Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 1. 3. 2020 - 11:03)

Česnekovou pomazánku milujeme :). Ruce si myju až moc často. V práci jsem dostala i dezinfekci domů. A ještě přidám radu od mé dr. alergoložky-imunoložky. Mám mít v kapse bundy nosní sprej s mořskou vodou a když jdu mezi lidi tak vytříkat nos. I z dálky do krku. Když se vrátím domů, tak umýt ruce, vykloktat vodou se solí a vystříkat sprejem nos. Ten sprej vyjde v drogerii DM asi na 50,- Kč. Vím, že se toto radí i onkologickým pacientům...

Kača (Ne, 1. 3. 2020 - 11:03)

Jsem se nepodepsala..
Tak ať se všem daří dobře...a v pohodě se tady scházíme roky i nadále. Ahoj všem.

anebo (So, 29. 2. 2020 - 22:02)

cítí, po čem Miluna jde, a protože upřednostňuje u ženy zdrženlivost, Miluninými chtivými pohledy pohrdá

nebo (So, 29. 2. 2020 - 19:02)

jednoduše proto, že má svou rodinu a nějak ho nenapadne si šmírující Milči všímat

Miluno, (So, 29. 2. 2020 - 15:02)

hlavně na nikoho nezírej nebo tase dostaneš nakládačku

Miluna (So, 29. 2. 2020 - 15:02)

Jedna ukrajinka už na mě koukala že na něj koukam ale nekoukala zle,tak nevim co to mělo být.Ale kouká se mi na něho krásně no.Já nevim ale oni ty ukrajinci čim víc jich poznávam tak jsou mezi nima strašně hezký chlapi.Takový tvrdší výrazný rysy a to nemusí být ani černovlasý ani snědý že jo.Já si ještě před lety myslela že to jsou spíš tlamy ale neni to tak.Za to cikáni co takhle znam tak ve 30+ už vypadaji nějak na prd.

Miluna (So, 29. 2. 2020 - 15:02)

Bianko mam z tvýho psaní pocit že si ve strachu.Je to kvuli tomu viru? Nebo jiný problem? Jo hiv je bohužel taky vir ale nechápu jak to je že jiný viry chytíš kapénkově a tohle svinstvo prozměnu sexem a krví.Jinak sem ráda že mi teda nevyhodili jen upravujou podle výroby a nechci o tuhle práci přijít takže budu se muset zařídit podle jejich potřeby.A ten chlap z práce je krásnej,strašně mi přitahuje jen ho vidim projít a nebo když ho vidim při práci.On má krásný tělo i obličej.Ale nevšímá si mě ani jiných ženských.Vlasy má hnědý na ježka a oči takový šedo modrý a ostrý rysy a plný rty a tělo když sem ho zahlédla i v uplem tričku tak pěkně rýsovaný paže a bříško a prdelku bude mít asi taky krásnou.Bohužel mi přitahuje víc než Sergej.O Sergejovi bych řekla jo celkem pěknej chlap,Sergej se mi líbí ale tak normálně líbí ale tenhle je krásnej.No můžu jen koukat ale inspirace k práci a k sebe udělání je to skvělá.

bianka (So, 29. 2. 2020 - 16:02)

Strach Milu má snad každý, starší obvzlášť. Ale mám starosti. Ty má také každý, ale já je mám tupl. Možná se to přenáší do mého psaní, tak se na chvíli odmlčím. No vidíš, já nevěděla že je hiv vir.

Kača (Ne, 1. 3. 2020 - 10:03)

Bianko, ať se vše vyjasní a jsi brzy bez starostí. Mám také strach, kdo by neměl. Navíc kardiak, astmatik...mám strach. Ale větší o rodinu...

Návštěvník (So, 29. 2. 2020 - 16:02)

Sama to píšeš. Nevšímá si tě. Zkrátka člověk už jen stárne. Tak se drž Sergeje,ten tě snad neopustí. A po druhých nekoukej. Buď ráda že máš u sebe děti, máte byt, máš chlapa. Tak to nepodělej. Buď ráda, že tam nikdo neví, že máš hiv. To by tě taky mohli vyštípat.

Miluna (So, 29. 2. 2020 - 16:02)

To chceš říct že si mi nevšímá kvuli že mi bude 32? Podíval se mi do očí ale jako chladnej pohled ale tak kouká asi i na jiný a nevšímal se nikoho bych řekla.Bavit se ho vidim jen s chlapama.Ale tak Sergeje se držim,už spolu budem rok.Je to muj pták.No a Bianko tak sem to odhadla dobře že tě něco trápí.Nesvěříš se o co jde? Než dusit v sobě? Miuška se taky svěřuje a je to dobře že o ní taky vim.Víš že já vás mam ráda.

Andrea (So, 29. 2. 2020 - 18:02)

Milu,ten Ukrajinec o tebe nemá zájem protože ví, že máš Sergeje,jsi zkrátka Sergeje a ono by mu to třeba svědomí nedovolilo víš.Bud ráda že teď budeš rodinu živit ty ,to není špatný pocit ne? Myslím, že i děti to ocení

nebo (So, 29. 2. 2020 - 19:02)

si Miluny nevšímá protože je gay.

?? (So, 29. 2. 2020 - 16:02)

Nejstarší děti Milunu navštěvují, žijí u rodičů. Milana vychovává jeho otec, zbytek adopce atd

bianka (So, 29. 2. 2020 - 11:02)

Máš pravdu předsedo. :-) Jenže já doopravdy nejsem přes ty nulové nálože, proto jsem se ptala. Ale věřím ti všechno. Doopravdy.

Jo Bianka! (So, 29. 2. 2020 - 08:02)

Odborník na cokoliv! Měla by jít do politiky.

bianka (So, 29. 2. 2020 - 09:02)

Děkuji.

názor (So, 29. 2. 2020 - 08:02)

Roušky měli místo do Číny dát seniorům když jsou nejohroženější. Je tady velký bordel.

Pro Milunu (So, 29. 2. 2020 - 06:02)

82 tisíc lidí se nakazilo koronavirem a celý svět shání roušky. Ale 37 MILIONů má HIV a nikdo nechce nosit kondom.

jj (So, 29. 2. 2020 - 08:02)

I ten koronavirus se stane běžnou součástí života jako HIV. Za pár měsíců se to zklidní a zprávaři budou hledat další nějaké drama

Reklama

Přidat komentář