Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (St, 12. 2. 2020 - 01:02)

Lallo já sem pak usla ve 23h a teď sem se vzbudila a nejde mi usnout.Polévá mi vnitřní horko a neklid a to Ad.už mam a tak nevim jestli to neni na Rivotril.U Sergeje mi bere strach že jak je to bez ničeho,jak měl pomalu 39 a zatim nic jinýho k tomu a má trochu jako neklidný spaní že se každou chvíli vrtí.Svíraj mi strachy a nějak tu hysteriji cítim a venku zase fouká vítr.Asi pojedu do práce dost nevyspalá:'(

Andrea (Út, 11. 2. 2020 - 21:02)

Omluva za překlepy,jsem hrozně unavená po dlouhé cestě

Andrea (Út, 11. 2. 2020 - 21:02)

Milu, migréna mi teď dává pokoj, Sergej má smůlu, prostě jo omluv a ty to sama určitě zvládneš.Chripky teďka řadí,tak to snad pochopí.My jsme byli celá rodinka lyžovat na pár dní,to mám ráda.Ta tvoje práce by ti mohla tedy vyhovovat, já nevím,jestli bych to zvládla, držím ti palce.Sergej je myslím velmi pracovitý buď ráda, že jo máš, teď je to na tobě a ty to zvládneš

Sany11 (Út, 11. 2. 2020 - 21:02)

Ahoj, Lallo., uz jsem odepsala.:-) Diky za zpravu, fakt mam radost.
Mmch., ja dnes usnula kolem seste rano. Ta mrcha Sabine se vratila, tak jsem kvuli tomu nemohla vubec spat.

Miluna (Út, 11. 2. 2020 - 20:02)

Lalluš chudáku,tak kdoví co sama cítíš.Vidíš a jak si třeba odepisovala Fernandovi tak přes tvé písmenka bych to nepoznala že ti je takhle.Já myslela že si teď spokojená.Takže bereš nějaký prášky vyloženě na spaní? A to máš asi nějaký vleklý problemy se střevama jestli si pamatuju dobře? My už se Sergejem ležíme a naměřil 38,9 a zatim nic jinýho nemá než bolest svalů a hlavy.Tak co to může mít:-( Bojim se těch chřipek. Sem z toho nesvá a doufam že to v práci nebudou brát jako špatně.A jak je u tebe Andy? Neměla si včera taky migrenu?

Lalla (Út, 11. 2. 2020 - 20:02)

Jo Milu, střeva, špatná imunita, když mi to chytne, tak bolesti. A spánek? Já nikdy v životě neměla pravidelný režim, takže mám rozhozený metabolismus a spánek. ….Milu, Sergej má asi chřipku, bolesti svalů k tomu patří. Je to smůla hned druhý den práce, ale měl by jít k lékaři pro neschopenku a vyležet to.

Miluna (Út, 11. 2. 2020 - 21:02)

Teď sem ho měřila po prášku a kleslo mu to na 37,3..on už spinká ale my máme ten teploměr jak se přidrží pár vteřin u čela tak sem si ho změřila.Aha a dá se ta tvoje nemoc vyléčit? Té imunity se taky bojim tak je hrozný že tu imunitu máš rozhozenou.Jo k doktorovi Sergej pro neschopenku pujde.Já budu vstávat před 5h a pak mi čeká jízda autem samotnou,bude to smutný jak pojedu ráno bez něj.

Miluno (Út, 11. 2. 2020 - 21:02)

jestli Sergejovi teplota takhle klesla, tak to na chřípu nevypadá. Tam jdou teploty přes 39 C několik dní a hned tak něco je nesníží. Spíš se dnes přepracoval a přepálil svaly. Však uvidí zítra

Miluna (Út, 11. 2. 2020 - 22:02)

Jo kleslo mu to takhle za 3-4h po prášku.No kéž by to nebyla chřipka.Ja se hrozně bojim jestli to nějak nesouvisí s hiv.Teď vždy jak někdo onemocní,je jedno kdo z nás tak je to divnej pocit:'( ..nevim anonyme a Andy jak budu spát protože mam chuť ho hlídat a kontrolovat měřenim ale vyspat se musim.No a do toho se bojim o děti.Ty šli zase k babi aby to od něj nechytli.Andy já měla migrenu naposledy asi 22 nebo 24.1.pak chvíli klid a vzala mě včera jak ta teplota venku stoupala a bolela mi hlava 14h a ráno jak sem jela do práce tak ještě dozvuk tak sem se bála aby mi to zase nezničila.Tak se vám na horách líbilo viď.A tam byl pravej sníh nebo dosněhujou umělim?

Andrea (Út, 11. 2. 2020 - 20:02)

Milu, držím palce

Miluna (Út, 11. 2. 2020 - 19:02)

Lallo škoda že taky nepíšeš jen aspoň malinko o svém životě a píšeš to jen na email Sany a Pils.Miu tak to je dobře že se vám osvědčil právník.A s tou knihovnou to tak je ale kdo má přehled a umí poradit tak to musí být skvělá a čistá práce.Tak Sergej si vzal prášek a leží a já sedim a všechno mi přestalo bavit.Celkem mam strach jak ráno tak brzy pojedu sama a ještě i určitě zase ve větru.

Lalla (Út, 11. 2. 2020 - 19:02)

Jééé, Milu,my si píšeme o politice, se Sany o zařizování bytu nebo domu a různých akcích, neboj o nic jsi nepřišla. Můj život je plný práce a rodiny, dvě domácnosti, zahrada...A hlavně teď jsem už dlouho nemocná, tak jsem z toho strašně nervozní, spím jen s práškem :(. ….Ráda čtu, že to s tou tvojí prací vypadá nadějně, moc hezky jsi to napsala, tak si to nepokaž

Lalla (Út, 11. 2. 2020 - 17:02)

Sany a Pils jsem poslala aktuální zprávu z mého života:)

Miluna (Út, 11. 2. 2020 - 17:02)

Bianko nejlepší by bylo vydržet do té doby dokuď budou potřebovat na šest hodin.Ale se mi teď chce brečet.To je fakt pořád jenom smůla.Byla sem pro Sergeje a přiivezla sem ho a neni mu dobře.Má teď 38,0 a že ho bolí svaly a usíná v křesle.Tak je jasný že zítra do práce nepujde.Zrovna tohle ho chytne po jednom dni v práci.Tak se o něj bojim vzhledem k tomu co oba máme:'( A taky je mi jasný že zítra budu muset jet ráno brzy sama a k tomu abych to nenachytala od něj mam strach:'( Chytaj mi nervy z toho i přes prášky.Miu co si mívala ty za práci to by mi možná bavilo a tim jak píšeš o tom pohybu,je to tak no.Ale myslim si že je plno pěkných prací na co se každej nedostane.Třeba taková knihovnice musí být hezká práce.No ale já nevim jak si teď pomoct,mam zas strach a nervy.

Mia 22 (Út, 11. 2. 2020 - 17:02)

Milu, já jsem byla ekonomka střediska. S tím Sergejem, to je teda pech, to ti řeknu. Proč myslíš, že práce knihovnice je těžká?

Lalla (Út, 11. 2. 2020 - 17:02)

Ahoj Mio, vše se zklidnilo, viď? Nic se nejí tak horké...však víš

Mia 22 (Út, 11. 2. 2020 - 18:02)

No zklidnilo, jak se to vezme. V pátek přijede majitel a kámošema, nechají přivézt kontejner a bude se vyklízet jeden neobydlenej byt a sklepy a kotelna a bývalá sušárna. Pak se uvidí co dál, asi sem začnou jezdit na obhlídku zájemci o koupi objektu. Zatím mě to nechává v klidu, zatím.

Lalla (Út, 11. 2. 2020 - 18:02)

Mio, co takhle vzít tu smlouvu co máš a poradit se s nějakým právníkem? já bych to udělala. Podle mě je platná a na dobu neurčitou a tím, že ti nový majitel nedal novou, platnosti nepozbyla

Mia 22 (Út, 11. 2. 2020 - 18:02)

Asi to tak udělám, výhoda je, že mladší syn má osvědčeného právníka. Nedávno řešil nepříjemný problém, tak mu ho někdo doporučil a je s ním spokojený.

Lalla (Út, 11. 2. 2020 - 18:02)

No tak skvělé, Mio, nemáš co ztratit. A pak napiš, jak to dopadlo

Reklama

Přidat komentář