Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Pils (St, 11. 3. 2020 - 19:03)

Omlouvám se za překlepy, TV mi nejde a počítač začíná zlobit.

bianka (St, 11. 3. 2020 - 19:03)

Milu, jak je?
Chybíš tady.

jéje (St, 11. 3. 2020 - 18:03)

Tady se toho semele. Jen abyste z toho guláše nezkorodovali :)

bianka (St, 11. 3. 2020 - 17:03)

Mankote.. nemusím zase vědět všechno, ale kdo je to Hrůša? Vlastně teď mi to došlo hned, Hrušinský. Ten si teda zavařil, to ano.

Pils (St, 11. 3. 2020 - 17:03)

Myslím, že jsou senioři, kteří jsou na tom dobře, ale taky senioři, kteří jsou na tom špatně. Úplně stejně jako mladí. Mně vadí spíš to, že někteří si na to, aby se měli dobře, nakradli. Málokdo poctivě pracující má miliony, leda možná ti, co měli dobrý nápad a podařilo se jim ho zrealizovat. A co se týká Hrůši, tak je naštvanej proto, že se živí poctivou prací a nebere žádné dotace jako jiní, které tu nebudu jmenovat, protože jsou tu oblíbení. :-))

Sany11 (St, 11. 3. 2020 - 17:03)

Mela by sis nejdriv zjistit fakta, nez neco napises o ‚ Hrusovi‘ a dotacich. A mozna i o jinych vecech.

Lalla (St, 11. 3. 2020 - 17:03)

Jo Hrůša je mladý Hrušínský? No tak ten zrovna za komunistů hrál jak o život.

Pils (St, 11. 3. 2020 - 18:03)

Lallo, prosím tě, jak souvisí hraní za komunismu a dnešní situace v divadlech?

Lalla (St, 11. 3. 2020 - 18:03)

Tak to jsme zase u toho mého. H. se měl prostě dobře, protože s vlky vyl. A konkretně u něho nechápu, proč když si neustále ale neustále stěžuje na ty dotace nedotace, proč to nezabalí. Byznys nevyšel, jdu dál.....tak jako každý jiný

Pils (St, 11. 3. 2020 - 18:03)

No počkej, ale přece všichni jsme za kOmančů pracovali a i tak máme dnes právo na názor. Hrušínský byl oblíbený už tenkrát, ale třeba proto, že byl dobrej, ne? Myslím, že ani jeho táta ani on se nemají za co stydět. A možná, kdybychom měli odpovědnost za desítky lidí a jejich výplaty, kteří pro nás pracují, taky by nám jako první reakce něco vylítlo z úst, ne?

Lalla (St, 11. 3. 2020 - 18:03)

Pils, oblíbený byl, protože byl pořád na obrazovce. Na rozdíl od jiných, o kterých dnes už možná nevíme, protože to díky svým aktivitám museli zabalit. Nejen v herectví. A srovnávat jeho herectví s herectvím jeho otce? Domnívám se, že kdyby za sebou neměl právě tu tehdejší slávu a oblíbenost, nikdy by žádné úspěšné divadlo nezaložil. A že za městnává lidi, no ano, ale taky si celou tu dobu stěžuje...nemyslím si, že by prioritou jakéhokoli podnikatele byli zaměstnanci

Pils (St, 11. 3. 2020 - 19:03)

Lallo, ty říkáš stěžování, ale je to třeba prostě jen jeho názor. Já nevím, jak získával role před r. 89, to neví asi nikdo, kdo u toho nebyl. Jeho táta byl pan Herec, to je fakt, taky pan Člověk. A mladej zase živí spustu lidí a toho já si vážím. Tam žádné podfuky a fígle neplatí, buď prostě hrajou dobře a lidi chodí nebo ne. A říkám si, že jsem u nich zatím nebyla, budu se muset podívat, co dávají. Jo, a viděla jsem v Rokoku Kanibalky - a jsou SUPER !!

Lalla (St, 11. 3. 2020 - 19:03)

Koukla jsem mu na FB profil a má tam naplánované docela nadějné premiery. Taky asi něco dám. Ale tohle přehnal, jak jsem četla. Situace je fakt blbá, pandemie se rozjíždí, konečně to tak WHO i naši pojmenovali.

Pils (St, 11. 3. 2020 - 19:03)

No jo, třeba ho nemáš ráda, tak tě to nadzvedlo. Já mám k němu celekm neutrální vztah, ale jeho názory jsou mi blízké, asi jako Vojty Dyka, Bartošky a pod. Ale k věci - je taky fakt, co třeba napsal Vojtek - zakázali dovadla, ale obchodní centra a třeba např. fast foody ne. A pravda je, že dokud lidi řeší koronu, nebude je zajímat, jak se volí rada televize.

Lalla (St, 11. 3. 2020 - 19:03)

No já mám neutrální vztah ke všem hercům, ale jejich politickým názorům moc velkou váhu nedávám. Zajímají mě jen jako herci, profesionálové....hlavně ať se nedočkáme situace, že zakáží vše i chodit po ulicích.

Pila (St, 11. 3. 2020 - 19:03)

Já mám některé moc ráda a některé nemusím, ale to je asi normálka, Jen ti připomenu, že nebýt herců, měli by to studenti v r. 89 mnohem těžší.

Návštěvník (St, 11. 3. 2020 - 18:03)

Tak zcestný komentář tady ještě nebyl. Fakt odpovídá Pils?

Návštěvník (St, 11. 3. 2020 - 18:03)

Nesuď podle sebe.

myslím si (St, 11. 3. 2020 - 17:03)

že otec Hrůši se musí v hrobě obracet, ne-li přímo rotovat a lituje, že kdy na svět přivedl takové hovado. Nejde jen o jeho poslední slovní průjem, on blbě kecá už dlouhou dobu, ty jeho žvásty jsou na přeshubu - minimálně.

Lalla (St, 11. 3. 2020 - 16:03)

Každá vysoce civilizovaná společnost, která se pyšní ctěním nejvyšších hodnot, se stará o svoje nejslabší. O děti, seniory, invalidy. Proč? Protože oni jaksi nejsou konkurenceschopní, nejsou schopni se o sebe postarat sami. O staré lidi je třeba se starat už jen z úcty...k rodičům prarodičům, svým i ostatních, vždy to tak bylo a doufejme i bude. Dnešní 60tiletí důchodci ovšem třicet let aktivního života prožili v demokratické společnosti, takže těch rohlíků si moc neužili. A já tedy neznám mladé lidi, kteří by si toto neuvědomovali, ale asi takoví existují hmmm

Reklama

Přidat komentář