Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (So, 29. 2. 2020 - 15:02)

Bianko mam z tvýho psaní pocit že si ve strachu.Je to kvuli tomu viru? Nebo jiný problem? Jo hiv je bohužel taky vir ale nechápu jak to je že jiný viry chytíš kapénkově a tohle svinstvo prozměnu sexem a krví.Jinak sem ráda že mi teda nevyhodili jen upravujou podle výroby a nechci o tuhle práci přijít takže budu se muset zařídit podle jejich potřeby.A ten chlap z práce je krásnej,strašně mi přitahuje jen ho vidim projít a nebo když ho vidim při práci.On má krásný tělo i obličej.Ale nevšímá si mě ani jiných ženských.Vlasy má hnědý na ježka a oči takový šedo modrý a ostrý rysy a plný rty a tělo když sem ho zahlédla i v uplem tričku tak pěkně rýsovaný paže a bříško a prdelku bude mít asi taky krásnou.Bohužel mi přitahuje víc než Sergej.O Sergejovi bych řekla jo celkem pěknej chlap,Sergej se mi líbí ale tak normálně líbí ale tenhle je krásnej.No můžu jen koukat ale inspirace k práci a k sebe udělání je to skvělá.

bianka (So, 29. 2. 2020 - 16:02)

Strach Milu má snad každý, starší obvzlášť. Ale mám starosti. Ty má také každý, ale já je mám tupl. Možná se to přenáší do mého psaní, tak se na chvíli odmlčím. No vidíš, já nevěděla že je hiv vir.

Kača (Ne, 1. 3. 2020 - 10:03)

Bianko, ať se vše vyjasní a jsi brzy bez starostí. Mám také strach, kdo by neměl. Navíc kardiak, astmatik...mám strach. Ale větší o rodinu...

Návštěvník (So, 29. 2. 2020 - 16:02)

Sama to píšeš. Nevšímá si tě. Zkrátka člověk už jen stárne. Tak se drž Sergeje,ten tě snad neopustí. A po druhých nekoukej. Buď ráda že máš u sebe děti, máte byt, máš chlapa. Tak to nepodělej. Buď ráda, že tam nikdo neví, že máš hiv. To by tě taky mohli vyštípat.

Miluna (So, 29. 2. 2020 - 16:02)

To chceš říct že si mi nevšímá kvuli že mi bude 32? Podíval se mi do očí ale jako chladnej pohled ale tak kouká asi i na jiný a nevšímal se nikoho bych řekla.Bavit se ho vidim jen s chlapama.Ale tak Sergeje se držim,už spolu budem rok.Je to muj pták.No a Bianko tak sem to odhadla dobře že tě něco trápí.Nesvěříš se o co jde? Než dusit v sobě? Miuška se taky svěřuje a je to dobře že o ní taky vim.Víš že já vás mam ráda.

Andrea (So, 29. 2. 2020 - 18:02)

Milu,ten Ukrajinec o tebe nemá zájem protože ví, že máš Sergeje,jsi zkrátka Sergeje a ono by mu to třeba svědomí nedovolilo víš.Bud ráda že teď budeš rodinu živit ty ,to není špatný pocit ne? Myslím, že i děti to ocení

nebo (So, 29. 2. 2020 - 19:02)

si Miluny nevšímá protože je gay.

?? (So, 29. 2. 2020 - 16:02)

Nejstarší děti Milunu navštěvují, žijí u rodičů. Milana vychovává jeho otec, zbytek adopce atd

bianka (So, 29. 2. 2020 - 11:02)

Máš pravdu předsedo. :-) Jenže já doopravdy nejsem přes ty nulové nálože, proto jsem se ptala. Ale věřím ti všechno. Doopravdy.

Jo Bianka! (So, 29. 2. 2020 - 08:02)

Odborník na cokoliv! Měla by jít do politiky.

bianka (So, 29. 2. 2020 - 09:02)

Děkuji.

názor (So, 29. 2. 2020 - 08:02)

Roušky měli místo do Číny dát seniorům když jsou nejohroženější. Je tady velký bordel.

Pro Milunu (So, 29. 2. 2020 - 06:02)

82 tisíc lidí se nakazilo koronavirem a celý svět shání roušky. Ale 37 MILIONů má HIV a nikdo nechce nosit kondom.

jj (So, 29. 2. 2020 - 08:02)

I ten koronavirus se stane běžnou součástí života jako HIV. Za pár měsíců se to zklidní a zprávaři budou hledat další nějaké drama

bianka (So, 29. 2. 2020 - 08:02)

Teda nějak musím připomenout, že HIV není vir. Nebo ano?
Jinak jsem se právě vrátila z kamenného obchůdku, regály plné, byla jsem tam skoro sama a koupila jsem co jsem chtěla.

bianko, (So, 29. 2. 2020 - 08:02)

pleteš všechno možné. Tady snad nejde o původce nemoci, ale o to, že je dobré se chránit!

bianka (So, 29. 2. 2020 - 09:02)

Každý se díváme a vnímáme po svém. Četla jsem, pochopila po svém a reagovala po svém. Že pletu, je možné, mám na to nárok. :-)

bianko (So, 29. 2. 2020 - 11:02)

Jestli čteš Milunu pozorně, zmínila, že má nulovou nálož, tozn. že u ní dobře působí antivirotika. Hoď se do klidu, nebo tě navštíví Němec, který schovává věci :-)

bianka (So, 29. 2. 2020 - 06:02)

Milu, buď ráda, že si tě v práci ještě nechají. Vidíš, mění se to. Radila bych ti, abys sama neodcházela. Chceš přece také svůj příjem. Líbí se ti tam, teda přesněji ta práce, tak se snaž vydržet. Ano, o tom přemístění rozhodují jiní, tak, aby to tam fungovalo. A nějak si zase myslím a má obavu, aby jsi se nedostala ohledně pohledného spolupracovníka jinam.Buď ráda za Sergeje. Máš hezký a čistý byt jak jsi psala, děti mají pokojík.... všechno může být zase jinak. A tvou chybou Milu. Ty jsi se uklidňovala zase v rest. Já jezdila hromadnou dopravou a koukala po jarních botách.:-) Obchody jsou některé částečně vybrané, v některých lokalitách je normální provoz s plnými regály. A holky, které máte kritický únor..... dnes je posledního...:-)))) Zítra bude líp. Víte, určitě víte, že to není únorem, ale v našich hlavách. Já teď kouknu do tisku a budu hledat jen dobré zprávy. A včera jsem se dívala také jak vyrážejí ze země krokusy, zajdu se projít a vyčistit hlavu. Také to moc potřebuji.

Miluna (So, 29. 2. 2020 - 03:02)

Ono to nakonec dopadlo tak že Sergeje vyhodili a mě nevyhodili ale řekli mi že jestli tam budu chtít zůstat že je možný že někdy ode mě budou potřebovat abych po 2 měsících přešla občas na plné směny podle potřeby a výroby.Tak já nevim co dělat.Zatim tu práci zvládam ale nepoznam předem co jak vydržim.Přiznam se že mi tam hodně teď pomáhá k fungování jinej ukrajinec.Ten jeden se mi líbí fakt hodně a nějak mi vzrušuje a uklidňuje i když se mi nevšímá ale na mě takhle působí.Byla sem teď v jedné rest.kam sem slyšela při práci že se tam chystal s jeho známejma se domlouvali,tak sem tam šla taky a dala si jídlo a tajně sem ho z koutku pozorovala.Uklidňovalo mi to i od toho Koronaviru.Tak vidíš Pils jak to je nakonec opačně.A Miu únor je hroznej co.A máš pravdu výrobu teď trochu omezili,proto jich pár pustili a bohužel i Sergeje.A Bianko s čim bojuješ ty? Co tě trápí? Z čeho na hraně? Trochu mi to překvapilo,tvoje psaní na mě působí že si spokojená sem si myslela.A nejvíc spokojená mi připadá Pils.

Reklama

Přidat komentář