Reklama

Obřízka

Martin (Út, 15. 5. 2018 - 05:05)

Ono není všechno tak černobílé. Třeba já bych byl raději, kdyby rodiče nečekali a nechali mě obřezat hned v dětství....ušetřili by mi hodně nervů, bolesti v pozdějších letech..a hlavně by mě ušetřili od operace až v dospělosti, která stejně i přes všechny rady s mastěmi a roztahovaním přišla...

Tony (Út, 15. 5. 2018 - 00:05)

Nechci tě podceňovat,ale...I taká tu byla. Jakási Slověna Radka.

Bohouš II (Po, 14. 5. 2018 - 23:05)

Někdy je opravdu těžké počít, donosit a porodit zdravé dítě fyzicky a mentálně, když vám chybí růžová košile. Je třeba "zharmonizovat" celý organizmus. Není to lehká záležitost, ale jde to. Vím, jak je toho možno dosáhnout. Je to třeba řešit individuálně, neboť okolnosti bývají různé. Pokud máte důvěru, můžete mi napsat na adresu: [email protected] Sdělím Vám svůj názor na pink košile podrobněji.

luci (Po, 14. 5. 2018 - 23:05)

Já tu řeším...Nechci tě podceňovat,ale proti lidské hlouposti to ještě nikdo nevyhrál,je věčná .Asi před třemi lety jsem mluvila s jednou matinkou,která nechala synkovi odstranit předkožku protože je penis s úplně obnaženým žaludem více erotický.

Tony (Po, 14. 5. 2018 - 22:05)

Divím se vám,že tady...Já tu řeším nedobrovolnou, vnucenou a tedy neetickou amputaci předkožky. Pokud si to někdo nechá udělat dobrovolně, tak to je jeho věc a nezajímá mě to. Jinak též bojuju proti zvrácené a lživé cirkumfetišistické propagandě, které je na českém internetu hodně.

luci (Po, 14. 5. 2018 - 22:05)

Ty tak víš co je rezoluce...Divím se vám,že tady řešíte předkožku žaludu,když se najdou magoři,kteří jedou do ciziny aby se tam nechali vykastrovat. Lidé si prostě poradit nedají a komu není rady,tomu není pomoci.

Realista (Po, 14. 5. 2018 - 22:05)

Takové rozhodování...Ty tak víš co je rezoluce OSN! A zvykové právo v ČR hehehe. Kromě doktora medicíny ve které předčí i profesora Hradce je pán kovaný v mezinárodním právu, znalcem ústavního práva atd... Teď už lze pochopit nick všemohoucí - gin. Ty ses prošel akorát kostelem sem tam, mezi ministranty, pochytil jsi pár lat. slov. "cum avibus" a usadil se na doktorce jako odborník na obřízku a spodní prádlo u chlapců... Tohle aplikuj v hospodě tam u vás, tam ti to žrát budou.

Tony (Po, 14. 5. 2018 - 20:05)

Co to je zase za nesmysl?...I mnozí zastánci obřízky mají v tomto jasno, jako například webmaster serveru www.obrizka.webnode.cz, který se nejen sám nechal obřezat ale později i na těsno přeobřezat. K věci píše:

Obřízka u dětí

Je docela zajímavé, jak takové zdánlivé málo dokáže rozpoutat rozruch... ale k věci. Já zastávám názor, že by se obřízka u dětí měla provádět jen v případě zdravotních potíží, které není možné řešit jinak. (A v tomto nevyhnutelném případě, bych se snažil to odkládat, dokud synu nebude aspoň deset let.) A to z už jen z toho principu, že každý by si měl rozhodovat o sobě sám. Společnost se ohání nějakými základními lidskými právy a přitom dovolí aby některé důležité rozhodnutí (mezi ně patří obřízka), za nezletilé rozhodovali jejich rodiče. Přitom nesprávná rozhodnutí mohou vést k snížení sebevědomí jedince...

Více zde: https://obrizka.webnode.cz/obrizka-u-deti/

Tony (Po, 14. 5. 2018 - 09:05)

Takové rozhodování rodičů je v ČR pouze tolerováno chatrným zvykovým právem. Jde však evidentně o porušování Rezoluce OSN o právech dítěte.

Realista (Po, 14. 5. 2018 - 00:05)

Je plno takových, kdo kvůli...Co to je zase za nesmysl? "Je plno takových" a taky je plno makových... Za lhaní a sprostá slova se vymývala ústa mýdlem gine.

Ať jsou tvoje názory jakékoliv
zůstává obřízka jako volba v rukou rodiče, ať už jde o náboženství, sociální zvyklost, čistotu nebo zdravotní důvody atd. ...

Tony (Ne, 13. 5. 2018 - 19:05)

to potvrzuji,ale zde zde se...Je plno takových, kdo kvůli tomu nenávidí nejen své rodiče ale i náboženství, které za to může. Velice se mýlíš.

Jahoda (Ne, 13. 5. 2018 - 17:05)

Vím o hodně mužích, ta...to potvrzuji,ale zde zde se může jednat o muže kteří s předkožkou vyrostli a pak musela z nějakých příčin pryč,anebo si ji ten muž v dospělém věku nechal odstranit jen tak,třeba v mladém dospělém věku z recese a pak mu to neštimovalo a chtěl by to zpět.
I já jahoda jsem se k tomu tak nějak neodhodlal...abych vystrkoval pindíka někde na někoho v nemocnici a banalitida již není problém,ale ta blbá fimoza jo a pořád nějak doufám že se ro časem rozcvičí a vrátí do původního normálního stavu.
Takže ano Tony,máš pravdu.
Jenže co ti kterým byla předkožka upižlána v kojeneckém věku...anebo na befel v muslimské kultuře-jsou videa na You Tubu jak celé školy pořádají obřízkové exkurze a tam se šmiká na stole jak na běžícím páse v továrně.
Ti jsou nejspíš postaveni před hotovou věc a proto nad tím nepřemýšlejí a asi jim to nevadí...no...znám ale horší věci...třeba jeden teen mladej si nechal v telecích letech přes celou paži vytetovat-FUCK OF SYSTEM.
No.....přes celou paži!
Jsem přesvědčen,že nebude trvat dlouho a začne mu to dosti vadit.
Copak je proti tomu piž,který se schová do trenek ,že?

Steve (Ne, 13. 5. 2018 - 17:05)

ale houby ...

Tony (Ne, 13. 5. 2018 - 16:05)

on na Cinkali byjste...Vím o hodně mužích, ta předkožka schází zoufale.

Tony (Pá, 11. 5. 2018 - 12:05)

milý pane, odpovídala jsem...Na jednu stranu vím, že se sociální pracovnice montujou do čehokoliv, ale ne do toho, co je tu v té báchorce předkládáno.

Jedna známá si jich užila, a to jí dělali bororo v domácnosti jen kvůli tomu, že si jako kovaná katolička, která nepřipouští antikoncepci dovolila mít jedenáct dětí, osm synů a tři dcer. Počastovala je názvem TY ČŮZY.

Tony (Pá, 11. 5. 2018 - 12:05)

milý pane, odpovídala jsem...Že už bychom byli jako v Norsku? Takovým báchorkám prostě nevěřím.
Beru to jako výplod chorobného mozku.

Tony (Pá, 11. 5. 2018 - 12:05)

já jsem synovi taky na...Milá "Vlasto"

ona je to velká náhoda, že tu mistr Zkoumal propagoval jedno takové oddělení. Prostě si myslím svoje.

Takovým báchorkám na tomto fóru od té doby, co tu mistr Zkoumal oxiduje, nevěřím ani za mák.

Tony (Pá, 11. 5. 2018 - 10:05)

Vždy se to okopčilo pouze po smajlík.

Mistr Zkoumal má smůlu, moje osvěta skutečně nese ovoce.

Tony (Pá, 11. 5. 2018 - 10:05)

a masť som doporučila už 3 mamičkám (paradoxne aj sestričke na urologii - neverila ked sme tam prišli a že má podobný problém jej syn o 1-2 r mladší od môjho) takže Vám chcem v mene syna podakovať!!!

Tony (Pá, 11. 5. 2018 - 10:05)

operácia ZRUSENA !! Po 3 týž. používania TRIAMCINOLU syn sám dokázal stiahnuť

Reklama

Přidat komentář