Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Ota (So, 14. 3. 2020 - 22:03)

Já chci zpátky náš život i když někdy nudnej ale na jaře už být nudnej nemusel být,měl jsem plány a chtěl jsem výletět i vlakem někam.Ale teď tu máme tenhle hnus a taky věřim tomu co napsal Fernando.Ono to do sebe nejvíc zapadá.Jsme ve válce.Já už to v práci ukončil.S timhle se nedá dělat být denně mezi tolika lidma,to je o hubu.Kdyby nás zabezpečili respirátorem ale ono to nemá pořádně ani zdravotnictví a natož prodavači.Tak nevim co bude.Ale teď i stresem jsem zhubl a celkem už teda 18kg tak za chvíli Miluško budu normální jestli to ještě teda nějak využiju,nebo co bude.Člověk už nemá náladu ani na ten sex.Miluško posílam sílu,nějak to musíme vydržet.Já vim snadno se to píše ale jsme v tom celý svět.

Miluna (So, 14. 3. 2020 - 21:03)

A Fernando ještě sem ti chtěla napsat jak si mi tady jednou napsal že Sergej je agresivní že je chlap a že to je jeho obrana jako když ženský křičí a brečí tak sám mi to Sergej tohle sám o sobě řekl přesně tvoje slova že když je zoufalej nebo zraněnej tak je agresivní a že to je jeho přirozenost když je chlap takhle nějak mi to vysvětlil.Že prý chlap takový být musí jinak bysme v dávných dobách jako lidstvo nepřežili mi říkal.A říkal že chlap neumí tolik brečet jako ženská že ne že by neměl city ale že nemá takový emoce.Tak si tak akorát říkam že Jirka byl jinej ten brečel hodně a často.

Mia 22 (So, 14. 3. 2020 - 21:03)

v pondělí naklapala ordinovat. Až na upozornění některého z rodičů malého pacienta si ji odvezli. Co na to říct, zastřelit nebo vzít diplom?

Lalla (So, 14. 3. 2020 - 21:03)

Obojí. Zcela vážně

Mia 22 (So, 14. 3. 2020 - 21:03)

Na Blanensku, nedaleko od mého bydliště, přijela minulý pátek z Itálie z lyžovačky dětská doktorka.

Fernando (So, 14. 3. 2020 - 20:03)

Miluno, můžeš říct Sergejovi, že náš syn má přesně stejný názor: nákaza je umělá, laboratorní, a vůbec to nemusí být z Wu-chanu; takový svinstva mají válečníci různě po světě a pak už je jen drobný rozdíl, je-li to náhodný únik nebo úmysl. Vypustili to v Číně v době oslav čínského nového roku, kdy byly davy lidí v pohybu a byla příležitost, že to při cestování vydatně a rychle roznesou. Navíc je tu možnost zničit blížící se olympijské hry v Tokiu. Vzpomeňte si, jak málem zrušili olympiádu 2016 v Riu kvůli rozšiřování paniky o nakažených komárech. Pak to odborníci zmírnili, že prý to působí jen v těhotenství, chlapi se tomu vysmáli, olympijské hry proběhly ve zdraví a najednou to celé utichlo. Takže žádné pojídání netopýrů - dělaly se už horší čuňárny. Ani AIDS by neměli svádět na opice; Afričané nepochybně už v historii souložili s opicemi a nic z toho nebylo. Biologické zbraně a zvrácené výzkumy slouží k poškození protivníka - když ne bojem, tak aspoň ekonomicky. No a někdy se to holt trochu vymkne z ruky.

Miluna (So, 14. 3. 2020 - 21:03)

Fernando napsal si to skvěle a uplně jak psané ze Sergejovo hlavy,ta myšlenka je fakt k zamyšlení a mě to navrtalo a začínam se k tomu taky přiklánět.A tim že to začlo sotva jsme oslavili 2020 a právě jak píšeš Číňané v pohybu na jejich nový rok,uplná šance to takhle roznést po celém světě.To pak spíš vypadá jako úmyslnost.Biologická zbraň.No hrůza! Tohle je ještě horší než kdyby to bylo z těch zvířat když si představim že to svinstvo je uměle vytvořené.A s hivem taky,kdoví jak to s nim je bohužel! Jenže člověk dřív si to nechtěl připustit ale po zkušenostech už tohle beru jako vážný.Proto nesnášim ty jak to zlehčujou a berou to jako chřipečku.Na to já už sem alergická.Podle mě je to vážný už tim že se člověku může s tim totálně podělat imunitní system,proto na to umíraji někdy i mladý a nebo ta hrozba že to může poškozovat orgány.A je to z rodinky Sars takže tohle fakt zlehčujou už jen magoři.

A (So, 14. 3. 2020 - 21:03)

ty si nezlehčovala HIV když si měla styk s pochybnými chlapy bez kondomu?

Miluna (So, 14. 3. 2020 - 21:03)

Jo zlehčovala sem to a proto píšu že u Korony stejnou chybu neudělam.Nechci chcípnout nakonec na Koronu,to už bych si to radši hodila sama než takhle zkončit, ještě když už sem i fungovala v práci a rozjíždělo se mi to slibně tak tohle mi všechno zase zničilo!! Uplně sotva sem začla být spokojená tak tohle!! Fakt na palici.Miu tak to je síla to už je několikatý doktor co to zlehčoval.Vidim že diplom fakt nic neznamená! Ale bych si myslela že doktor by tohle neudělal a nejel by do nebezpečí a ono opak!!

Miluna (So, 14. 3. 2020 - 20:03)

Sany já si ruce myla asi už 5x a nemůžu se toho pocitu zbavit a myju si je horkou vodou která už mi dost pálí.A díky za info že je to v okolí Mariánek.Já mam Sergeje teď v západních čechách u jeho příbuzného ale to je na Plzeňsku.A já právě četla že západní čechy maji nakažený 3 a my jihočeši máme zatim 2 ale fakt by mi zajímalo kde! Nevim proč nenapíšou aspoň okres.A já právě taky nic nebalenýho už nechci.A nejsem sama když co tam měli těch housek nebo celou řadu anglických rohlíků a na to se každej vyprd.Nevim co je lepší jestli jednou za čas větší nákup ale to pak člověk tráví v tom krámu víc času a nebo tam běhat častěji vždy na rychlovku jako dnes.Sem tam strávila tak 5 min.

di (die) (So, 14. 3. 2020 - 21:03)

Taky by mě zajímalo v kterém městě jsou nakažení, tedy asi jsou už všude ale kde jsou už odhaleni. Taky nic nezabaleného nekupuji ale je to i hodně o štěstí jestli to člověk chytne a jestli se z toho dostane. Je divné že se zatím u nás nikdo neuzdravil. Jo změnila jsem se, zkrátka změna je život :-)

Miluna (So, 14. 3. 2020 - 21:03)

Jo oni prý ty nakažený někteří už nemaji příznaky ale testy pořád pozitivní.Je to divný no.Tak aby to v těle nezůstávalo jako hiv?? Jako tichej zabiják a při oslabenej imunitě zase uhodí.Ještě se o tom moc neví co to svinstvo může udělat v těle casem.To je jako když psali jako že Číňana poslali po měsíci z nemocnice že je vyléčenej a stav se mu zas pak zhoršil a nakonec umřel,tak kdoví jak to s tim je.Proto i ty co měli mírnej průběh ZATIM tak to nic neznamená, tam může nastat zvrat najednou a později takže je to fakt nevyzpytatelný.Jinak je to jak píšeš že souhlasim stebou.Je to o štěstí ale naproti tomu nechci jako hivu tim myslim že fakt se teď neseberu a nepojedu do nejrizikovějších oblastí nebo nepujdu jezdit mhd když nemusim.Chci si dávat bacha co to jde,akorát mi strašně mrzí že to neni jen v mých rukách ale záleží i na dětech a Sergejovi.

Sany11 (So, 14. 3. 2020 - 19:03)

Tak v Mariankach uz to je, ted jsem ucila nemcinu divcinu, ktera dela na recepci hotelu a je od vcerejska v karantene. Protoze tam za ni prisel nejakej nakazenej makler s nemovitostma. Jeste to stacil donest i do jineho hotelu, kde byla nejaka oslava, to bylo jeste pred tim zakazem. No, byli jsme dnes nakoupit v supermarketu, nastesti meli opravdu vsechno a nikdo nekaslal. Ale uz tam hned tak nepujdu, nebudu-li muset. Ruce jsem si hned venku otrela ubrouskem, desinfekci jsem nesehnala, respektive nam ji nedodali, ackoliv slibili. No tak ja myslim, ze to stejne vsude ulpi na to zbozi, tak si to stejne domu donesu, pokud tam na to nejakej nakazenej prece jen chrchlal. Ted rohliky a neco nebaleneho bych si nekoupila.

Lalla (So, 14. 3. 2020 - 19:03)

Sany máš důležitý mail :)

Sany11 (So, 14. 3. 2020 - 19:03)

ok, Lallo.Jdu si to hned precist.

di (So, 14. 3. 2020 - 18:03)

Miluno teď jsem četla návod na masku z petky (2l). To by bylo srandovní kdyby si ji všichni vyrobili a v ní chodili.

Miluna (So, 14. 3. 2020 - 19:03)

Jo na to sem koukla na tu masku z petky.Jenže zase sem nepochopila návod jak na ní:-) ..Už sem ten krám proběhla.Vzala sem do ruky jen co sem unesla a koukala sem že to pár lidí dělá taky že vše jen v ruce.Ale rozkašlala se tam prodavačka kousek ode mě a pak prošla kolem mě tak sem začla utíkat.A atmosfera tam byla napjatá,mladej prodavač tam taky jen mluvil o Koroně jak rano lidi vzali obchod útokem.A sem si říkala že má pravdu.Protože už neměli ani jeden chleba ani tousťáky ani veky a to sem tam nikdy nezažila.Zůstali tam jen housky a to chápu když je nedávaji ani za sklo a nechaji je tam jen v koších že na to může každej krchlat a hrabat tak ty sem taky nechtěla.Holt musim doma dojíst starej tousťák a rozlámaný poslední kousky chleba co už vypadá jak pro kachny.Pak budu jíst konzervy a k tomu rýži,těstoviny.Co ty Di? Seš to ty Die s novim jménem?

bianka (So, 14. 3. 2020 - 17:03)

Milu, dělají a budou se dělat další opatření. Já koukám teď na komedii na Nově. Ono je dobré být teď doma. Tak rychle nakup a pak si pusť třeba nějakou dobrou hudbu.

Miluna (So, 14. 3. 2020 - 18:03)

To se přesně chystam Bianko na hudbu a na nějaký díl mých oblíbených pořadů.Ale začlo mi chytat nějaký uvnitř smutno.Ta nejistota je tak těžká a jak nikdo neví jak to bude dlouho trvat.Bojim se až tu budou děti i Sergej a děti budou mě nahánět do vaření.A teď to nemyslim že by se mi nechtělo vařit ale bojim se čim dál víc chodit nakupovat.Když tu sem sama vydržim tam nechodit dýl.Nejlíp by mi bylo moct to přečkat o samotě.Bojim se až za pár dní přijdou.Bojim se už všech Bianko.

Miluna (So, 14. 3. 2020 - 17:03)

Taky mi to Bianko nepomáhá číst vtipy.A hrozný je že už odpadávaji i doktoři.U vás na moravě už jsou nakažení dva doktoři.A co teď ten personál a jiní pacienti? Takovej řetězec.Já se za hodinu chystam do krámu pro pár věcí a já Bianko mam uplně trému.Nechci si brát ani košík.Chci jen pár věcí do ruky a hned ke kase.Jenže mam strach aby vedle mě nestál někdo kdo kašle.Nevim co mam dělat,je to čim dál horší pocit.Akorát ty co vylézaji nakažený teď tak to je spád z minulého týdne.Takže nechápu ty komentáře některejch co čtu že ty opatření nefungujou.Ono se to ukáže nejdřív až tak za dva týdny jestli fungujou.Ale kdyby moc ne,byla bych ráda aby vláda přitvrdila co se dá,prostě jako v Číně,celkovou karanténu.Akorát mi sere že tu neni takový počet roušek.

Reklama

Přidat komentář