Reklama

Obřízka

Tony (Po, 23. 4. 2018 - 14:04)

Vždyť vy se tu oháníte...Těch článků je hodně. Více psát nebudu, protože to tu napsala výstižně luci a tak ušetřila mou klávesnici.

Tony (Po, 23. 4. 2018 - 14:04)

tady někdo šíleně brojí...Atestace z chamtivého doktora etického člověka neudělá.

Tony (Po, 23. 4. 2018 - 14:04)

ten pán je docela na štíru...S jakými doktory? MUDr Staněk píše prakticky to samé co já.

Tony (Po, 23. 4. 2018 - 14:04)

tady někdo šíleně brojí...Jsi pokrytec. To žádný doktor na přání rodičů z jejich rozmaru neudělá, ale mnozí amputují předkožku z rozmaru rodičů bez uzardění.

jináč (Po, 23. 4. 2018 - 13:04)

ten pán je docela na štíru s doktory, odvolá se na nějaký jména v Německu, ale my žijeme tady. Jestli žije tam, ať radí Němcům, ty můžou ověřit, jestli ty jména nejsou vymyšlený a co píšou opravdu. Nás to nezajímá, co píše jeden německý doktor. Nás zajímá, co urologové a dětští urologové říkají, není zajímavý ani jeden doktor, co bude mimo linii. To může být jak ten co dělal podvazování nádorů, medicínsky neschválený postup, co někdo na svý triko dělá. Lidi chtějí zaručený lékařský postup, lege artis.

co je divný (Po, 23. 4. 2018 - 13:04)

tady někdo šíleně brojí proti obřízce, ač o tom ví ho..o, že to musím tak říct. Jinde tu je téma, kde to je o vyloženém mrzačení údu, sice rozřezávání žaludu na dvě části. Tam kupodivu o mrzačení nejde, tam psát nepotřebuje.

Tak se ptám, co co tomu podivínovi ve skutečnosti jde? Ozdraví asi ne, tady je vůbec víc témat, kde to je o poškozování si zdraví a nijak ho to citlivku nebere. Zato je úplně posedlý zakazováním obřízky.

Dobrá, ať tam nechodí, nikdo ho nenutí. Ale do toho, jak tam jde někdo jiný mu je hov... A když někdo dá obřezat kluka, protože mu nejde stahovat kůžička, tak asi proto, že to řekli doktoři. Ti tomu rozumí, nají na to školu, atestaci. Nejsou to samozvaní experti, co tomu nerozumí a melou dokola to svoje, asi jako okamurům kolovrátek.

ale (Po, 23. 4. 2018 - 13:04)

Pokud se jakýkoliv zákrok...ne, když budete mít zubní kaz, tak nesmíte věřit těm hrabošům hrabivým zubařům, že to chce vrtat. Jen si musíte líp čistit zuby a zubní kaz zmizí. Ne třeba za rok, musíte vytrvat několik let. Zkrátka vrtání zubu je amputací zdravé zubní tkáně, to vám nikdo nenahradí, místo toho tam dá mrtvou hmotu. Podobně jak u obřízky. Kdo má cukrovku, taky nesmí inzulin, ale jen méně sladit. A nedat na to, co říkají doktoři. Ani slepé střevo nesmí pryč, když je aktuní zánět, dovolit doktory to rozehnat ledem a žádná operace. To je amputace části střeva, pak to člověku chybí. Takto někdo uvažuje...

luci (Po, 23. 4. 2018 - 11:04)

Vždyť vy se tu oháníte...Pokud se jakýkoliv zákrok provádí ze zdravotních důvodů,je to mimo diskuzi. Ale pokud někdo dělá obřízku pro obřízku,že je to například zrovna "in",tak je to hloupost. To,že jsou lékaři na plastických chirurgiích ochotní,je samozřejmé. Je to přece jejich kšeft. A proč někomu neudělat zbytečnou operaci,když za ni dobře zaplatí? Ale je to přece každého svobodná volba,samozřejmě ne u dětí.

Margita (Po, 23. 4. 2018 - 10:04)

Já jenom sbírám data, nic...Vždyť vy se tu oháníte jen několika pár případy, kdy za problémy nemůže obřízka, ale psychické problémy. Vy teda děláte Toníku vědu, to Vám teda řeknu. Jak tvrdíte, že obřízka není nutná, mě vyloženě fascinuje. Až vyjde v prestižním lékařském časopisu vědecký článek o škodlivosti obřízky, tak si jej ráda přečtu. Můj manžel na obřízce byl v dospelosti a syn ve 12 letech také. Žijeme dlouhodobě v Belgii a žádný problém to tu nebyl, spíš naopak, lékaři na plastické chirurgii byli velmi ochotní. Opravdu se značně divím, co si dovolíte tvrdit.

jedna (So, 21. 4. 2018 - 10:04)

"b) zbytečné obřízky...moje známá se živí jako kurva a ta tvrdí, že viděla víc ptáků než hajný v lese. Ona z toho má dvojí užitek, ty ptáky neskutečně zbožňuje a ke všemu ji to sype.

Tony (So, 21. 4. 2018 - 01:04)

"b) zbytečné obřízky...Já jenom sbírám data, nic víc niň.

Steve (So, 21. 4. 2018 - 01:04)

"b) zbytečné obřízky ze zdravotních důvodů, u nás je na 95% obřízek prováděných ze "zdravotních důvodů" naprosto zbytečných, v tom případě je takové řešení UBLÍŽENÍ NA ZDRAVÍ!!!"

A odkud to víš? Jakto že posuzuješ neviděné ptáky?

Tony (Út, 17. 4. 2018 - 15:04)

Luci, nebrojím proti obřízce jako takové, ale brojím proti třem bodům:

a) vnucená násilná obřízka dětí a mladistvých
b) zbytečné obřízky ze zdravotních důvodů, u nás je na 95% obřízek prováděných ze "zdravotních důvodů" naprosto zbytečných, v tom případě je takové řešení UBLÍŽENÍ NA ZDRAVÍ!!!
c) stupidní cirkumfetišistická propaganda, které je i na českém internetu plno.

Jan3:16-18 (Út, 17. 4. 2018 - 13:04)

Dobrý den. ...Když budete chtít vědět více o Božím záměru ,konta. [email protected] Bůh stále čeká,aby vás uvedl do pravé Svobody. Já ji poznávám a nikdo z lidí mi tuto Svobodu nenabídl. Ta se přijímá jen od Boha ,skrz Krista.

Jan3:16-18 (Út, 17. 4. 2018 - 13:04)

Dobrý den. Víte Svět především potřebuje jedinou pravou "Obřízku" a to naše Srdce.Jako učednice ,Ježíše Krista rozumím z Milosti v jakém hrozném stavu je Člověk.Svět ,potřebuje Očistit ze své Pýchy a vzpoury ,která v něm dlí. A to je :,,Vzpoura proti Bohu,,. Bůh dal svého jediného Syna za naše provinění , že jsme opustili vztah s ním. Syn Boží přišel ,aby nám ukázal na konci tunelu, Světlo a Naději z Temnoty , která nás tíží. Bůh se nás nevzdává navzdory , že my ho Ignorujeme. Ano my ho zavrhujeme ,ale On nás nikdy neopustil. Natolik nás Miluje ,že se ponížil a ze sebe samého, své Podstaty ,zplodil Syna, to Slovo. Aby nás zpětně si mohl z onoho Prokletí svého špatného rozhodnutí Hříchu , vykoupit. Stále nás volá do Svobody skrz Víru v Syna. Volá nás do Pokoje , který není z toho to Světa ! Prosím denně ,aby tak jako i mě ,Otevřel oči Otec i dalším . Bůh je Láska Nikdo vás tolik nemůže mít rád ,jako On. Čtěte evangelium o Synů hledejte Boha dokud je čas Milosti.

Absolutní (Út, 17. 4. 2018 - 12:04)

Někdo chce, ať se třeba i...Absolutní svoboda?? Copak to asi je? To je něco jako absolutní vodka? Chápeme - li absolutní ve smyslu samovládný, pak to je absolutní gin. A to tu všichni známe, a ještě pak jedinou absolutní monarchií v Evropě je Vatikán.

Pokud (Út, 17. 4. 2018 - 12:04)

Někdo chce, ať se třeba i podřeže. Jsem pro absolutní svobodu.

luci (Út, 17. 4. 2018 - 09:04)

Milá "Tino,"...Proč tak vehementně brojíš proti obřízce? Pokud se někdo chce nechat obřezat,nebo dokonce vyřezat,je to jeho volba. Jeho život,jeho zdraví, jeho boj,jeho peníze. A komu není rady,tomu není pomoci.

Tony (Po, 16. 4. 2018 - 07:04)

můj příspěvek začíná slovy:

To už se děje...jako námitka na Luckyho.

Tony (Po, 16. 4. 2018 - 01:04)

Ahoj Magdo, obezita pokud...Milá "Tino," blábol. Slovo obřízka je vědecky přežité, ve skutečnosti se jedná o zmrzačující amputaci předkožky.

Reklama

Přidat komentář