Reklama

Podvazky a punčochy

Pavel (Út, 24. 3. 2009 - 23:03)

Žádné stahovací prádlo se nenosí jako miniaturní tanga, o kterých nositelka (ev. nositel - máme emancipaci) neví. Je to věc rozumného stanovení účinku. Pokud zvolíme vhodnou velikost, která zajistí určité zpevnění postavy, ale neubere 2 a více čísel velikosti, dá se prádlo nosit. V opačném případě jde o mučení. Se stahovacími kalhotkami zkušenost nemám (to je opravdu výmysl pro ženy), ale nosím ke zdravotním punčochám (jak jsem psal výše) vyšší podvazkový pás, který má podobný účinek. Podařilo se mi trefit velikost hned na poprvé a nosím toto prádlo bez potíží celý den. Tzv. elastické punčocháče jsou asi něco podobného, co je uvedeno taky výš. A toto prádlo vzniklo z punčocháčů ustřižením nohavic (autorka na tom pěkně vydělala). Nevzniká rýha způsobená okrajem kalhotek.

Zdena (Út, 24. 3. 2009 - 22:03)

Má někdo zkušenost s elastickými punčocháči?
Někdy potřebuji"upravit" postavu,zkusila jsem stahovací kalhotky i elastickou"bokovku",ale obojí je dost vadí,hlavně při sezení. Kolegyně v práci nosí dost pevné stahovací kalhotky,viděla jsem jí se oblékat,dalo jí to dost práce si je natáhnout,a to je měla celý den na sobě,a já je snesu maximálně na chvíli a jen dost zřídka.

Pavel (Út, 24. 3. 2009 - 21:03)

Podobné prádlo je na:
http://www.secretsinlace.com/product/247/53

http://www.secretsinlace.com/product/269/53

Majo (Út, 24. 3. 2009 - 21:03)

Alena tvoj problem by riešilo také špecialne prádlo,neviem ako sa to presne volá,ale sú to elasťáky do pol stehien zo zvýšeným pásom,na stehnách sú podväzkové sponky,tam sa upnú pančuchy a okraj tých elasťákov sa prehnie na lem pančuchy a tým pádom to na tom prechode netvorí jelitka.
dúfam,že si to pochopila,lebo som to tak dáko..............

Majo (Út, 24. 3. 2009 - 21:03)

Miloš a ty si nosil asi punčochu na hlave a teraz máš =problém s opakovaním sa. :-)

Miloš (Út, 24. 3. 2009 - 15:03)

Nosil jsi silonové punčocháče, protože ti je oblékla maminka. Byl jsi malý a na tvůj názor se nikdo neptal. Teď jsi nejspíše velký a můžeš nosit to, co chceš sám. Nos klidně silonky nebo cokoli jiného.

Miloš (Út, 24. 3. 2009 - 15:03)

Nosil jsi je. A co? Jaký vliv to má na tebe dnes - asi žádný. Když jsi malý, nosíš to, do čeho tě obléknou. Když jsi velký, vybereš si sám.

Miloš (Út, 24. 3. 2009 - 15:03)

Nosil jsi je. A co? Jaký vliv to má na tebe dnes - asi žádný. Když jsi malý, nosíš to, do čeho tě obléknou. Když jsi velký, vybereš si sám.

Miloš (Út, 24. 3. 2009 - 15:03)

Nosil jsi je. A co? Jaký vliv to má na tebe dnes - asi žádný. Když jsi malý, nosíš to, do čeho tě obléknou. Když jsi velký, vybereš si sám.

Návštěvník (Út, 24. 3. 2009 - 07:03)

ja jsem musel nosit punčochove silonky tak první a druhé třídě.

Pavel (Po, 23. 3. 2009 - 19:03)

Pás RAGO 1359 je vysoký podvazkový pás pro všechny postavy. Tvůj problém bude asi špatná volba velikosti. Je to trochu jiný druh prádla, než které se u nás běžně prodává a velikost se určuje obtížně. Mám vlastní zkušenost s výrobky firmy RAGO pro nošení kompresních punčoch, je to vlastně jedno z mála prádla, které kompresní punčochy bez problémů udrží. Pod těsné šaty bych asi doporučil body, kde nevzniká ohraničený okraj lemu v pase. Jinak prádlo nosím celý den a nemám problém - pásy jsou perfektně vypracované - nikde netlačí ani neškrtí. Naposledy jsem nakupoval přímo na webu v USA a i s poštovným to vyšlo velmi dobře, ovšem kurz dolaru byl tehdy výrazně lepší.

Sára (Po, 23. 3. 2009 - 13:03)

Aleno, podvazkové pásy mají nosit štíhlé žený, na tlusčích to holt bude vždycky vypadat hůř/blbě..Pro silnější je stahovací prádlo..Samozřejmě že pás bude vypadat jinak na modelce než na silnější!

Alena (So, 21. 3. 2009 - 12:03)

Podle katalogu jsem si objednala elastický podvazkový pas Rago 1359,stál mě skoro 1000 kč. Na modelce vypadal moc hezky. Mě sice hezky upraví břicho a boky, ale dost se mi vyznačí stehno mezi okrajem pasu a lemem punčochy, a pak také horní okraj pasu.Hlavně při sezení v úzkých šatech je jasně vidět kde končí pas a začínají punčochy.Mám v něm dost nepříjemný pocit. Měla jse ho zatím jen 2x na večer, ale zatím jsem si na to nezvykla.Velikost jsem objednala přesně podle podle tabulky.

Jirka (Pá, 20. 3. 2009 - 11:03)

jsem kluk,i když se cítím jako holka a taky se jako holka oblékám..já punčochy i punčocháče nosím skoro pořád,cítím se v tom moc krásně a taky to moc krásně vypadá na těch nožičkách..

Majo (Čt, 19. 3. 2009 - 15:03)

Robert ja už pomaly vo svojom okolí nepoznám ženu čo nosí bežne sukňu,takže podväzky už vonkoncom. Ale iste sú ženy ktoré tvoria výnimku je ich ako šafránu a o to sú zaujímavejšie.
dnešné ženy v tomto uponáh?anom svete ,šup do nohavíc a hotovo.........
iste je to škoda a preto treba podporovať ženy ktoré sa elegantne obliekajú.
Nosenie podväzkov sa už asi masovo nerozbehne,ale myslím si že ani nezanikne.
Často chodím služobne do Nemecka a tam som zopár krát videl elgantné ženy v sukni a mali na nohách klasické nylonky s kubanskou pätou a švíkmi anakupovali v supermarkete.
Najväčší problém vidím v tom ,že sa ženy tento druh prádla hambia nosiť aby si to niekto nevšimol.Toto je problém aj mojej ženy, po jednej nepríjemnej skúsenosti prestala pančuchy takmer úplne nosiť.
Alebo iný príklad ,boli sme v obchode s dámskym prádlom žena si vyberala pás a predavačka sa opýtala na velkosť a pre koho to je ,asi si myslela že pre jej mamu no a zistila ,že si to kupuje pre seba tak si ju prezrela od hlavy po päty akoby pred ňou stála kurva čo si kupuje pracovné ošatenie.

Míla (Čt, 19. 3. 2009 - 11:03)

Já nosím samodržící punčochy i punčochy na podvazky. Jsem štíhlá, takže nemusím nosit stahovací kalhotky. S nimi zkušenosti nemám. Podvazkové pásy mám jak široké (i třeba 15 cm) tak i úzké. Nesjíždí mi, takže nemohu potvrdit zkušenosti některých z vás, že je úzký pás k ničemu. Já mám zkušenosti dobré jak se širokými, tak i z úzkými. A nosím pásy se čtyřmi podvazky. Je to praktické a plně postačující. Punčochy si kupuji jak delší (vel.27), tak i kratší (vel.25) a nosím je podle délky sukně (ke kratší sukni nad kolena je praktičtější delší punčocha - to je jasné).

Robert (St, 18. 3. 2009 - 13:03)

Petrucho, je obdivuhodné, že jste se naučila nosit punčochy. Měl bych jen dotaz - kolik znáte žen ve svém okolí (rodina, spolupracovnice, kamarádky), které punčochy s pásem nosí? Bokovky se sice vyrábí, ale z blízkého okolí neznám žádnou ženu, která by něco takového nosila. Bohužel.

Petrucha (Út, 17. 3. 2009 - 22:03)

Bokovky nosím celý den v práci, vůbec to není nepříjemné. Už jsem napasala, že více podvazků než 4 u dnešních punčoch nejen nemá smysl, ale je i pro oblékání zbytečně nepohodlné. Navíc nosím jediné bokovky na našem trhu od Úpavanu Trutnov a ty mají 4 malinké podvazky, které dobře drží punčochy. dříve jsem nosila velikost 70, ale bohužel jsem přibrala, takže teď mám v pase asi 73cm, koupila jsem si naposledy velikost 75. Nosím ale i starší 70, časem se totiž trochu prádlo vytáhne. Myslím, že nejsem sama, kdo bokovky nosí, asi se prodávají, jinak by se u nás nevyráběly. jsou mání od 70 cm v pase až snad přes metr. Mají ohromnou výhodu, že jsou celé z pohodlné, elastické lycry jen přední díl je z pevné krajky, takže stáhne vpředu pevněji břicho. je to nejlepší, co pro tyhle partie můžete udělat při poměrně slušném pohodlí.
Mílo, dlužíš odpověď co ty nosíš, věřím ale že máš stejné zkušenosti.

Karel (Po, 16. 3. 2009 - 23:03)

Ve vaší diskusi tu čtu,jak jsou punčocháče a stahovací kalhotky nepohodlné,ale moje manželka odmítá punčochy nosit,nosí jen punčocháče a přes ně často elastické stahovací kalhotky.Několikrát jsem jí viděl oblékat se,bylo vidět,že jsou hodně těsné,když jsem se jí ptal, proč to tak nosí,řekla mi že tomu nerozumím. Příjemné jí to asi není-její první cesta když přijdeme z plesu domů vede do koupelny a ty kalhotky si hned sundá.Jistě by byly lepší punčochy s elastickým pasem,jak píše Petrucha-ale jak jí mám přesvědčit?

Lucie (Po, 16. 3. 2009 - 16:03)

Před několika dny jsem měla na sobě poprvé na celý večer stahovací kalhotky,které sem si koupila,prodavačka mě přesvědčila, že mám mít velikost 75 na pas 78. Měla jsem užší přiléhavé šaty, někdo mi dokonce pochválil postavu. Musím souhlasit s Petruchou,bylo to dost hrozné,měla jsem už chuť si je sundat,ale bála jsem se, aby změna při přiléhavých šatech nebyla vidět,proto jsem vydržela. Jedinou výhodou stahovacích kalhotek vůči elastickému pasu/bokovce/ je v tom, že si je můžete kdykoliv sundat,třeba na chvíli,což u podvazkového pasu nejde,když drží punčochy.
Dotaz na Petruchu-nosíš bokovku se 4 nebo 6 podvazky a jakou velikost? Nosíš ji i na celý den?

Reklama

Přidat komentář