Reklama

Obřízka

Tony (Po, 24. 4. 2017 - 08:04)

Tak gyros, jo od OBŘEZANÝHO...Turci nedělají gyros. Ten je z vepřového masa a to byla řecká obbčerstvenka.

Mimoto stará řečtina má pro vopižlance výstižné slovo.

Starořecky se to řekne HO KOLOBOS, což doslova znamená TEN ZMRZAČENÝ.

Tony (Po, 24. 4. 2017 - 08:04)

Vlastně celý Turecko musí...Ono je to na musulmanech vidět. Jsou kvůli vopižlání ztraumatizovaní a tak se chovaj dětinsky. Amíci jakbysmet. Takový Ronald Reagan vopižlanej nebyl, a také jako president něčeho dosáhl.

Tony (Po, 24. 4. 2017 - 08:04)

Vlastně celý Turecko musí...Ono je to na musulmanech vidět. Jsou kvůli vopižlání ztraumatizovaní a tak se chovaj dětinsky. Amíci jakbysmet. Takový Ronald Reagan vopižlanej nebyl, a také jako president něčeho dosáhl.

Tony (Po, 24. 4. 2017 - 08:04)

Hmm, děláš z toho koukám...Neměla ho co mrzačit. O tom může rozhodnout pouze majitel toho penisu.

Začátkem února jsem dostal tento email:

Dobrý den,
náhodou jsem na jednom diskuzním fóru našel odkaz na dokument z produkce dánské veřejnoprávní televize DR2, který se zaobírá příběhem jednoho muže, který byl jakožto malý židovský chlapec obřezán, s čímž v dospělosti nesouhlasí. Dokument je opatřen volitelnými anglickými titulky. Nevím, jestli jste ho už neviděl, ale napadlo mě, že jakožto intaktivistu by Vás to mohlo zajímat.
https://youtu.be/SLGX-77v-uI

S pozdravem,
Tomáš

Na tom, že po takové nedobrovolné koupeli udělám překlep ve slově Kolín, není žádného divu.

7777777777 (Po, 24. 4. 2017 - 00:04)

A ještě mi tak napadlo, a...Turecko a jeho lidská práva- vzor pro čr.

7777777777 (Po, 24. 4. 2017 - 00:04)

Muslimové a židé vědí, proč jsou obřezaní, takže to rozdychaji lépe. Mnoho židů se samozřejmě neobřezava a naopak proti tomu bojuje. A jestli chceš dávat muslimy Čechům za příklad, tak asi u moc lidi neuspěješ.

Tony (Po, 23. 7. 2018 - 11:07)

musíš skočit na každou...Pravá Martina tu napsala, že ten příspěvek je fejk. Čí asi?

jo jo (Ne, 23. 4. 2017 - 23:04)

A ještě mi tak napadlo, a...Vlastně celý Turecko musí mít traumata..

Tomu se říká polytrauma a najdeš to pod heslem Erdogan. I když v něčem mě imponuje - jak si s těma "eurosráčema" v Brusselu vytírá prdel..

tak to bylo tr (Ne, 23. 4. 2017 - 23:04)

Tak gyros, jo od OBŘEZANÝHO...Ty a malej Adolf jste měli voba štěstí v tom, že vás z tý vody vytáhli...

:-)

Mám Tonyho rád, ale tohle sedí...

Tradičník zavil (Ne, 23. 4. 2017 - 23:04)

Mám jiný problé, m, šel jsem pro gyros, tu v Koléně nas Rýnem a tu máme spojení pouze vratkou loďkou s břehem, blbě jsem šlápl a tak mne to stálo plavání v ledové vodě. Holt, náříčník krurej chleba má

asi se dám na truc obřezat ...

Aha (Ne, 23. 4. 2017 - 23:04)

Mám jiný problé, m, šel...A ještě mi tak napadlo, a neměl z toho TUREK traumata a těžký, chudák obřezanej...? Vlastně celý Turecko musí mít traumata...tam by především měli inaktivisté zasáhnout a to má Turecko skoro80 miliónů turků a poturčenců a všechny chlapy obřezaný...

Tony (Ne, 23. 4. 2017 - 22:04)

Mám jiný problé, m, šel jsem pro gyros, tu v Koléně nas Rýnem a tu máme spojení pouze vratkou loďkou s břehem, blbě jsem šlápl a tak mne to stálo plavání v ledové vodě. Holt, náříčník krurej chleba má

7777777777 (Ne, 23. 4. 2017 - 22:04)

Hmm, děláš z toho koukám...Já tenhle případ zmiňoval ohledně těžkého traumatu, ale ten zákrok proběhl asi někdy na začátku 90.let. Problém je v tom, že teď probíhá mnohem víc zákroků, a chování k dětem je po 30 letech daleko bezohlednejsi než tenkrát a proto lze dovodit, že traumati-zovanych obětí těch činu bude mnohem více. Zvlášť, když se většina z nich dozví, že byly v době zmrzaceni a znásilnění zdravé, normálně se vyvíjející děti.

Steve (Ne, 23. 4. 2017 - 21:04)

Seš mimo jako vždy - včera...Hmm, děláš z toho koukám veliký divadlo ... Já to tak tragicky nevidím.

Ta matka mu o tom měla předm říct přednášku, podat mu žádost aby k tomu svolil ... nebo jak si to jako představuješ? Pochop že chování k dítěti je něco jiného nežli řešení problému mezi dospěláky. Mě se doma hele na spoustu věcí vůbec neptali .... Řekli bude to TAK a tak to muselo ve výsledku i být.

Tony (Ne, 23. 4. 2017 - 18:04)

Je to provádění prasárny na novorozenci. Nelze tolerovat.

7777777777 (Ne, 23. 4. 2017 - 18:04)

Oni se naučili jim dávat dudlík, aby je při tom nemuseli poslouchat. Je to už i na idnes.rajčeti.

To (Ne, 22. 7. 2018 - 19:07)

.. má právo o obřízce...musíš skočit na každou provokaci?

Tony (Ne, 23. 4. 2017 - 18:04)

A o to, že to vyvolává...Hlavně miminka, které se totálně nemůže bránit, v tomto má MUDr David Tomášek, který obřezává dospělé muže na jejich přání svatou pravdu, že se jedná o zneužití dítěte.

Viděl jsem pouze jedno video, a to mi stačí a už takový humus nechci jindy vidět.

Jedna židovská matka z USA, Miriam Pollacková silně po své trpké zkušenosti brojí proti dětské obřízce:

"Křik mého dítěte se mi vryl do kostí a rozedíral mou duši" a dodala: "Jeho výkřiky zněly, jako by byl vražděn. Ztratila jsem mléko."

http://www.intactamerica.org/sites/default/files/pollack.JPG

Miriam Pollacková, židovská žena, která píše články proti obřízce chlapečků

tys tomu dala (Ne, 22. 7. 2018 - 19:07)

.. má právo o obřízce včas rozhodnout, protože ví co je správné a co ženy chtějí.

To je argument jak stehno. Co ženy chtějí...

Odpověď: "Žena neví co chce a nepřestane, dokud to nedosáhne" .. :-)
tak asi tak ..

7777777777 (Ne, 23. 4. 2017 - 18:04)

A o to, že to vyvolává pocit znásilnění, trestu a desítky dalších psychických traumatu je prokázáne. Obřezaní zdravého dítěte je samozřejmě znásilnění bez jakýchkoliv diskuzi.

Reklama

Přidat komentář