Reklama

Obřízka

Jana (Út, 17. 11. 2015 - 13:11)

Vidím, že je tu zase...A ještě si taky prosím gine nastuduj, co je to právo na sebeurčení, abys tady nemusel být za kašpara o:) to totiž vůbec nemá s obřízkou nic společného, já jako matka jsem přesvědčena o výhodách obřízky a tak mi vubec nic neříkej a už vůbec neposuzuj múj život protože ho vůbec neznáš a nemáš na to právo. A to co ty si myslíš mi pramálo zajímá. Pochopils?

Jana (Út, 17. 11. 2015 - 13:11)

Vidím, že je tu zase...Prostě gine, nevím co jsi zač, ale pěkně ses do toho obul, ale nic naplat, prostě jsem matka a tak to vyřeším , ponévadž jsem přesvědčena, že to děláme pro zdravi dětí. A nevím proč se tu oháníš nějakými nesmyslnými argumenty. Naopak v Německu Angela sama prohlásila, že Zákazem obřízky by ze sebe Německo udělalo kašpara! A doslova řekla Nechci, aby Německo bylo jedinou zemí světa, kde židé nemohou provádět své náboženské obřady. To bychom ze sebe udělali kašpary," řekla Merkelová podle deníků Bild a Financial Times Deutschland na zasedání předsednictva své Křesťanskodemokratické unie (CDU). Takže prosimtě nastuduj si co o tom prohlásila vážená a respektovaná osoba , a taky vím, že v Německu se obřízka dávno prováděla a v daleko větší míře než u nás a teď konečně přišla i k nám. Hele, já vím svoje , tak se mi do toho nepleť, ja jsem to sem dala jako múj názor a klukům jsem to už vysvětlila.

gin (Út, 17. 11. 2015 - 10:11)

Vidím, že je tu zase další, která propadla cirkumfetišistické propagandě a rozhodla se zmrzačit penisy svých synů amputací předkožky, a tím tvrdě pošlapat jejich právo na sebeurčení a sexuální integritu. V USA je to kapitola sama o sobě, protože jsou v zajetí pavědeckých kryptonáboženských mýtů. Buď manželovi zahýbáš ty, nebo on tobě, že se bojíte sexuálních chorob a o klucích předpokládáš, že budou střídat holky častěji, než já fusekle. Nehledě na to, že ta pozitiva, která tu vyjmenováváš jsou pouze výmysly zvrácených cirkumfetišistů, kteří by nejraději obřezali celý svět.

I s tím HIV se prokázalo, že jde o nesmysl. Ty tři studie, dvě prováděli Američani Bailey a Grey, třetí Francouz Bertran Auvert, nemají žádnou hodnotu, protože byly předčasně ukončeny, byly dělány metodicky nesprávně a o jejich autorech se dlouhé roky dopředu vědělo, že jsou notorickými cirkumfetišisty.

Ukázalo, že opak je pravdou. V německém časopisu Geo vyšel čtrnáctistránkový článek o tom, jak to dopadlo v Zambii a mezi nově obřezanými stoupla míra HIV o 30% oproti těm, kteří obřezáni nebyli. Takže nic jiného, než lživá cirkumfetišistická propaganda. Zajímám se o to teprve něco přes rok a půl, a za tu dobu znám fůru lidí, kterým tato cirkumfetišisty do nebe vychvalovaná amputace předkožky zcela zničila sexuální život, teprve nedávno vím, proč tomu tak je.

(Přiznávám, že jsem před rokem a půl také vůbec nevěděl, co to ta obřízka vůbec vlastně je. Povšechnou informaci, že je to operace, při níž se odstraní předkožka penisu jsem věděl. Neměl jsem však patřičné informace o funkci předkožky. Domníval jsem se, že je to nadbytečná rudimentní kožní řasa. Nyní však vím, že předkožka je důležitý multifunkční přídatný orgán penisu, z níž ta funkce, která byla pokládána za jedinou, totiž aby v klidu kryla žalud, je z nich ta nejméně důležitá. Až na 15% dospělých mužů má při plně zachovalé předkožce svůj žalud trvale odkrytý. Mnohem důležitější je senzorická a sexuální funkce předkožky. Při její radikální amputaci přijde muž o přes 70% svých nejcitlivějších erotogenních zakončení a citlivost penisu je tak sníží na pouhou čtvrtinu. To má pro mnohé obřezané muže fatální důsledky, jako je třeba ztráta výrazného prožitku při sexu nebo anorgasmie.

Více zde: http://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz

důležité věci jsou též na www.predkozkapenisu.cz

Naštěstí jsem zjistil, že ženy které podlehly zvrácené cirkumfetitištické propagandě a nechaly zmrzačit penisy svých synů amputací předkožky a tak hrubě pošlapaly jejich právo na sebeurčení a pohlavní integritu, jako to míníš udělat ty, jsou v ČR vyjímky. Drtivá většina českých žen se touto zvrácenou cirkumfetišistickou propagandou oblbnout nedá.

Jana (Út, 17. 11. 2015 - 09:11)

Musim sem napsat protože jsem zjistila, že u mužské obřízky převažují benefity nad riziky a Americký úřad pro zdravotní prevenci vydal dlouho očekávanou zprávu týkající se obřízky, praxe, která je zde už mnoho let pod palbou veřejné kritiky některých občanských organizací. Ačkoli ve zprávě není stanoveno, že zdravotníci mají rodičům doporučovat novorozeneckou obřízku chlapců – to prý je věcí náboženského a kulturního zázemí rodičů -, uvádí se v ní, že u obřízky převažují zdravotní přínosy nad riziky. Nové studie například zjistily, že obřízka snižuje riziko přenosu viru HIV, stejně jako pomáhá chránit před řadou dalších sexuálních a urologických chorob či brání rakovině. Ve Spojených státech, kde bylo v 50.-60. letech podrobeno obřízce přes 80 procent populace a dodnes se jedná o převažující praxi, sílí trend kritiky obřízky. A tak jsem se rozhodla a po dohodé s manželem , že necháme naše kluky obřezat a manžel si to nechá také udělat.

Steve (Pá, 13. 11. 2015 - 14:11)

Zamlada,

na zadokolesáku...:-DD

gin (Pá, 13. 11. 2015 - 09:11)

No jo, když tys jim urazil...A ono to de, urazit babám pohlaví? U chlapa to de lehko, ale kopni babu do rozkroku. A pak budeš muset půl hodiny dolovat haksnu zpátky.

13.11. (Pá, 13. 11. 2015 - 09:11)

Zamlada,

na zadokolesáku...Uďo,to je naprosto noumauní,že to ví všichni okolo a ta dotyčná ne..:-D

sardanapal* (Pá, 13. 11. 2015 - 09:11)

Zamlada,

na zadokolesáku...No jo, když tys jim urazil pohlaví :-)

gin (Pá, 13. 11. 2015 - 08:11)

Zamlada,

na zadokolesáku Orlíku, kde jsem pojezdil 5 let jsme měli v koupelně Karmu bouchací, když se při sprchování zapálila pozdě, tak bouchla a vyletěl z ní dekl. Pak byl problém ten dekl do ní zapasovat zpátky.

Datumko, ty ani nevíš kolik mi dali jmen na vláknu Nahý při vyšetření???

A to jsem si jenom vzpomenul na Pražáka primáře
kundologa, který měl u nás, když jsem byl malej kluk, chalupu.

13.11. (Pá, 13. 11. 2015 - 08:11)

U kotlů je horším...Na to se umírá dřív,než na hlad. To je pravda...

sardanapal* (Pá, 13. 11. 2015 - 08:11)

U kotlů je horším problémem žíža .

13.11. (Pá, 13. 11. 2015 - 07:11)

Nejspíš v podpalubí háže...Že by ho Karma přistihla nepřipraveného na zimu? Tomu moc nevěřím...

sardanapal* (Pá, 13. 11. 2015 - 07:11)

Richarde,jak jsi na tom?Nejspíš v podpalubí háže do kotle .

13.11. (Pá, 13. 11. 2015 - 06:11)

Richarde,jak jsi na tom?

7.11. (So, 7. 11. 2015 - 14:11)

A toho ňoumu k topení ...A já vím i to,jak to dopadlo...

sardanapal* (So, 7. 11. 2015 - 14:11)

A toho ňoumu k topení ...

Karel (So, 7. 11. 2015 - 13:11)

Kašpaři,až vymyslíte...Víš, co mi není jasný? Jak přesně jste byli propojení s Jiříkem z buddhismu.

sardanapal* (So, 7. 11. 2015 - 13:11)

@Sardanapal:

Co na to...Jo.
A datumku bychom přivázali na stůl :-)

Karel (So, 7. 11. 2015 - 13:11)

@Sardanapal:

Co na to...Já bych taky šel, ale Datumky se trochu obávám:)

7.11. (So, 7. 11. 2015 - 12:11)

Kašpaři,až vymyslíte nějakou směrnici Auditu na to,jak zacházet s nepoužitelným chlapem. Tak se budeme o něčem bavit.Možná nějakou nádobu na biologický odpad,co...

Reklama

Přidat komentář