahuji. A hledám ten svůj klid. To, kde je mi dobře.

bianka (Pá, 18. 10. 2019 - 07:10)

Ano Aleši, nepsal jsi tady, že jsi taky introvert?
Záleží taky podle mě, kde se člověk narodil. Do jakého životního prostředí, snad by se to dalo trochu v mládí nebo spíše v dětství, rodinou, s lidmi nejbližšími trochu zlepšit, ale z druhé strany člověka nepředěláš. S tím černochem jsi mi připomněl Jaksona, ale to je o něčem jiném.:-))

bianka (Čt, 17. 10. 2019 - 22:10)

Nene nechci si stěžovat, dá se s tím žít, jen jsem se rozepsala, jak se ptala Milu, jestli mám kamarádky a zda jsem spíše samotářská. Tak to samotářská jsem a vždy jsem byla a na posilování je u mě asi už pozdě a možná to už ani není třeba. V mém věku. :-) Jdu si namazat nohy, hodně jsem dnes cestovala a pak do postele. Hlavně by měl být člověk sám se svým životem a také sám se sebou spokojený. Hezký večer

Lalla (Čt, 17. 10. 2019 - 22:10)

Bianco, ony ty články jsou trochu zavádějící, ve skutečnosti ve sporu introvert x extrovert není vítěze. Introvert je empatičtější, přemýšlivý, extrovert jede víc po povrchu, je komunikativnější. Ovšem když na sobě introvert dobře zapracuje, a díky vhledu a nadhledu posílí své slabé stránky, může být např. lepší řídící manager než rozlítaný a povrchní extrovert. Být introvert skutečně není důvod ke stěžování :)

Reklama

Přidat komentář