Reklama

Obřízka

Tony (Ne, 8. 4. 2018 - 18:04)

Že jsem na tyto stránky...Vážená paní Jano

já vaši doktorku neznám ale podle toho, co tu popisujete je zmrzačující amputace předkožky vašeho syna zcela nesmyslná. Proč nenecháte vašeho syna svobodně rozhodnout až bude starší.

I jinak skvělé dětské doktorky mají v tomto zmatek, pokud jsou někým ovlivněny. Žel medicina v ČR je v tomto sto let za opicema.

Pokud by jste svého syna skutečně milovala, tak by jste se do hloubky seznámila s problematikou, protože i tři doktoři se mohou mýlit. Jde o nezvratný zákrok, který může mít pro vašeho syna těžké následky (i když nemusí) a může vyvolat nenávist proti vám. To chcete riskovat? Žádná matka, která svého syna opravdu miluje, toto nikdy riskovat nebude. Pouze KRKAVČÍ MATCE je toto zcela jedno.

Hezčí (Ne, 8. 4. 2018 - 16:04)

Že jsem na tyto stránky...Jano, ne tady musíte naopak začít. To je jako kdyby Vám lidový léčitel, ale i ten má více moudra, radil, abyste rozháněla zánět slepého střeva! Udělala byste to? Týrala byste takto svoje dítě? Asi ne, že? A přesně tak Vám ten dotyčný, který se o žádné dítě nikdy nestaral, protože žádné nikdy ani neměl a mít nebude, radí, abyste ho nechávala trápit se předkožkou! Jen krkavčí matka nezaplatí za obřízku, když je to víc než nutné!

Hezčí (Ne, 8. 4. 2018 - 16:04)

v jeho hlavě ano. Bojuje za...A proč nebojuje za práva holčiček, u nich to je mutilace a ne kus rudimentarní kůže na penisu! A o jaká práva myslíte, že mu jde? Myslíte o právo na predkožku a nezdravý penis? Jemu jde úplně o něco jiného madam... Zeptejte se ho

Jana (Ne, 8. 4. 2018 - 14:04)

Mělo by se dva minimálně...Že jsem na tyto stránky vůbec něco psala. Chtěla jsem se jenom zeptat, jestli má někdo tady zkušenosti s plastickou chirurgií. Znovu a naposledy upozorňuji, že syn má předkožku dlouhou a podle 3 lékařů by měl jít na obřízku. Nikdo z vás u prohlídky nebyl, takže těžko můžete soudit. Naše paní doktorka není žádná kuplířka nebo tak něco, je naprosto normální ženská, která o medicíně na rozdíl od vás něco ví pane Tony. Krkavčí matka? Co si to dovolujete? Tady jsem teda skončila.

Tony (Ne, 8. 4. 2018 - 14:04)

Paní, pane Hezká: Na online...Mělo by se dva minimálně dva roky počkat, aby se mohl rozhodnout sám, jak tam chce dole vypadat. Pokud to bere Jana takto a je skutečná, tak je pro ní termín KRKAVČÍ MATKA přiléhavý.

Před 4 roky jsem totiž četl na www.netdoktor.at pro mě otřesné články kluků těsně před prahem nebo po prahu dospělosti, kterým to bylo takto uděláno, aniž by to chtěli. Od té doby se mi nad matkami typu Jany silně zvedá žaludek.

PetrH (Ne, 8. 4. 2018 - 14:04)

Paní, pane Hezká: Na online poradenství těch stránek, co uvádíte již jsem byl, zde jsem zjistil, že je to hypertrofie (do té doby jsem žil v povědomí, že je to následek Frenuloplastiky, kde hrbolky zůstávají).. Mám ty fotky smazat, protože se Vám nehodí do krámu? Tak nějak to z Vašich příspěvků cítím, protože Vy absolutně ignorujete možnost, že se operace nepovede.. Přitom, každý zákrok má svá rizika. Navíc - sama jste říkala, že je to přece anonymní.. Naopak, ještě můžu dodat fotku v erekci zespodu, aby šlo vidět, jak je to ohoblovaný... Co se týče funkčnosti, již jsem psal, omezení například v orálním sexu.. A co se týče psychických problémů, tak ty mám.. A měl jsem je od doby, co jsem absolvoval tento zákrok, ne od doby, co jsem kontaktoval Antonína.. On víc bojuje za "lékařské omyly", já to doktorům tak moc nevyčítám - nešel mi přetáhnout, tak se toho ujali.. Já jsem spíš proti naprosto zbytečným obřízkám na zdravým těle (když někdo obřízne třeba tříletý děcko, tak by si ten dotyčnej zasloužil na oplátku vykastrovat). Jak jsem zde dokázal, každý zákrok nese svoje riziko a riskovat zdraví dítěte, to je to nejhorší, co může být.. I celková obřízka syna paní Jany mi příjde zbytečná a přimlouval bych se spíš jenom za "zakrácení" - když už teda mermomocí musí být..

Tony (Ne, 8. 4. 2018 - 13:04)

Před 6 lety to bylo ještě jednoduché, protože nebylo žádné povědomí, jaké je to zmrzačení pohlaví. Teď to ale osvěty na českém internetu plno. Tehdy byly pouze zvrácené propagační cirkumfetišistické blogy. Já sám jsem těm nesmyslům jako jeliman věřil.

Manžel měl vědět, že jsi ho podvedla a měl tě hnát sviňským krokem a ne se nechat tvým jiným podvodem zmrzačit.

Denisa (Ne, 8. 4. 2018 - 13:04)

Obřízka za 25 000 se mi zdá drahá. Když jsem byla dva týdny v Belgii, tak jsem měla sex s jedním mužem židovského vyznání... úplně jsem se do obřízky zamilovala, . Manžela jsem pak po návratu domu k obřízce přemluvila, protože jsem si vymyslela zdravotní potíže... ale platili jsme jen 18 000, ale zase to je už 6 let zpět.

Tony (Ne, 8. 4. 2018 - 13:04)

Paní "hezká", kde jste se tu najednou vyklubala. Vaše obraty ve psaní jsou typické obraty mistra Zkoumala. I Martin Cerman, který se sám nechal dobrovolně obřezat ve svých 17 letech, a který mi tu kdysi vyhlásil válku poznal, že tu mistr Zkoumal píše fejky pod různými, mnohdy i ženskými nicky, se nakonec postavil proti mistru Zkoumalovi na mou stranu a dokonce mi nabídl internetové přátelství.

Martin je totiž férový kluk, který se nebál zveřejnit své jméno a není jako zdejší zbabělá anonymní kreatura mistr Zkoumal, který tu píše pod různými nicky a tak vyvolává zdání pod různými nicky.

Psal tu vícekrát podvodně jako Martina a přitom pravá Martina mi jinde zdělila, že tu v tu dobu vůbec nepsala a ani tu v tu dobu vůbec nenahlížela.

Mezi mně a PetraH klín sotva vrazíš. Sám mě vyhledal, sám mi napsal na email a od té doby spolu přes email komunikujeme opravdu hodně. Sem přišel kvůli tomu, že jsem ho sem emailem pozval.

Ke všemu máš ještě tu drzost napadat postiženého obřízkou AD HOMINEM.

Hezká (Ne, 8. 4. 2018 - 12:04)

ještě možná praktická rada, ty fotky, co jste dal na veřejné úložiště smažte, aby to nevyužíval jistá osoba pro svoji ideologii. Omlouvám se, nevěřila jsem, že to nepíše dotyčný člověk, proto jsem dala výzvu. Asi je dobré, že jsem to viděla i sama a mohla to nějak okomentovat. Dlouhodobě to ale zveřejněné nenechávejte, myslím, že to smazat jde?

Hezká (Ne, 8. 4. 2018 - 12:04)

Petrovi: zkuste poslat dotaz do poradny ulekare.cz. Zašlete tam i ukázkové fotky, zmiňte i psychickou stránku věci. Jsou tam velmi dobří praktičtí lékaři, urologové a myslím mají i psychology.Můžou dát zajímavý tip, čím víc odborných názorů, tím lépe.

Radu nehledejte od pochybných lidí. Pokud Vás bude někdo léčit nebo provádět korektivní zákrok, tak to bude vždy lékař, ne nějaký fanatik, o jehož psychickém zdraví lze mít hodně otázek. Do poradny nemusíte dávat pravé jméno, stojí to myslím 30 korun. Smůlu můžete mít jen v tom smyslu, že Vás doktorka hned přepošle odborníkům a řekne, že to nejde na dálku řešit. Napište jim, že chce znát jejich odborný názor, že počítáte s tím, že půjdete za odborníky, ale chcete mít ještě názor odjinud. Nakonec dotaz je možné položit vícekrát, když to trošku obměníte, přidáte dotaz a nějaké doplnění, takže příště bude zas odpovídat někdo jiný. Uveďte i ty psychické potíže, třeba odpoví i psycholožka.

Hezká (Ne, 8. 4. 2018 - 12:04)

7.4.2018 17:47 -...Petrovi, zdejší spammer řádil, jelikož bere, že mu diskuze patří, tak každou reakci musel doplnit svým komentářem. Bohužel on je typ, který potřebuje člověka jako Vy. Něco se tam nepovedlo, operace v pořádku, ale zbytnělá jizva. Jak jsem již psala, z funkčního hlediska bezvýznamné, jen estetická záležitost. A taky to nejspíš jde i řešit další korektivní operací. Nic, kvůli čemu by se měl člověk trápit.
Pokud ale narazíte a lidskou hyenu, tak z Vás vyrobí oběť. Bude živit pocity, jak za to můžou doktoři a hlavně, že teď je to naprostá tragédie. Vyrobí z Vás oběť, která bude nešťastná a to bude jejich ideologii vyhovovat. Přitom jde o maličkost, spíš jde o to se s tím umět vyrovnat, navíc to asi půjde i nějak zlepšit léčebným postupem, ať mazáním, nebo korektivní operací a následnou péčí. Jenže to ty lidské hyeny nechtějí, oni oběť potřebují. Od toho člověka radši moc nečtěte, nebo skončíte v blázinci či skočíte z mostu. Což by bylo právě to, co by mu posloužilo ještě víc. Jemu nejde o to Vám jakkoli pomoci, ale jen mít materiál pro jeho ideologii.
Skoro bych Vám doporučila i psychologickou konzultaci, většina toho, co se trápíte je ve Vaší hlavě, jen malá část je skutečným stavem, tj. trošku esteticky horším výsledkem. Bohužel, v medicíně občas vázne mezioborová spolupráce. Každý je odborníkem jen ve svém oboru, co je mimo obor, přeposílá kolegům. Takže klinický psycholog nebo psychiatr často nebude schopen posoudit, jak na tom fakticky jste, co se týče té urologické stránky.

Tony (Ne, 8. 4. 2018 - 01:04)

A hlavně přestaň...7.4.2018 18:28 - anonym

Pro Hezkou a pro...

Petře trápíš se úplně zbytečně. Zavolej na nějakou normální kliniku, která žije v desátých letech 21. století a jdi na vyšetření a objednej se na operaci, udělej to pro sebe a uvidíš že ti to zvedne sebevědomí. Doktor řízne u žaludu, kde vezme zbytek vnitřního listu a pak uřízne tu ošklivou kůži z vnějšího listu. Kůže máš až dost. Tohle mazání kyselinou a napínání kůže? Jak si myslíš že to dopadne... Jinak jsem taky po obřízce a jdu na reoperaci!

reagovat
7.4.2018 18:32 - anonym

Petře trápíš se úplně...

A hlavně přestaň poslouchat toho člověka, co si myslí o sobě že je letadlo, ale blázni jsme my. Akorát se vyžívá jak hrotí to, že tobě obřízka nevyšla. Stalo se, ale má to řešení. Jestli se budeš ještě chvilku zabývat tím jak ti to pokazili tak skončíš v bohnicích. Klidně můžem jít na operaci spolu jestli chceš! Já do toho jdu :)
................................................................

Milý anonyme

z principu jsou báchorky cirkumfetišistických anonymů nedůvěryhodné.

Jako bývalý cirkumfetišista mám plné právo ten termín používat.

Tony (Ne, 8. 4. 2018 - 01:04)

Zdá se mi, že jste trošku...Jednoznačné pochybení lékaře. Škoda, že už sem nepíše můj oblíbenec Jakub. Nová dětská lékařka, po prohlídce v jeho 12 letech měla jednoznačný rezultát, jedině úlná obřízka. Naštěstí mu jeho matka vysvětlila, co mu chtějí udělat a on tu obřízku nechtěl. Je své matce vděčný, že na něj dala a našla mu jinou doktorku, na zákrok musel, ale po něm mu zůstala předkožka úplně zachována.

Takže bláboly, nic jiného než bláboly.

Tony (Ne, 8. 4. 2018 - 01:04)

tady snad nikdo nedává...Neřídí své svým rozumem, ale tím, co se všeobecně přijímané lékařskou obcí daného oboru.
..................................................................

Pchéééé chacháááááááááááááá

Všeobecně přijímané?

Michael to vystihl přesně: TŘI RŮZNÍ ODBORNÍCI MAJÍ NA TU VĚC ČTYRY NAPROSTO ROZDÍLNÉ NÁZORY.

Tony (Ne, 8. 4. 2018 - 01:04)

Ještě Petrovi, za prvé,...Co myslíte, že by psal muž, co mu je přes 30 a nejde mu přetahovat předkožka? Jak je to skvělé, že je stále bez sexuální zkušenosti. Vám v sexu nic nebrání.

Bláboly

Každý muž to vnímá jinak. Na www.obrizka,cz píše jiný Petr, kterému se podařilo tu předkožku rozchodit k přetahování až v jeho 32 letech a je rád, že se vyhnul její zmrzačující amputaci.

Tony (Ne, 8. 4. 2018 - 01:04)

A u nás to snad někdo...Ulhaný mistře Zkoumale

sám jsi tu dal párkrát reklamu na MUDr Alexandra Kučeru.

Tony (Ne, 8. 4. 2018 - 01:04)

A u nás to snad někdo...7.4.2018 16:29 - Doktorka

Na 95% obřízek ze...

Nedá se určitě říci, Ty jsi lékař a nebo předkožka? Ale na 100% jsi zbytečný, marný.
...................................................................

Chápu, mistře Zkoumale. Ty bys mě nejraději obřezal k smrti. Když ti admin smazal příspěvky, tak jsi na něj nadával, že tu obřezal diskuzi.

Tony (Ne, 8. 4. 2018 - 01:04)

Jano to je opravdu nejlepší...7.4.2018 16:22 - Obřezaný muž

Syna jsme už na zákrok k...

Jano to je opravdu nejlepší co jste mohli udělat, držím palce. Bohužel jsou i tací rodiče, krkavčího typu, kteří zabraňují potomkům v obřízce, důkazem je toho následující mail, který mi napsal kolega z Mnichova, původem z Berlína :"Chtěl jsem se ve 14 letech nechat obřezat, když jsem viděl první obřezaný penis v časopise. A můj kamarád byl také obřezaný. Myslím, že z lékařských důvodů, neboť obřízka byla v Německu docela vzácná. Bohužel však moji rodiče nesouhlasili a já se musel trápit s předkožkou do 18.let. Jakmile mi bylo 18.,ihned jsem navštívil lékaře"
................................................................

Známá firmo Zkoumale, ty se tu při psaní svých cirkumfetišistických báchorek snad ukájíš.

Tony (Ne, 8. 4. 2018 - 00:04)

S tím by se dalo ale něco...7.4.2018 16:03 - anonym

Hezká: Protože jste tak...

S tím by se dalo ale něco dělat, máš hodně kůže a šlo by odebrat, na plastice by ti to upravili. Být tebou šel bych do toho.
................................................................

Co je to za blábol chorobného cirkumfetišisty?

Reklama

Přidat komentář