Reklama

Ode dneška:-)

Anet (Po, 3. 5. 2010 - 17:05)

Ahoj, tak už nevím co mám dělat je mi 16 let a mám neustálé návaly žravosti... pořád bych jedla, mám kolem 62 kg a měřím asi 165 cm a váha pořád stoupá posledních pár měsíců. Sportuji docela často 3x týdně ale nepomáhá:( co s tím?

n.i. (Út, 2. 12. 2008 - 10:12)

tak co je, žijete ještě? Mně už je líp, přišli na to, co mi je a dali mi léky, s nima můžu normálně fungovat, i když je asi budu brát dlouho nebo nafurt, co nadělám. Pořád cvičíte nebo ste přestaly? Já začnu znova dneska, aspoň doufám. .-))

n.i. (Pá, 10. 10. 2008 - 10:10)

jsem na tom už druhý den trochu líp, tak sem cvičila, aspoň trošku. JInak - mluvila jsem se sestrou od plast. chirurga, říkala, že nepotřebuju zhubnout, ale spíš zformovat postavu :-))a zpevnit a odstranit celulitidu.

Jana (Út, 7. 10. 2008 - 11:10)

měla jsem před třemi týdny takvoou blbou chřipku, tak jsem si dala s běháním pauzu. Jenže teď se brzy stmívá a tak než uložím malou a než přijde taťka z práce, aby jí chvilku hlídat, tak je tma jak v ranci a to se mi fakt běhat nechce. Bydlím v malé vesnici, kde toho osvětlení moc není a po tmě bych si na těch cestách tak akorát nabila čumák. Já vím, výmluva.... Jinak mám pořád 65,5kg, což je o ty dvě kila míň než na začátku. Ale už zase jím normálně, takže občas i sladké. Mám slabou vůli, přiznávám....

n.i. (Út, 7. 10. 2008 - 10:10)

no, tak to jsme na tom skoro podobně.... gratuluju ke zhubnutí, a ty problémy ať brzo vyřešíš!

Lukilla (Út, 7. 10. 2008 - 10:10)

Ahoj všem, tak mně se podařilo dostat na 64 kg, takže mám od začátku 5 kilo dole, ale je to v poslední době spíš "díky" problémům se žaludkem, byla jsem si "ochutnat" i gastrofibroskop, naštěstí nic vážného, jen žaludek zhuntovaný léty katastrofální životosprávy. Takže teď nesmím pít své hektolitry kávy a jíst dráždivá jídla, musím brát léky, snídat, jíst pravidelně menší porce atd., takže všechno, co jsem měla dělat už dávno. Po dvou měsících, kdy mi bylo permanentně blbě, je mmi sice líp, ale na jídlo nemám ještě moc chuť, takže váha se drží celkem snadno. Suma sumárum, zhubnout se mi podařilo, ale jinak jsem spíš výstraha než vzor... (a teď nevím jestli dát smajlíka nebo šklebáka...)

n.i. (Út, 7. 10. 2008 - 09:10)

Ahojte, tak jak jste na tom? Komu se podařilo shodit, komu ještě ne?
Já teď slezla z váhy - mám furt stejně, jenže rozměry jsou horší .-( asi jsem shodila přes prsa a přibrala na stehnech a na břiše. Celý září jsme byli na střídačku nemocní, už pátý týden, když je mi dobře tak je to max 2-3 dny, sportovat nepřichází v úvahu, je to fakt blbý. Mimo jiné diagn=ozy, které se teprv budou řešit, mi řekli že mám astma, prý by s tím ale do budoucna mělo jít i rekreačně sportovat, nevím, snad.
Jinak teď musí moje zdraví počkat, manžel si v práci asi výrazně polepší, musím teď podporovat jeho, navíc hlídací slečna pro dítě mi též onemocněla, bohužel asi dlouhodobě a o jiné kterou bychom znali nevím, cizí ženské bych ho zas nesvěřila. Chtěla bych jet na čas - třeba na týden - k babičce, tam bych si odpočala a máti by malého pohlídala, třeba bych mohla i chvíli cvičit, což takhle nemůžu. nejde to ale kvůli manželovu zaměstnání. Navíc teď nejde ani to, že bych mu večer nechala špunta a šla třeba plavat, neví kdy se vrátí a to pozdě a bude unavený. Jinak - poved se mi další soukromý úspěch, vážou se na to další společenské akce, takže zas potřebuju zhubnout do šatů :-)) a abych tam dobře vypadala. Tož tak...

Dzo (So, 13. 9. 2008 - 17:09)

zdravím. měl sem kdysi pár kil navíc, na netu jsem našel jeden kontakt. Udělali se mnou konzultaci přez skype, řekli co jest, co nejset, co je zprávne, pokecali sme...:)a na konec mě doporučili koupit si různé přípravky, které by mi pomáhali hubnout. Jenže já sem chudý student, neměl jsem na to peníze, ale dvě věci mě tak zaujaly, že sem si je přesto koupil - je to energetický čaj, který napomáhá odbourávání tuků a k tomu přípravek na očistu organismu - očista organismu - to je prý základ:) Vyšlo mě to cca na 1500. S těžkým srdcem sem zaplatil...

A dneska je to se mnou asi takhle: Na spalování tuků pomocí produktů už se moc nesoustředím, soustředím se, abych nabral svalovou hmotu, rovněž pomocí přípravků firmy, jsem něco jako avon lady u avonu ackorad chlap, takže myslím, že avon gentleman :) většinu peněz, co si vydělám investuji do produktů, zjistil sem, že je to mnohem lepší investice, než utratit to za nějaké voloviny, ba dokonce utrácím peníze za produkty rád, dříve sem to dělal z těžkým srdcem...získaly si moji důvěru tím, že sem to ozkoušel, taky mají certifikáty, jsou čístě přírodní...blablabla, to není to podstatné. Podstatné je, že vám nabízím cestu, kterou jsem šel já. Napište na altea-11"snama.cz můžu vám odpovědět na kupu dotazů, můžu si s vámi domluvit termín konzultace (dálkově - telefon, skype...) - už jen to doporučuji každému, kdo chce hubnout. Vůbec nic vás to nebude stát, jen chvilku času a dozvíte se kůpu věci. No a tady cesta nekončí, věřte, že je to první krok na cestě k lepšímu životu. Když trošku zainvestujete,budete příjemě překvapeni. Nesetkal jsem se zatím s negativním ohlasem, už jen ten certifikát ISO (certifikát kvality) mluví za hodně,ale nechci tady rozebírat produkty, můžem se o tom pobavit jinde...Moc rád vám pomůžu, už jen proto, že jsem chudý student a chci si příští rok koupit motorku :) ale to neznamená, že na vás kuju nějaké pikle!!!
A jestli ty diskuze kontroluje nějaký admin a bude tohle považovat za reklamu, což přiznávám, tak trošku je, a smaže to, tak je to pěknej šmejd, protože sice reklama, ale jak říkám, zaroveň cesta na výsluní. A jinak vám přeji hodně štěstí

n.i. (Pá, 12. 9. 2008 - 21:09)

já mám kilo zpátky, asi jak nežiju ve stresu, tak tloustnu. .-)) Nebo je to tím, že jsme furt nachlazená a tak nemůžu cvičit.

Iveta (Pá, 12. 9. 2008 - 16:09)

Metráček: Jídla se uplně vzádt neumusíš ale určitě by to chtělo zmenšit porce a rozhodně cvičit.

Jana (Pá, 12. 9. 2008 - 14:09)

tak co holky, jak se vám daří boj s kilogramy? Já jsem teď trošku polevila v tom jídle. Měla jsem nějaký nervíky s děťátkem a tak jsem si dala gulášek a pak fidorku. Ale snad to není tak velký hřích. Jinak běhat chodím pořád. Váha se zastavila na 66,2.... K tomu mi teď rozorali to pole, na kterém jsem tak svobodně běhala a nidko mě neviděl zpocenou a vyflusanou, tak asi budu muset běhat po silnici a mezi lidmi, což je teda katastrofa. A jak vy?

Metráček (Ne, 7. 9. 2008 - 17:09)

Chci zhubnout,ale nechci se vzdát žrádla.Co mám dělat?Prosím jen slušné rady.Nestojím o sprosťárny.

Jana (Pá, 5. 9. 2008 - 11:09)

Holky, já myslím, že hladověním si člověk jen ublíží a hlavně tělo nedostává to, co by potřebovalo a tak se ztrácí i svalová hmota. Jsem rozhodně zastáncem pravidelné, lehké stravy a věřím, že i tak se dá něco shodit. Včera jsem viděla kousek pořadu "jste to, co jíte" a to mě utvrdilo v tom, že i když člověk ve třiceti vypadá nááádherně, nesmí usnout na vavřínech, jinak dopadne jako ta paní tam. Teď mě čeká víkendová návštěva u manželových rodičů na Moravě, tak mám obavu, abych se ovládla a "nesežrala" vše, co přede mě položí :o))
A dnes večer chci jít běhat - když budu mít hlídání pro malou.

Henrieto (Pá, 5. 9. 2008 - 10:09)

Podívej se na www.kgdolu.estranky,cz tam hubneme, právě my, co máme mládí pryč a do důchodu daleko.E

Marki (Pá, 5. 9. 2008 - 10:09)

Zdravím všechny...Tak jsem taky začla cvičit hned jak ráno malou zavedu do školky tak pak hupsnu na stepr a šlapu a šlapu, dneska jsem se podle Jany taky omotala folií jo jo pěkně prohřáta stehna...no a budu se snažit správně stravovat, tak uvidím ve čtvrtek jestli se to nějak hlo...Musím, ke všemu jsem potkala kamošku co je po dvou dětech mladší má rok ještě před prázdninama byla dooocela oplacaná teď je jak nit, a její dieta je celý den nejí a večer trochu takže uplně postavené na hlavu ale vypadá sakra dobře jenže jak já nejím tak v poledne omdlévám...pište holky i nějaké finty jak zatočit s kily

Nikola (Čt, 4. 9. 2008 - 16:09)

Tak to já evora zase docela chápu, já bych taky nechtěla, aby přítel nějak výrazně přibral a nesnažil se s tím něco dělat. Já se taky snažím, abych dobře vypadala a i když mi to hubnutí teď moc nejde, tak váhu aspoň udržuju. Navíc tak mladá a na výšku 168 přes 70 kg? Když na to bude kašlat, kde bude třeba za deset let? Vzhled není vše, ale taky trochu hraje roli.
Evore, a co takhle do vašeho programu tak nějak nenápadně zařadit nějaký společný sport? Aby to nevyznělo jako: "jdeme běhat, (hrát tenis,..), začínáš tloustnout", ale spíš jako, že spolu budete trávit čas, pobavíte se atp.

kačkax (Čt, 4. 9. 2008 - 14:09)

evore - nemůžu ti odpovědět, protože by to nebylo nic hezkého.....

Jana (Čt, 4. 9. 2008 - 14:09)

Ahoj, děkuju všem, co mě duševně podporují a chtějí se přidat. Ještě to není ani týden a já už neodolala a vlezla na váhu. Dala jsem si dnes po dlouhé době kompletní (leč dietní) oběd - polébka, hl. jídlo a salát a takhle těžce napucnutá mám 66kg!!! Takže si myslím, že plus mínus kilo a půl se mi za těch pár dní podařilo shodit. Opravdu poctivě denně behám a opravdu jsem neměla za poslední dny nic sladkého ani tučného. A ze všeho jen poloviční porce. Jen zeleninu, odtučněný tvaroh, samotné brambory, samotnou rýži.... a hodně vody. A hlad vůbec nemám, asi jsem sama na sebe dost naštvaná, že jsem to nechala dojít tak daleko.. Dnes jsem byla místo běhání na kolečkáčích (10km), zatímco babička se procházela s kočárkem. Najednou mám spoustu sil a energie a rozhodně budu ve shazování pokračovat, dokud ta pneumatika nezmizí. A na to běhání si vždycky omotám stehna a břicho potrvainářskou fólií. To máte pak vidět, jak jsou ty svaly strašně zahřáté, tak snad se rozpouštějí i ty stoleté tuky, co jsem si tam tak dlouho ukládala :o))
Taky vám všem držím palce a pište, jak se vám daří shazovat.

evor (Čt, 4. 9. 2008 - 12:09)

Ahojte holky, přítelkyně (23) má něco přes 70 kilo (cca 73-možná i víc,nevím přesně). (výška cca 168)-studuje. Já mám 178 cm a cca 74-6 (když cvičím a dodržuju stravu tak i 79). Popravdě řečeno, mi to u ní celkem začíná trochu vadit, že váží "tak" moc. Jenže ona studuje, a to jí zabírá vpodstatě skoro většínu času- tak se bojím, že za pár let z ní bude koulička,a popravdě tlusté (bez urážky) ženy nemusím... Už jsem jí to několikrát taktně naznačil, že by mohla občas něco udělat, ale nevím nevím.... Bojím se nejhoršího(ještě k tomu mívá deprese a stres z učení,že jí to nejde a tak)..

Marki (Čt, 4. 9. 2008 - 11:09)

Ahoj holky, chci se taky přidat..Je mi 28 mám 3letou holčičku při které jsem přibrala 25 kilo bleee! ale horší že mi tak plus minus 8 zůstalo. No mám 172 a 69 a moooc ráda bych tak 60-63. už několikrát jsem shodila na65 a pak polevila a byla jsem tam kde jsem teď... tak Jani budem se podporova a psát a vážit se 1x za týden co?

Reklama

Přidat komentář