Reklama

Obřízka

Hezká (Ne, 8. 4. 2018 - 12:04)

ještě možná praktická rada, ty fotky, co jste dal na veřejné úložiště smažte, aby to nevyužíval jistá osoba pro svoji ideologii. Omlouvám se, nevěřila jsem, že to nepíše dotyčný člověk, proto jsem dala výzvu. Asi je dobré, že jsem to viděla i sama a mohla to nějak okomentovat. Dlouhodobě to ale zveřejněné nenechávejte, myslím, že to smazat jde?

Hezká (Ne, 8. 4. 2018 - 12:04)

Petrovi: zkuste poslat dotaz do poradny ulekare.cz. Zašlete tam i ukázkové fotky, zmiňte i psychickou stránku věci. Jsou tam velmi dobří praktičtí lékaři, urologové a myslím mají i psychology.Můžou dát zajímavý tip, čím víc odborných názorů, tím lépe.

Radu nehledejte od pochybných lidí. Pokud Vás bude někdo léčit nebo provádět korektivní zákrok, tak to bude vždy lékař, ne nějaký fanatik, o jehož psychickém zdraví lze mít hodně otázek. Do poradny nemusíte dávat pravé jméno, stojí to myslím 30 korun. Smůlu můžete mít jen v tom smyslu, že Vás doktorka hned přepošle odborníkům a řekne, že to nejde na dálku řešit. Napište jim, že chce znát jejich odborný názor, že počítáte s tím, že půjdete za odborníky, ale chcete mít ještě názor odjinud. Nakonec dotaz je možné položit vícekrát, když to trošku obměníte, přidáte dotaz a nějaké doplnění, takže příště bude zas odpovídat někdo jiný. Uveďte i ty psychické potíže, třeba odpoví i psycholožka.

Hezká (Ne, 8. 4. 2018 - 12:04)

7.4.2018 17:47 -...Petrovi, zdejší spammer řádil, jelikož bere, že mu diskuze patří, tak každou reakci musel doplnit svým komentářem. Bohužel on je typ, který potřebuje člověka jako Vy. Něco se tam nepovedlo, operace v pořádku, ale zbytnělá jizva. Jak jsem již psala, z funkčního hlediska bezvýznamné, jen estetická záležitost. A taky to nejspíš jde i řešit další korektivní operací. Nic, kvůli čemu by se měl člověk trápit.
Pokud ale narazíte a lidskou hyenu, tak z Vás vyrobí oběť. Bude živit pocity, jak za to můžou doktoři a hlavně, že teď je to naprostá tragédie. Vyrobí z Vás oběť, která bude nešťastná a to bude jejich ideologii vyhovovat. Přitom jde o maličkost, spíš jde o to se s tím umět vyrovnat, navíc to asi půjde i nějak zlepšit léčebným postupem, ať mazáním, nebo korektivní operací a následnou péčí. Jenže to ty lidské hyeny nechtějí, oni oběť potřebují. Od toho člověka radši moc nečtěte, nebo skončíte v blázinci či skočíte z mostu. Což by bylo právě to, co by mu posloužilo ještě víc. Jemu nejde o to Vám jakkoli pomoci, ale jen mít materiál pro jeho ideologii.
Skoro bych Vám doporučila i psychologickou konzultaci, většina toho, co se trápíte je ve Vaší hlavě, jen malá část je skutečným stavem, tj. trošku esteticky horším výsledkem. Bohužel, v medicíně občas vázne mezioborová spolupráce. Každý je odborníkem jen ve svém oboru, co je mimo obor, přeposílá kolegům. Takže klinický psycholog nebo psychiatr často nebude schopen posoudit, jak na tom fakticky jste, co se týče té urologické stránky.

Tony (Ne, 8. 4. 2018 - 01:04)

A hlavně přestaň...7.4.2018 18:28 - anonym

Pro Hezkou a pro...

Petře trápíš se úplně zbytečně. Zavolej na nějakou normální kliniku, která žije v desátých letech 21. století a jdi na vyšetření a objednej se na operaci, udělej to pro sebe a uvidíš že ti to zvedne sebevědomí. Doktor řízne u žaludu, kde vezme zbytek vnitřního listu a pak uřízne tu ošklivou kůži z vnějšího listu. Kůže máš až dost. Tohle mazání kyselinou a napínání kůže? Jak si myslíš že to dopadne... Jinak jsem taky po obřízce a jdu na reoperaci!

reagovat
7.4.2018 18:32 - anonym

Petře trápíš se úplně...

A hlavně přestaň poslouchat toho člověka, co si myslí o sobě že je letadlo, ale blázni jsme my. Akorát se vyžívá jak hrotí to, že tobě obřízka nevyšla. Stalo se, ale má to řešení. Jestli se budeš ještě chvilku zabývat tím jak ti to pokazili tak skončíš v bohnicích. Klidně můžem jít na operaci spolu jestli chceš! Já do toho jdu :)
................................................................

Milý anonyme

z principu jsou báchorky cirkumfetišistických anonymů nedůvěryhodné.

Jako bývalý cirkumfetišista mám plné právo ten termín používat.

Tony (Ne, 8. 4. 2018 - 01:04)

Zdá se mi, že jste trošku...Jednoznačné pochybení lékaře. Škoda, že už sem nepíše můj oblíbenec Jakub. Nová dětská lékařka, po prohlídce v jeho 12 letech měla jednoznačný rezultát, jedině úlná obřízka. Naštěstí mu jeho matka vysvětlila, co mu chtějí udělat a on tu obřízku nechtěl. Je své matce vděčný, že na něj dala a našla mu jinou doktorku, na zákrok musel, ale po něm mu zůstala předkožka úplně zachována.

Takže bláboly, nic jiného než bláboly.

Tony (Ne, 8. 4. 2018 - 01:04)

tady snad nikdo nedává...Neřídí své svým rozumem, ale tím, co se všeobecně přijímané lékařskou obcí daného oboru.
..................................................................

Pchéééé chacháááááááááááááá

Všeobecně přijímané?

Michael to vystihl přesně: TŘI RŮZNÍ ODBORNÍCI MAJÍ NA TU VĚC ČTYRY NAPROSTO ROZDÍLNÉ NÁZORY.

Tony (Ne, 8. 4. 2018 - 01:04)

Ještě Petrovi, za prvé,...Co myslíte, že by psal muž, co mu je přes 30 a nejde mu přetahovat předkožka? Jak je to skvělé, že je stále bez sexuální zkušenosti. Vám v sexu nic nebrání.

Bláboly

Každý muž to vnímá jinak. Na www.obrizka,cz píše jiný Petr, kterému se podařilo tu předkožku rozchodit k přetahování až v jeho 32 letech a je rád, že se vyhnul její zmrzačující amputaci.

Tony (Ne, 8. 4. 2018 - 01:04)

A u nás to snad někdo...Ulhaný mistře Zkoumale

sám jsi tu dal párkrát reklamu na MUDr Alexandra Kučeru.

Tony (Ne, 8. 4. 2018 - 01:04)

A u nás to snad někdo...7.4.2018 16:29 - Doktorka

Na 95% obřízek ze...

Nedá se určitě říci, Ty jsi lékař a nebo předkožka? Ale na 100% jsi zbytečný, marný.
...................................................................

Chápu, mistře Zkoumale. Ty bys mě nejraději obřezal k smrti. Když ti admin smazal příspěvky, tak jsi na něj nadával, že tu obřezal diskuzi.

Tony (Ne, 8. 4. 2018 - 01:04)

Jano to je opravdu nejlepší...7.4.2018 16:22 - Obřezaný muž

Syna jsme už na zákrok k...

Jano to je opravdu nejlepší co jste mohli udělat, držím palce. Bohužel jsou i tací rodiče, krkavčího typu, kteří zabraňují potomkům v obřízce, důkazem je toho následující mail, který mi napsal kolega z Mnichova, původem z Berlína :"Chtěl jsem se ve 14 letech nechat obřezat, když jsem viděl první obřezaný penis v časopise. A můj kamarád byl také obřezaný. Myslím, že z lékařských důvodů, neboť obřízka byla v Německu docela vzácná. Bohužel však moji rodiče nesouhlasili a já se musel trápit s předkožkou do 18.let. Jakmile mi bylo 18.,ihned jsem navštívil lékaře"
................................................................

Známá firmo Zkoumale, ty se tu při psaní svých cirkumfetišistických báchorek snad ukájíš.

Tony (Ne, 8. 4. 2018 - 00:04)

S tím by se dalo ale něco...7.4.2018 16:03 - anonym

Hezká: Protože jste tak...

S tím by se dalo ale něco dělat, máš hodně kůže a šlo by odebrat, na plastice by ti to upravili. Být tebou šel bych do toho.
................................................................

Co je to za blábol chorobného cirkumfetišisty?

Tony (Ne, 8. 4. 2018 - 00:04)

Pan Petr neměl žádného...7.4.2018 16:00 - CSc.

Syna jsme už na zákrok k...

Pan Petr neměl žádného operatéra, to jsou bláboly...zdejšího pohádkáře, On se léčí někde v mentálním sanatorium...někdo tam je bohužel proto, že si myslí, že je letadlo a jiný je zase že je předkožka, proto trpí syndromem strachu, aby ho neobřezali a neudělali z něho krém na pleť, kterou si maže Oprah na tváře ....

Úchylný mistře Zkoumale, fejkař a pohádkář jsi to jedině ty, zbabělý anonym a ke všemu anetický sociopat, který se vysmíval mému prstokladu při psaní příspšvků krátce po tom, co jsem přišel o ty prsty, když jsem ještě v Meppen ležel v nemocnici.

Tony (Ne, 8. 4. 2018 - 00:04)

jsem se jednou na stránky...Podle toho, co "Jana" popisovala, tak on vůbec žádné potíže nemá. Smrdí mi to od počátku fejkem. Pokud je to pravda, tak mají potíže příslušní doktoři ale vůbec ne její syn.

PS

Poslední věta je obrat pana Edwina Manfreda Reichhardta ze Štýrského Hradce, zakladatele naší internetové intaktivistické skupiny. Pohlaví mu amputací předkožky zmrzačeno nebylo, přestože mu ta předkožka šla přetahovat až v jeho 17 letech. Podle toho, co tu "Jana" popsala, tak její "syn" vůbec žádný zdravotní problém nemá.

Tony (Ne, 8. 4. 2018 - 00:04)

Syna jsme už na zákrok k...Obřízka je ve skutečnosti eufémismus, ve skutečnosti jde o ZMRZAČUJÍCÍ AMPUTACI PŘEDKOŽKY. Dle vaší doktorky jeden z deseti? Nehorázné číslo. Pokud jste pravá, tak vše napovídá tomu, že vaše dětská za to bere provizi od známého urologa, jak to trefně na podobný případ, jak to tady popisujete napsal před dvěma lety webmaster serveru www.sexus.cz. Na rozdíl od vás ta dotyčná nebyla KRKAVČÍ MATKOU a tak se tam už znovu neozvala. Pouze KRKAVČÍ MATKY jsou v tomto sveřepé.

Tony (Ne, 8. 4. 2018 - 00:04)

Syna jsme už na zákrok k...Milá Jano, pokud nejste Zkoumalův fejk, tak poté, co jste se dověděla, že váš syn nenávratně přijde o 20 000 nejcitlivějších zakončení svého těla a sveřepě na tom trváte, tak jste opravdu KRKAVČÍ MATKA a nic jiného.

Ke všemu je nemalý počet žen, kteří trpí s obřezanými muži bolestivým sexem.

Kdybyste byla matka s normálními mateřskými instinkty, tak své rozhodnutí odložíte, a poctivě si nastudujete všechny dostupné informace. Pouze KRKAVČÍ MATKA spěchá, aby svého syna připravila o nejcitlivější část jeho těla?

Co na to jeho otec? Nebo jste samoživitelka? Z německých fór vím, že takové KRKAVČÍ MATKY, jsou téměř všechny matky samoživitelky.

Vypadá to, že je tam skrytá touha se pomstít za ztroskotalý vztah na svém vlastním synovi a tak nechat zmrzačit jeho pohlaví.

Tony (So, 7. 4. 2018 - 23:04)

nikomu nebudu dávat svůj...Milé nicku "hezká" já píšu pouze věcné příspěvky, nikdy nespamuju.

PetrH (So, 7. 4. 2018 - 23:04)

Pokud úplná obřízka, tak ta je v tomto případě zcela zbytečná, když už řezat, opravdu postačí jen ono zkrácení přebytečné kůže. Ale nemá cenu kvůli tomu řezat i tu kůži, která je zdravá a ničemu nevadí.

Tony (So, 7. 4. 2018 - 23:04)

co říkala jedna doktorka v...Milý zbabělý anonyme pod nickem "odpovím".

Toto je hodně kontrovezní téma. Žádný lékař není diktátor. I lékaři musí být pod kontrolou bioetiků. Zvláště v těto problematice, jak to kdysi napsal s nadsázkou na rakouském netdoktorovi účastník Michael: "NA TUTO VĚC MAJÍ TŘI ŠPIČKOVÍ ODBORNÍCI ČTYŘI NAPROSTO ROZDÍLNÉ NÁZORY".

Tony (So, 7. 4. 2018 - 23:04)

Hezká: pokud toto byla...Já nic takového dát nemohu, protože jsem intaktní. Předkožka mi amputována nebyla. Jsem jenom 7 měsíců o tři prsty kratší.

Tony (So, 7. 4. 2018 - 23:04)

poudačka, pane Tony....Milé nicku "hezká", já jsem na vysoké škole mimo jiné studoval i kriteriologii, takže dovedu poměrně dobře, i když ne na 100% ( i tu jsem se párkrát seknul) báchorku od reality. To, co píšou postižení obřízkou dle zásad kriteriologie žádné báchorky nejsou, ale evidentně jsou báchorky to, co bájí cirkumfetišisté.

Reklama

Přidat komentář