Reklama

Obřízka

14.12. (Po, 14. 12. 2015 - 18:12)

Na to první Ti odpovím,ano dodržuji Boží zákony a na to druhé odpovím vtipem.
Papež se dostane do nebe,stojí před branou,za ní sedí u stolu sv. Petr,
který na něj udiveně pohlédne a ptá se.A ty jsi kdo? Papež je v šoku a říká.
Jak kdo?Vždyť já jsem papež.Svatý Petr se podívá zachmuřeně do evidence příchozích a
bohužel žádný papež zde není.
Papež nevěří a protestuje.To snad ne,já,který celý život sloužím na zemi Bohu a lidem.
Já,který dodržuji desatero,jako nikdo,já se nedostanu do nebe?
Víš co,vlez mi na záda a odchází...

14.12. (Po, 14. 12. 2015 - 18:12)

Co by za to každá druhá dala Richarde...

gin (Po, 14. 12. 2015 - 17:12)

To víš,na to,že mu...Pokud tam není zdravotní indikace a nějaký doktor ji napíše za úplatu, tak je to podvod a tím pádem okradl i mne jako plátce zdravotního pojištění.

Milá datumice, tímto svým příspěvkem jsi v mých očích poklesla pod úroveň hnoje.

14.12. (Po, 14. 12. 2015 - 17:12)

Takže při tvém druhém...Jo,to chápu. Opakování je matka moudrosti.

gin (Po, 14. 12. 2015 - 17:12)

Když není odborníkem,...Steve, dobře víš, že články na mých webových stránkách jsou pouze překlady. Pokud se ti něco nelíbí, tak si stěžuj autorům těch článků. Jenom u Dr. Fleisse máš smůlu, tomu už si stěžovat nemůžeš, protože je od loňského srpna po smrti.

Steve (Po, 14. 12. 2015 - 17:12)

Když není odborníkem, nemůže mít webové stránky kde se vydává za odborníka. Na to by brzy dojel ...

14.12. (Po, 14. 12. 2015 - 17:12)

Když má někdo své www...To víš,na to,že mu obřízku udělají zadarmo v každé druhé nemocnici na doporučení urologa. Na to ještě asi nepřišel...

sardanapal* (Po, 14. 12. 2015 - 16:12)

Dle toho, co psal na...Vida , kam až sahá rasová nesnášenlivost ...
Už i do kalhot kam si nikdo navzájem nevidí .
Příští světová válka ve stylu obřezaní vs neobřezaní a židé se ve finále spojí s muslimy proti společnému nepříteli - m. populaci s " kapuckou " ...

14.12. (Po, 14. 12. 2015 - 16:12)

Tak sem s tím.Až ho uvidím,seřežu mu prdel...

sardanapal* (Po, 14. 12. 2015 - 16:12)

Opravdu, já mám řiť velmi...Potom se těš na vyšetření prostaty :-)

14.12. (Po, 14. 12. 2015 - 16:12)

Ráda si to přečtu...

gin (Po, 14. 12. 2015 - 16:12)

Gin , dle svého tvrzení...Opravdu, já mám řiť velmi úzkou, takže když nemám zrovna sračku, tak mám děsivěj problém se vysrat. Proto jenom při pomyšlení na jakejkoliv anální sex, i třeba že ho prováděj jíní lidi, trnu naprosto příšernou hrůzou.

14.12. (Po, 14. 12. 2015 - 15:12)

Toto je další příspěvek,...dnes a denně,nepřeháněj...

Jana (Po, 14. 12. 2015 - 14:12)

Můžete mi prosím poradit, kde se u nas provádí nejlevnější mužská obrizka , kterou si hradí sám pacient?děkuji

Marie (Po, 14. 12. 2015 - 14:12)

Gine, tebe měli smazat už v...Obřízka se provádí z důvodu nemožnosti či obtížnosti přetáhnout předkožku za žalud penisu, obnažit žalud penisu. Toto onemocnění se nazýva latinsky "phimosis" česky fimóza ev. klasicky " kukla"

Fimóza může způsobovat poruchy erekce, zánětlivé afekce v oblasti žaludu penisu a v extremních případech i zhodný nádor penisu.

Operační odstranění fimózy se nazývá cirkumcize, obřízka.

Cirkumcizi, obřízku lze provést ambulantně v pouze místním znecitlivění na našem operačním sále.

Obřízku lze provést nejlepe jako celkovou, kdy se odstraní celá část předkožky a také za účelem optimálního kosmetického efektu.

Výsledným efektem je penis bez přebytečné předkožky s odhaleným žaludem, v případě celkové obřízky.

vymazal (Po, 14. 12. 2015 - 13:12)

Svoboda slova ale neznamená, že každý bude psát cokoli, kamkoli se mu zamane a provozovatel serveru s tím nesmí nic dělat.
Každý si může své stránky najít, pro deviantní diskuze je prostoru na internetu víc než dost. A nakonec kdo komukoli brání, aby si nezaložil své vlastní stránky, kam si může psát co chce. A kam mu bude psaát každý, co ho napadne??

Aha (Ne, 13. 12. 2015 - 03:12)

Stejně si myslím, že Jana...Jak je vůbec možné, že si tu Gin dovoluje porušovat pravidla a dělat si zde propagaci vlasních stránek?

gin (So, 12. 12. 2015 - 23:12)

Gine, to ty nemůžeš...Stejně si myslím, že Jana byl Aha. Kdyby jim však vymyla hlavu, a pak to chtěli sami, tak s tím nic nenaděláš. Takové cirkufetišistické návody, jak kluka k obřízce přesvědčit jsem na netu viděl.

Karel (So, 12. 12. 2015 - 23:12)

Jakýsi Karel, o němž jsem...Gine, to ty nemůžeš posoudit, protože nemáš odpovídající vzdělání - to znamená soc. ped apod. Nejdříve si zkus nastudovat něco o sociálně právní ochraně dětí.

11.12. (Pá, 11. 12. 2015 - 09:12)

Ale charisma má i několikanásobný vrah a i podvodník celosvětového formátu. Já jen,aby jsi to věděl...

Reklama

Přidat komentář