Reklama

Obřízka

Steve (St, 4. 11. 2015 - 22:11)

"Na jiných fórech se chovám slušně"

No to bys měl ale i tady, jinak bude mazec a tytyty :-D

4.11. (St, 4. 11. 2015 - 17:11)

To je jak ze špatného filmu...

4.11. (St, 4. 11. 2015 - 16:11)

Richarde,já nevím,co tam můj klient dělá.Třeba se tam léčí pod krycím jménem stejně jako Karel.Co víš...

gin (St, 4. 11. 2015 - 15:11)

Jsme sice oba...Na jiných fórech se chovám slušně, jenže já si s těmi neslušnostmi nezačal. Mimoto jsem dal slib Martinovi 1996, že taková slova jako je "vopižlaný" tu už používat nebudu.

Karel (St, 4. 11. 2015 - 14:11)

cítíš se být mužem nebo...Jsme sice oba "opižlaní", což nás spojuje, ale chovej se zde prosím slušně.

gin (St, 4. 11. 2015 - 11:11)

a jestlipak jsi po obřízce...Blábol člověka jeskynního, který zázrakem přežil do dnešní doby.

4.11. (St, 4. 11. 2015 - 09:11)

Za prvé, jak to mám...Své Pappenheimské už poznám.To rčení pochází,jestli se nepletu od polního maršála,který se podílel i na vítězství katolíků na Bílé hoře.Kromě toho to znamená něco jako,že ví,co má očekávat od svých lidí.

gin (Út, 3. 11. 2015 - 22:11)

Za prvé, jak to mám prostudované, tak ty věci jsou hodně individuální. V tom je zákeřnost obřízky, jak to napsal německý spisovatel Mario Lichtenheldt ( sám obřezaný), že její účinky jsou velmi nevyzpytatelné. Takže, který Karel dnes? Dle mne ani jeden originální. Své Pappenheimské už poznám.

gamplík (Út, 3. 11. 2015 - 18:11)

cože, jakou zase obludu? :-D...Nelži, máš. Podívej se do zrdcadla.

Steve (Út, 3. 11. 2015 - 17:11)

Zeptej se Steva,jaké to...cože, jakou zase obludu? :-D Né, já doma žádnou obludu fakt nemám ...

Karel (Út, 3. 11. 2015 - 15:11)

Jenže ten Karel psal loni,...Tak to byl jiný Karel.

gin (Út, 3. 11. 2015 - 14:11)

Přišel jsem o panictví v...Jenže ten Karel psal loni, že je mu 24 let. Tak sotva může někdo takový přijít o panictví ve svých 27 letech.

Karel (Út, 3. 11. 2015 - 14:11)

V tom případě jsi jinej...Přišel jsem o panictví v 27 letech. Samohanu jsem do té doby neprovozoval.

gin (Út, 3. 11. 2015 - 12:11)

Mám obřezanýho ptáka,...V tom případě jsi jinej Karel, ten původní psal, že se nechal obřezat ve svých 22 letech, takže musí vědět, jaký je to s neobřezaným.

Karel (Út, 3. 11. 2015 - 12:11)

To je...Mám obřezanýho ptáka, nikdy se nedozvím, jaký je to s neobřezaným ptákem, heč.

3.11. (Út, 3. 11. 2015 - 03:11)

To je šílenost.Richarde,člověk,který vložil svoje emoce do nějakého uměleckého díla,to dílo bere jako svůj majetek.Ten člověk má významné postavení v jedné naší bance,což jsi asi pochopil. Může to být podobné,můžeš také napravovat Karmu i tomu podniku.Řekla bych,že si máš poradit právě s tím. Karmický životní úkol.Určitě se můžeš i svobodně rozhodnout,není to o tom,že musíš. Tedy to,co se má člověk naučit.Za sebe mohu říct,že jsou to hodiny a hodiny práce navíc...

gin (Po, 2. 11. 2015 - 23:11)

Jo, mám ho a dřív než...Proč ne, pokud to bylo tvý rozhodnutí? Jenže nevíš, co to s tvou citlivostí udělá za pár let. Znám případy, kdy na to byli prvních pár let hrdí, později to však ptoklínali.

Karel (Po, 2. 11. 2015 - 23:11)

Jo, mám ho a dřív než zuby. A je obřezanej a jsem za to vskutku rád.

gin (Po, 2. 11. 2015 - 22:11)

Tvrdíš, že nemáš. To však tvrdí každý, kdo ho má. Teprve ti, kteří se z něho vymanili, jako např. Dr. Michael Schmidt - Salamon ( obřezán na svou vlastní žádost v 17 letech ze "zdravotních důvodů"), vědí o co se jedná. Jestli si myslíš, že paušalizuju, tak špatně čteš mé příspěvky. Takovému Martinovi 1996 to na rozdíl od tebe docvaklo. Pokud to na svých stránkách upravil a má tam to, co jsem níže okopčil, tak už spolu nejsme ve sporu.

Neschvaluji obřízku malých dětí, kterou jim vnucují jejich rodiče. Ikdyž jsem obřezaný a vím, že můj život po obřízce je lepší než byl před ní, tak bych nikdy svého syna bezdůvodně obřezat nenechal. Neznamená, že když jsem se nechal obřezat, že musím nechat obřezat své dítě. Každý si musí o sobě a svém těle rozhodovat sám. Stejně tak učinil i můj táta, který mě na obřízku v dětství neposlal. Nechal rozhodnutí na mně, a já se svobodně rozhodl. Jsem mu hodně vděčný.

Více zde: http://obrizka-lepsizivot.webnode.cz/martin/

Karel (Po, 2. 11. 2015 - 22:11)

Nepochybuju o tom, že...Já žádný syndrom nemám, to je pouze tvé opětovné napadání někoho, kdo s tebou nesouhlasí. Jen nesnáším paušalizování ať už se jedná o cokoliv.

Reklama

Přidat komentář