Reklama

Obřízka

1 (Čt, 22. 6. 2017 - 11:06)

Na sterilní prostředí a...Chacha, tak to jsou skvělé zprávy....stůl a dudlík...to povrzuje, že obřízka bude konečně tak běžná, jako jinde!

Tony (Ne, 7. 5. 2017 - 23:05)

Toto mi jinde napsala jedna účastnice, která se do mne kvůli mému zmněněnému názoru na obřízku jeden čas navážela:

@gin Diky za tve nasazeni. Já jsem tu obrizku obhajovala jako zena obrezaneho muze (zdrav. duvody v dospelosti), ktery je za ni vdecny, byt si pri ni dost vytrpel. Dnes uz vim, ze delat ji preventivne je zverstvo.
P. S. Syna nemam.

Zkoumal (St, 1. 8. 2018 - 13:08)

Takto by měla být vedena diskuse na tomto fóru, aby své zprávy nemuseli zájemci o obřízku psát jinam
Dobrý den,

poptávám lékaře v ČR, který provádí obřízku pomocí alisklamp, vážně uvažuji o obřízce a mám obavy z klasické metody kvůli zjizvení a nízké estetičnosti a poooperačních komplikací, je mi 27 let a vím, že proces zahlazování a "mizení" jizev trvá řadu let.

Tak Gine a teď tomuto mladému muži poraď, ale zapomeň na své negace a zhovadilosti! Je to seriózní žadatel, žádný výmysl.

7777777777 (Ne, 30. 4. 2017 - 19:04)

V ČR tohleto matky...Na sterilní prostředí a urology zapomeň. Máš velmi špatně informace, které jsou min.15 let staré. Už jsem tu psal, co mi k tomu napsalo MZ ČR: Už dávno se to netýká specializovaných oddělení -v roce 2017 stačí stůl a dudlík kdekoliv max. 30 min od nemocnice. Ale před 3 měsíci jsem si myslel totéž co ty- že u tohoto zákroků u dětí jsou jasné pravidla a předpisy. Bohužel odpověď z MZ mě vyvedla z omylu... Zkus si nastudovat zákon o zdravotních službách, a pak třeba pochopíš o čem je řeč.

Tony (Ne, 29. 7. 2018 - 16:07)

Doopravdy chceš bolestivost...Mnohé matky si nedovedou představit, jak někteří muži své matky za takové rozhodnutí těžce nenávidí.

Tony (Ne, 29. 7. 2018 - 16:07)

na Filipínách provádí...Filipíny, cirkumfetišistů ráj. Už jsem zjistil, jak tam k tomu přišli. Filipínci byli dříve muslimové a většina z nich byla po katolicku christianizovaná a tohoto zvěrstva se žel nedokázali zbavit. Filipínská církev je tak jako tak prožraná okultem a mnohdy si myslím, že ta obřízka je tam to nejmenší zlo.

Saša? Mistr Zkoumal tu dával pod mnohými mužskými i ženskými nicky reklamu na obřízku z Ruska? Vše nasvědčuje na něj. Vše též nasvědčuje tomu, že je též od něho báchorka napsaná pod nickem Květa. Už to tu jednou obdobné bylo.

Anonym (Ne, 29. 7. 2018 - 16:07)

na Filipínách provádí...Doopravdy chceš bolestivost obřízky u dospívajícího chlapce přirovnávat ke štípnutí komára? Chtěl bych Tě vidět na jejich místě.

jinak (Ne, 29. 7. 2018 - 15:07)

na Filipínách provádí obřízky chlapcům těsně před pubertou křesťanská misijní organizace, krom očkávání její zdravotní a osvětový program zahrnuje i obřízku. Kluci se na zákrok těší, je to slavnost pro celou rodinu i komunitu. Tentýž den se pak koupou v moři, takže je patrné, že zákrok bolestivý není, nebo jen nepatrně, asi jako štípnutí od komára. Zákrok jim provádějí zpravidla studenty vyšší zdravotní školy, kluci si užívají, že jim to dělají krásné mladé slečny. I ty dívky to dělají s gustem, přitom to je v zemi, kde neexistuje, aby si dívka něco začla s nějakým mužem, zkrátka do svatby ne.

ano (Ne, 29. 7. 2018 - 15:07)

starší syn jde na obřízku...zcela určitě nechej obřezat toho staršího, ale i mladšího. Jinak by došlo k parafimóze i u něj, obřízka tomu zcela zabrání. Má i jiné výhody. Jelikož tu jsou zdravotní důvody, bude zákrok obou synů zcela zdarma.

. (Ne, 29. 7. 2018 - 12:07)

Pokud se opravdu zajímáte o...A k čemu bude někomu nějaký operatér v Rusku.

7777777777 (So, 29. 4. 2017 - 23:04)

Tahle normální matka se to napsat nebála.

7777777777 (So, 29. 4. 2017 - 23:04)

Dneska jsem si přečetl aktuální článek (češky) JaneLeblank, co porodila v USA syna a závěrem napsala "...DÁT SVOBODU ROZHODNOUT SE SÁM JE NEJVÍC. ostatně, vždycky jsem měla pocit, že právě a hlavně o tom je Amerika".

Květa (Ne, 29. 7. 2018 - 11:07)

starší syn jde na obřízku kvůli parafimoze, přitom přetahovat mu to šlo. Asi dám pak obřezat i mladšího, přetáhnout dozadu mu to jde snadno, ale zpátky hůř. Když se klukům postavil, tak zpátky to nešlo ani jednomu. Je jim 8 a 11. Za dva týdny máme jet k moři, ale do té doby by se to mělo zhojit. Jde na to v pondělí. Koupat se bude moci, ale na kole až později.

7777777777 (So, 29. 4. 2017 - 22:04)

:-DD jasně Děde vševěde....Zvláštní, že nepožadujes nějaké vzdělání od matek, které tohle dělají. Tomu se věnuje ta největší negramotna lůza, co ani nepracuje. Já pracuji velmi tvrdě 20 let a o tom, co se děje v čr jsem se dozvěděl náhodou.

Tony (So, 29. 4. 2017 - 22:04)

Surfoval jsem ohledně této věci na internetu ohledně plastických chirurgů, kteří dělají mimo jiné obřízky na přání. Uvedu dva, co tam mají i poradny, co odpověděli na dotaz matce, která chtěla nechat obřezat syna.

MUDr David Štěpán z Brna odpověděl:

My obřízky dětí neprovádíme a na takovéto dotazy zásadně neodpovídáme.

MUDr David Tomášek z Prahy odpověděl ještě lépe.

Já to jako plastický chirurg nedělám a osobně považuju obřízku syna na přání matky za ZNÁSILNĚNÍ DÍTĚTE.

Oba dva plastičtí chirurgové, oba dva Davidové, jeden z Brna a druhý z Prahy, před vámi klobouk dolů a před MUDr Tomáškem se ukloním ještě více, protože s tím, že se jedná o ZNÁSILNĚNÍ DÍTĚTE, to vystihl naprosto perfektně. Já sám bych to takto vystihnout nedokázal.

7777777777 (So, 29. 4. 2017 - 22:04)

:-DD jasně Děde vševěde....V případě zdravych dětí to je problém etický, lidskopravni, právni a už nějakou odezvu mám. Obrezavace, kteří se živý mrzacenim a znásilňováním zdravých dětí považuješ za odborníka asi jenom ty. A to není o titulu- přecti si národní strategii ochrany práv deti PRAVO NA DĚTSTVÍ a tam se pise mj. o ochraně dětí před postupy zdravotníků a dalších nejméně 20 bodů k tomuto tématu....

Saša (Ne, 29. 7. 2018 - 11:07)

Ještě k doplnění, je tam i velmi detailně popsán způsob jakým lze upravit nádobíčko partnera, který má problém a předčasnou ejakulací a nevydrží fungovat, aby se žena uspokojila mnohonásobnými orgasmy a nestrádala.

Saša (Ne, 29. 7. 2018 - 11:07)

Pokud se opravdu zajímáte o obřízku, velmi zajímavé příspěvky, konzultace řešení obřízky najdete na https://uro-forum.ru
Doktor Babykin, je opravdový spelista. A provádí k nejlepší spokojenosti obřízky všeho typu, ale doporučuje se pro maximální benefit obřízka nízká a těsná. Je tam celá řada videí fotek a názorů. Stránka se překládá automaticky do anglického jazyka pro ty, kterým azbuka dělá problémy

7777777777 (So, 29. 4. 2017 - 01:04)

Samozřejmě, že mu moje...Tonyho a dr. Staňka stránky zachránily tisíce předkožek......a spoustu dětí před znásilněním, zmrzačením, zničeným životem. Nikdo nemá právo se do Vás navážet.

Tony (Pá, 27. 7. 2018 - 17:07)

Křesťanská víra v Jižní Korei? Ve skutečnosti se jedná o ohavné hnuťovíráctví.

Reklama

Přidat komentář