Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (St, 22. 7. 2020 - 01:07)

Nenwchávwjtw mi tu já chci pryc od viru chci pryč prosim neodchZajte ruce, neste mi dál ty vlidný ruce.Já chvi jeste heste honem

Miluna (St, 22. 7. 2020 - 00:07)

Ruce ruce mávaji ,ruce vidim a já chci pryč od viru peyc pryc

Návštěvník (St, 22. 7. 2020 - 00:07)

haha, LSD nebo tak něco, to je prdel

Miluna (St, 22. 7. 2020 - 00:07)

Nqbírá to na rycglosti a letim letim rychke se tjo utíká rychlw ,vše za zmi ale avě světla světla

Miluna (Út, 21. 7. 2020 - 23:07)

Už už už mam uvolnění,už,po celeo dni už snad.Už jo chci ješt3 a jeste Oto

Miluna (Út, 21. 7. 2020 - 23:07)

Jál etim Oto letim Letim pojď semnou

Ota (Út, 21. 7. 2020 - 22:07)

Taky mě dneska Miluško vzala hlava.Vstávám v 5h, pak odpolede jsem přišel z práce a musel se jít dospat i s práškem.Teď jsem dal večer tlačenku a můžu jít spát znova a ráno zase to samé.Nic mě nebaví a nějaký odreagování v hospůdce se mi kvůli tomu svinstvu nechce.Už nic není ono jak píšeš.Už ani nemám chuť na sex.Nechci aby jsi si říkala že i já jsem jako Sergej.Já to mám psychicky.Teď jsem četl jak v Praze v clubu jedna holka nakazila snad 60 lidí.Tak mi řekni co to je tohle? A to jsem teď byl párkrát nakoupit bez ničeho protože mi nebaví jak to tam mám sám.Ať to radši zase nařídí aby to museli mít všichni,vždyť vidí jak už ty čísla lezou čim dál víc,nechápu na co čekaji.A kde Sergej je že jsi tam sama?

Návštěvník (Út, 21. 7. 2020 - 22:07)

už jsi si nechal udělat test na HIV?

Ota (Út, 21. 7. 2020 - 23:07)

A proč? Vždyť jsme měli kondom.

Miluna (Út, 21. 7. 2020 - 21:07)

Di tohle mi říká máma ale pořad mi to nejde.Mě už silně nevyhovuje jak už mam po všem.Věci co mě bavili tak už nemam.Nejde mi to jít si někam posedět.Sem z tiho v křeči.Teď do toho ten Sergej co má jak sem psala tak už si ani doma vlastně asi nezasexuju.Já nevim všechno se nějak sype proste.Mě je teď tak líto že už mi radši neni přes šedesat.Já bych chtela být jako Mia a Bianka.Nemuset řešit ty prachy,zůstat takhle zavřená doma a sama a chodit jen do přírody,jedině tak bych to nějak zvládla ale rodina k tomuhle je na prd.Vyšší riziko zatáhnutí to domu a neustálý strach o ně-i když to Bianka a Mia maji o ně strach určitě taky.Sem teď jen ráda že sem tu teď prave sama.Že na mě nikdo nekouká jak je mi na nic a že je tu ticho.Jak ráda bych takhlr byla co nejdýl ale měla zaroveň i ty peníze abych nemusela mezi lidi.Sany já vim já to četla,to byla nějaká zlá nehoda.No to aby se pozůstalý zbláznili no.A jak píšeš o přivolávání tak byla by to velká náhoda kdyby se nám to vyhlo.Já si nedělam iluze.Jen je to strašný no ta nejistota a nikdo neví co mu to udělá.Ale mě už i připadá že lidi rezignovali a berou to na lehkou váhu.Jinak by většina nedala pryč roušky a snažili by se.Ale víš co dokuď to nemaji tak tomu nevěří,no jako sem dopadla já,proto teď to mam u tohodle obráceně a věřim tomu až moc.Je to zla realita.A lidi se toho ve skrytu taky bojí ale vytváří si radši domněnku že vir neexistuje,je jich plno takových lidí,je to jejich sebeobrana.Asi je to pro ně jednoduší a nechtěji si připustit realitu.

Sany 11 (Út, 21. 7. 2020 - 20:07)

Milco, jeste se tobe,ani tvym blizkym, nic nestalo. Tak to porad neprivolavej. Co by mela rikat zena, ktera v jednom okamziku prisla o muze, syna a vnuka?
https://www.denik.cz/nehody/ve-lhote-u-pribrame-utonuli-tri-lide-20200721.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_req_id=akKFDqXx4uC-202007211827&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

di (Út, 21. 7. 2020 - 20:07)

Miluno tomu hezkému chlapovi se bude v noci o tobě určitě zdát :-)
Nesmíš to tak prožívat když to stejně nezměníš.

Návštěvník (Út, 21. 7. 2020 - 20:07)

Miluna v akci: https://www.youtube.com/watch?v=NPwWqqWlJnk

Miluna (Út, 21. 7. 2020 - 20:07)

Prostě tohle už neni nornální život prostě.Už je všechno podělaný.V obchodě pro co sem šla už tam po druhý neměli tak mě to dožralo! No a stali tam celkem pěkný chlapi z práce měli monterky a jeden se začal na mě usmívat a mě z toho ruply nervy a začla sem tam nadavat a řekla mu jestli něco hce že nic nebude že z nás lítaj viry že už se ani nemůžu mluvit s lidma protože neměli zase roušku tak kdyby si chtel povídat tak Korona lítá i z huby když mluví takže nemužem nic! Koukal na mě s otevřenou hubou tak sem odešla a nadávala sem celo cestu.Fakt hrůza už!! A antidep.nechci, protože tohle je rrealita že Čína zničila svět a já nebudu denně zase něco brat a pak mít jiný problemy když k tomu neůžu jiný léky.To se radsi občas něcim otupim palici sama a kdyžs e to to posere do krajních mezí tak hlavu na trať,nebo co už jinak sakra!!! Vychcípáme tady nebo budem mít zničený organy.Kam tohle spěje????? Já vam to řeknu.Do prdele to spěje a jeste dřív než sem si myslela.Sem si říkala že ješte vydržim třeba k padesatce A pak to zabalim.Jó a prd ,teď už neni nic jistý.Urcitá nejiszota byla vždy ale teď je to potrženo.Je to jako by se vznášeli nože ve vzduchu a řežou vam krky,rozpichaj vas a zničí organy.

Návštěvník (Út, 21. 7. 2020 - 19:07)

je to špatné přibývá moc nakažených.

Pils (Út, 21. 7. 2020 - 17:07)

A jestli k lékaři nedorazíš v dohledné době, kup si aspoň B vitamín, tím dostaneš chuť k jídlu, odpudíš klíšťata a třeba se malinko srovnáš, lepší než tbl. jsou ale injekce.

Haha (Út, 21. 7. 2020 - 17:07)

Miluna včera sháněla fet a koukám už ho sehnala

Pils (Út, 21. 7. 2020 - 17:07)

Milu, jenom jsem nakoukla a vidím, že jsi zase sešrotovaná. Prosím tě, nejsi stará, abys hned byla nemocná, ten problém je jen v tvé hlavě! Nemělas vysazovat AD, to byla velká chyba. Seber se a zajdi k lékaři a nech si napsat něco aby ses zase srovnala. Jinak skončíš ne na covid, ale na psychiatrii.

Miluno (Út, 21. 7. 2020 - 17:07)

To tě bolí hlava z hladu, jak se láduješ jen práškama a nejíš můžeš za chvíli padnout. Možná bys měla zavolat lékaři, nebo za nim zajít.

Miluna (Út, 21. 7. 2020 - 17:07)

Sem doma sama.Já slyšela opak že je víc lidi ve vÁžnym stavu.Mužu se cghránit jakkoli ale když to prinesou domu ostatni tak nezmuzu nic.To už jeb cekam kdy to přijde,to je jak ma popravu.No jdu ven s rouškou,ješte sem nejedla a zacina mi bolez hlava.

Reklama

Přidat komentář