Reklama

Obřízka

Tony (So, 5. 5. 2018 - 11:05)

Před chvílí napsala matka na emimino, která tam na mé doporučení též byla:

Iveta 23
Kecalka
181 příspěvků
dnes v 10:51
Obraťte se na dětského chirurga MUDr. Libora Janečka, my jsme k němu jeli ze Vsetínska až do Ústí nad Orlicí (má ale ještě jednu ordinaci někde jinde, je to uvedeno na jeho stránkách), poradí, navrhne vhodnou alternativu, synovi chtěli udělat celkovou obřízku, prý to jinak v jeho případě nejde. Navrhl nám mnohem méně razantní řešení. Po přečetení desítek a desítek článků, názorů a zkušeností, jsem si udělala obrázek a dělala bych vše pro to, aby na celkovou nemusel jít.

Tony (So, 5. 5. 2018 - 11:05)

Toto napsala jedna z matek z Bratislavy, která se tam, spíše její manžel, ona tam byla pouze poprvé třikrát na mé doporučení trmácela až z Bratislavy, protože ve Fakultní nemocnici na Kramároch jí vehementně tvrdili, že jediným řešením u jejího čtyřletého syna je zmrzačující amputace předkožky - obřízka:

Tam bude operace asi nutná, ale není nutná zmrzačujíci amputace předkožky. Primář Janeček provádí dorzální discisi, kdy předkožka zůstane zachována. Z Prahy to máte k němu do Kolína pomalu co by kamenem dohodil. Na mou radu se za nímtřikrát trmáceli jedni až z Bratislavy.

Okopčím tu vyjádření té matky:

zuzulamimi @gin124 Dobry den. Vidim, ze tato tema stale pokracuje v hojnej debate :slight_smile:
Tak pridam svoju skusenost.
Maly 4r mal problem so zjazvenou fimozou, uz ledva cikal…na SK vsetci len obriezka, obriezka. Kontaktovala som toho pana doktora co ste mi ho spominali a bol uuuuplne uzasny, ci telefonicky a potom aj osobne. Najprv sme sli na konzultaciu, tam sme dohodli operaciu, potom siel na operaciu, ktora trvala chvilinku a hned ho doniesli muzovi (ja som nebola, siel len muz) a vsetko super zvladli. Prve dni boli tazke, jasne ze ho stipalo cikanie a tak…na zaciatku to vyzeralo hrozne ale kazdym dnom to bolo lepsie, asi treti den uz cikal ok…o 10 dni sme sli na kontrolu, tam mu ho prvykrat stiahol (kus poplackal ale v pohode) a odvtedy doma krasne stahujeme a vsetko je super. O dake tri mesiace mame poslat dr mail co je vsetko ok.
Takze kto ma diagnozu naozaj na obriezku iba a nechce to, odporucam tohto uzasneho dr a ak mate tu moznost ist tam (z Bratislavy to bolo tri hodiny), tak chodte!!!
Este raz dakujem za info, pomoc a radu :slight_smile:

Tony (So, 5. 5. 2018 - 10:05)

Lidem nemusíš dávat...Milá Evo

žel, zrovna MUDr Vašinka píše často nehorázné nesmysly a je pro zcela zbytečné mrzačení dětí amputací předkožky. Já dávám odkazy na zcela jiné dva lékaře, kteří mají na internetu své stránky z poradnami a pohlaví chlapců zbytečnými amputacemi předkožky nemrzačí.

Eva (So, 5. 5. 2018 - 07:05)

Nepotřebuju se vybavovat s...Lidem nemusíš dávat odkazy, nebo snad myslíš že neumí pracovat s internetem? A konzultovat s odborníky také umějí, na to není potřeba se radit s komeníkem, když chtějí obřízku, nemyslíš?
https://www.ulekare.cz/nemoci-vysetreni/obrizka-u-deti

jan (Pá, 24. 2. 2017 - 14:02)

Ostuda jednoho...tak nosit předkožku přetaženou dozadu je jistě v pořádku, pokud není moc úzká a neškrtí vzadu. Mně to máma navrhla ve 13 letech, ať to tak zkusím. Ze začátku to nebylo příjemý, ale za 14 dní jsem o ničem nevěděl. Dnes si to neumím představit jinak. Na nudapláži mi přijde divný, když někteří chlapi to tak nemají.

Nechápu ale obřízku, je to hloupá móda. Když to je zdravotně nutný, tak asi jo, ale jinak to je naprostá hloupost. Viděl jsem pak i tu jizvu, chlápek ležel na zádech, péro měl postavený, byla vidět linie řezu, kde to bylo. Moc se mi to nelíbilo, aby být bez uzdičky. Naproti tomu mít venku žalud, to je hezký, ale musí za ním být předkožka. Však ona se na něco hodí.

Tony (Pá, 24. 2. 2017 - 12:02)

Ostuda jednoho fóra:

http://kamasutra.cz/node/3010

Pokud už přes rok "nosíte" předkožku přetaženou přes žalud, pak si jeho citlivost na spodní prádlo a dotek přizpůsobila trvalému zvýšenému tření a dráždění o spodní prádle. proto se dá předpokládat, že nebudete mít s citlivostí žaludu žádné problémy. Mechanické odstranění předkožky se provádí chirurgicky a není to nijak výrazně rizikový zákrok. Musíte však navštívit svého obvodního lékaře a vysvětlit mu, že máte s předkožkou problémy. Pokud budete hovořit o tom, že odstranění předkožky vyžadujete jako estetický zákrok, může se Vám podařit lékaře přesvědčit, že Vám jej jako plastickou operaci nechá "na vlastní žádost" uhradit!!! Vystupujte s požadavkem na zdravotní zákrok, který Vám pomůže vyrovnat se s problémy s předkožkou. Tento výkon bude bezplatný!!! Jinak Vám u Vašeho požadavku zcela jistě vyhoví. Několik dnů po zákroku nebudete moci mít pohlavní styk, ale až se ranka zacelí a odezní přirozené otoky, bude vše fungovat bez omezení.

Nejenom že ten cirkumfetišista dává mylné informace o amputaci pžedkožky, což může někomu zcela zničit jeho sexuální život, ale přímo tu vybízí k provedení podvodu na zdravotní pojišťovnu, což mne jako plátce zdravotního pojištění hluboce uráží.

Steve (Čt, 3. 5. 2018 - 17:05)

Tady, ten dole vychechtaný :-D

http://www.gynekologie-bresky.cz/ordinacni_hodiny.html

Tony (Čt, 3. 5. 2018 - 17:05)

Jaks to popsal, tak máš pravdu, je jenom otázkou jakou operací.

Já teď naháním příspěvky na emiminu, ještě jedenáct a budu jich tam mít dva tisíce a přesunu se z kategorie UKECANÁ BÁBA do kategorie vyšší. Myslím si, že je to KELIŠOVÁ, ale teď přesně nevím.

Steve (Čt, 3. 5. 2018 - 17:05)

to jsem nevěděl, že...Jj, je to tak ... to je totiž tradice v naší rodině. Už babička byla dětská a její dcerky následovaly ale do různých oborů - obvodní, zubařka, pediatr - to byla máma. A další generace (mých bratránků a sestřenic) v tom samozřejmě pokračuje. Kdo nešel na medicínu tak dělá bud' ve školství, u muziky, nebo zcela něco jiného. Jinak máma a jedna teta si vzaly za manžely taky lékaře ... Takže proto to rozvětvení. Bratránek si vybral dokonce obor gynekologie :o))) to jsme ještě v rodě neměli.

Steve (Čt, 3. 5. 2018 - 17:05)

Ti ti nevymlouvám, ty jen...Jinak se to vyřešit nedá, nežli operativně. ;-)

Tony (Čt, 3. 5. 2018 - 06:05)

Kdepak ... přemýšlím...to jsem nevěděl, že pocházíš z doktorské familie, já jenom věděl, že jsi z familie bigotní.

Tony (Čt, 3. 5. 2018 - 06:05)

Ti ti nevymlouvám, ty jen nepřipustíš, že se to dá operačně vyřešit jinak.

Steve (Čt, 3. 5. 2018 - 00:05)

Jinak nevím jak moc máš vlastní praxi se souloží, ale s chobotem, úzkou předkožkou a krátkou uzdičkou vážně souložit moc dobře nejde. Max tak s kondomem.

Steve (St, 2. 5. 2018 - 23:05)

Kdepak ... přemýšlím reálně, ale to ty jaksi nerad slyšíš, proto ta výmluva na jakýsi syndrom. Kdepak, žádný nemám. Já jsem naopak rád že se můj problém konečně vyřešil - když jej nevyřešili již dávno rodiče, bohužel oba lékaři, matka dokonce pediatr. Není náhodou někde u nich chybička?

Tony (St, 2. 5. 2018 - 19:05)

Pochybuju že se bavíš s...Nepotřebuju se vybavovat s odborníky. Úplně mě stačí, že dávám lidem odkazy na jejich poradny. Je pravda, že některým konkrétním doktorům nemohu přijít na jméno, ty však zásadně na internetu veřejně na diskuzi nejmenuju, pouze v emailu nebo zprávových schránkách.

Ten MUDr Sokol je vyjímkou. Vůbec mi nedokázal odpovědět na jednoduchý dotaz, který jsem měl pro jednoho Němce, který tenkrát o obřízce uvařoval ale rozmyslel si to, protože chtěl americkou a tu mu nikdo v Německu v jeho okolí nechtěl udělat. Oni stejně jako MUDr Sokol uměli pouze tu nejvíce zmrzačující low&tight. Tak radši celou komunikaci se mnou smazal. Později smazal i příspěvek jednoho katolického kněze, který tam výstižně napsal, ŽE PÁN SOKOL ZARÁBÁ NA LUSDKEJ HLÚPOSTI.

Milý Steve, u tebe je to evidentní. Ty mi oponuješ, protože trpíš tím SYNDROMEM POPŘENÍ ZTRÁTY.

Steve (St, 2. 5. 2018 - 18:05)

Steve napsal

21.4.2018...Pochybuju že se bavíš s odborníky když na ně ve skutečnosti nadáváš ... Už co tě zde sleduji, nebylo to nikdy lepší, jen samé mlžení, pochybné odkazy na zahraničí apod. Pochybuju že jsi s nějakým Sokolem něco probíral na úrovni lékaře.

Tony (Po, 30. 4. 2018 - 16:04)

Steve napsal

21.4.2018 01:00
"b) zbytečné obřízky ze zdravotních důvodů, u nás je na 95% obřízek prováděných ze "zdravotních důvodů" naprosto zbytečných, v tom případě je takové řešení UBLÍŽENÍ NA ZDRAVÍ!!!" A odkud to víš? Jakto že posuzuješ neviděné ptáky?

Odpovídám:

Už i ty mě začínáš napadat. Vím to pouze z četby. Jistí doktoři to píšou.

Identita (So, 28. 4. 2018 - 07:04)

čeští doktoři nechtějí...Každý má takový život, jaký si ho dělá. Někdo má obřezaný jen péro a je happy, protože nemá obřezaný život. Jiný má zase dlouhou předkožku a kromě ní má o to více obřezaný život.

Tony (Čt, 26. 4. 2018 - 23:04)

kdybys šel někde na...To, co píšu na internetu na ulici zásadně nikomu neříkám. Mimoto žiju na Mostecku a tu až na pár vyjímek ví, že náboženství je svinstvo každý.

nevím (Čt, 26. 4. 2018 - 23:04)

Žádná rozdvojená...kdybys šel někde na moravské vesnici lidem říkat, že náboženství je svinstvo, tak bys asi dostal po hubě. A na Slovensku, tam bys dopadl ještě hůř. Nevím, jestli jsi tak moc učený, že to není k pochopení, nebo to jsou jen bláboly.

Reklama

Přidat komentář