Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Út, 17. 3. 2020 - 11:03)

Tak jestli se tam budu moct vrátit do té prace?? Mě se tam líbilo.Největší chyba byla nechat Číňany vyjíždět ze země a roznést to všude.Nevim proč to někdo nezatrhl jim když tam maji komunismus.

Miluna (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Je to tvuj názor co si myslíš ale kdo ví co si ty :-)

Miluna (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Co myslíš že je ÚK výraz? :-) ..jo to jsou přesně oni co si popsala.Já nevim kolik českejch chlapů je takovejch ale kolem mě jich takových snad bylo 80%..A ten zdravotní materiál Pils já nevim kdo má pravdu ale moje příbuzná mi v telefonu říkala že to nebyla chyba vlády že to vláda měla objednaný a zaplacený a oni nám to nedali.A proto se teď rozhodli že proto pošlou rovnou letadlo sami.Ale nevim kde je teda pravda?

Návštěvník (Út, 17. 3. 2020 - 10:03)

Co zas objednaný? Babiš tvrdil, že jsou plné sklady. Tak kde jsou ty sklady?

Návštěvník (Út, 17. 3. 2020 - 09:03)

Biank o, ty fakt věříš, že květinářství je otevřeno kvůli pár pohřbům? Ze kterých se kvůli strachu stejně většina lidí omluví?

Pils (Út, 17. 3. 2020 - 09:03)

Já nemyslím, že bych nemohla jet, ale zítra musím být zase k dispozici, tak to na jeden den nemá smysl. Doma jsem zvyklá tak tak stíhat co je třeba, a najednou tu koukám na spícího psa a nic se mi nechce dělat. Možná zalehnu. A co manžel a práce - zatím dobrý?

lalla1 (Út, 17. 3. 2020 - 12:03)

U nich je to na letišti nahnuté už od konce ledna nebo tak nějak, vlastně tak dlouho už pracují v respirátorech a omezuje se provoz i počet potřebných zaměstnanců. Ale jo, zase dnes vyrazil :)) Škoda že sem nemůžeme vkládat fotky

Návštěvník (Út, 17. 3. 2020 - 09:03)

Hele přestaň tady píčovat. Nebo tě zase Lala sejme.

Pils (Út, 17. 3. 2020 - 08:03)

Tak já včera usnula a tady se to tak pěkně rozběhlo! :)) Jen se mi pletou návštěvníci a taky si nejsem jistá, jestli Lalla fakt použila tak tvrdé slovo? Tady jsem zase já docela mimo, tahle slova nemám ve slovníku. Samozřejmě - každý máme na věc nějaký názor, který vychází buď z rodiny, v jaké vyrostl, nebo závisí na tom, s kým se stýká. Já mám štěstí na obojí, ale chápu, že nemají všichni stejné informace. Dnes mám dovolenou a odpočívám, ale se psem ven musím korona-nekorona. Zdravím všechny moudré. :))

lalla1 (Út, 17. 3. 2020 - 08:03)

Ano Pils, i Lalla umí tak dvakrát třikrát za život použít tvrdé slovo :)))). Moje babička tomu říká "lezou tlustý do tenkejch" :))))

Pils (Út, 17. 3. 2020 - 09:03)

Takhle to říkala i moje babička - neměly jsme stejnou? :-))) Já jsem zjistila, že doma si nevím rady, co dělat, a na chalupu odjet nemůžu. Tak aspoň občas napiš, ať mám co číst.

lalla1 (Út, 17. 3. 2020 - 09:03)

Já právě ještě stačila odjet ale myslím, že můžeš i ty. Manžel sem za mnou z Prahy normálně přijel

Pils (Út, 17. 3. 2020 - 08:03)

Tak já včera usnula a tady se to tak pěkně rozběhlo! :)) Jen se mi pletou návštěvníci a taky si nejsem jistá, jestli Lalla fakt použila tak tvrdé slovo? Tady jsem zase já docela mimo, tahle slova nemám ve slovníku. Samozřejmě - každý máme na věc nějaký názor, který vychází buď z rodiny, v jaké vyrostl, nebo závisí na tom, s kým se stýká. Já mám štěstí na obojí, ale chápu, že nemají všichni stejné informace. Dnes mám dovolenou a odpočívám, ale se psem ven musím korona-nekorona. Zdravím všechny moudré. :))

bianka (Út, 17. 3. 2020 - 07:03)

........

bianka (Út, 17. 3. 2020 - 06:03)

Souhlasím s tebou lallo. Mám stejný názor. Pro anonyma 0.08... všiml jsi si, že jsou povoleny pohřby?
A na pohřby se nosí většinou věnce a kytice z květinářství!! A představ si, u nás jsou i jiná květinářství, než která patří Babišovi.

Návštěvník (Út, 17. 3. 2020 - 07:03)

Svedlo se to na pohřby...tak snad až takhle blbá nejsi. V době, kdy si polovina hostů objedná věnce a květiny online. Tak to aby otevřeli i galanterie. Kde maj báby brát punčochy? A hospody. Nebo kde maj mrtvýho zapít? Slepí důchodci jsou nejhorší.

lalla1 (Út, 17. 3. 2020 - 06:03)

A do Pils já se nepouštím považuji ji za svou internetovou kamarádku a mám k ní názorově blízko a Pilsnerka to ví. Pokud spolu diskutujeme o něčem, v čem se neshodneme, tak je to prostě diskuze stejně jako např. se Sany. Pro mě jsou nepřijatelné jen extremní názory ať už pravice, tak levice....Ale hlavně, tahle doba není o politice ale o přežití, když to přeženu. B. jako člověk se svou totalitní minulostí a stejnými manýry, je pro mě problém, to už jsem psala mnohokrát.

ale prd (Po, 16. 3. 2020 - 22:03)

Babiš dělá co může. a kdyby lidi nebyli hovada, tak to nemuselo tak daleko zajít. Karantenu nedodržovali, od pátku postávali místo hospod tak u hospod, na prdeli doma sedět nevydrželi. Jojo, sranda veliká. A ještě tady bude píčovat

Návštěvník (Út, 17. 3. 2020 - 00:03)

Proč by nepostávali u hospod? Zakázané to nebylo. A Miluna? Ta kdyby neměla hiv, tak je u té hospody nebo baru první. Doma by zrovna ona neseděla.

lalla1 (Út, 17. 3. 2020 - 05:03)

Vpodstatě souhlasím. No, zakázané to nebylo, ale nemusí být přece všechno zakázané na to, abychom se chovali zodpovědně. Tak teď už to zakázané je a máme utrum

Reklama

Přidat komentář