Reklama

Obřízka

Tony (Út, 3. 10. 2017 - 13:10)

Psal jsem tu, že jsem tam za mlada chodil na nudistické pláže, takže to vím jako očitý svědek. Toto je předposlední příspěvek, co tu píšu. V polovině listopadu tu za mě přijde náhrada. Zatím pečlivě studuje materály, aby tu při diskuzi nevařil z vody.

kde se to dá se (Út, 3. 10. 2017 - 13:10)

Klíč k věčnému...odkaz?

Jana (Út, 3. 10. 2017 - 13:10)

Jak víš Gine že jsou Němci z NDR více obřezaní?? Soudíš podle E. Kowalskiho? :)

7777777777 (Po, 2. 10. 2017 - 12:10)

Rakovina je záměrné........ A pak ještě farmaceutickým a kosmetickým firmám a v dospělosti zase lékařům, kteří obnovují předkožku, výrobcům viagry, erotických pomůcek a výrobcům a operaterum implantátu do penisu. Erektilni dysfunkce jsou 3-4,5x častější u obřezaných. Jde o bilióny USD do konce stoleti.

Tony (Čt, 28. 9. 2017 - 18:09)

Rakovina je záměrné strašení lidí. Jde o business, který doktorům v USA vynáší na 2 miliardy $ ročně.

Tony (Čt, 28. 9. 2017 - 18:09)

Klíč k věčnému mládí?
Pro mladistvější vzhled jsou mnozí schopni zkusit téměř cokoliv, i když se jedná o opravdu nekonveční metody. Pleťové krémy s obsahem dětské předkožky (ano, čtete opravdu správně) mají prý bojovat proti vráskám, akné i pigmentaci, a to s vysokým procentem úspěšnosti. Vědečtí odborníci se shodují, že takové produkty podporují regenaraci kožních buněk a zpomalují tak proces stárnutí. Za používání pleťového krému s dětskou předkožkou čelila kritice i nejbohatší americká moderátorka Oprah Winfrey.
Zdroj: https://www.flowee.cz/woman/kosmetika/664-je-detska-predkozka-klicem-k-vecnemu-mladi

Tony (Čt, 28. 9. 2017 - 16:09)

https://www.emimino.cz/diskuse/obrizka-a-sexualni-nekompatibilita-231546/

TonyV (Čt, 28. 9. 2017 - 12:09)

Steve, vzdyť je tvůj...NDR byla anomálie v zemích sovětského bloku, protože tam za Waltra Ulbrichta seděli ve vedení cirkumfetišisté. Když Ulbricht umřel a k moci se dostal Honecker, tak ti cirkumfetišisté upadli v nemilost.

Proto je hodně východních Němců narozených před rokem 1970 obřezaných, o čemž jsem se tam osobně přesvědčil ještě v raných osmdesátých letech minulého století na nudistických plážích. Obřízka je v Německu rozšířená hlavně v bývalém východním německu a v bývalé americké okupační zóně z důvodu emerického kulturního imperialismu, v bývalé britské a francouzké okupační zóně se obřízka vyskytuje mezi Němci zřídka.

Lucka (Čt, 28. 9. 2017 - 12:09)

Adélko mohla bych ti napsat na nějakou emailovou adresu,ráda bych s tebou popovídala.Lucka

Abraham (Čt, 28. 9. 2017 - 00:09)

Milá Adélo

z tvých...Ano Mudr.Sokol z Trenčína je opravdu špičkový odborník na urologii a zvláště je klienty velmi pozitivně hodnocen za provedené obřízky a doporučován, má špičkovou kliniku a obřízky inzeruje a propaguje. Ale narazil na našeho "admina" prokoukl ho, odstřihl neboli obřízl z diskuznich vláken a dal ho do ignorace...že by pro nedostatečné akademické znalosti předváděné v diskuzích?

Adéla (St, 27. 9. 2017 - 15:09)

jinak žádnej podvod na vzp se nekonal, vše bylo dle pravidel, dokonce na tu dětskou chirurgii mi to napsala dětská doktorka. Tam jen potvrdili, že obřízka je nanejvýš vhodná. Detaily sdělovat nemůžu, údaje o nezletilých jsou chráněny zákonem. Můžu psát leda o sobě a manželovy, tam stačí jeho souhlas. citlivý údaje dětí sdělovat nejde, tj. podrobnosti lékařské diagnozy. Pochopitelně sdělit lze, že byly na určité operaci, zvl. když to píšu bez uvedení jména.

Tony (St, 27. 9. 2017 - 14:09)

°S přítelem jsem vážně...Sorry, nastala chyba v kopčení Martinina příspěvku.

Adéla (St, 27. 9. 2017 - 13:09)

Adélo, to je jenom...Dokonce jsem přesvědčila i kamarádku, jak to je skvělý. Byla pak zvědavá, tak jsem ji pozvala domů k nám do sauny. Ona pochopitelně před mým manželem tam šla v bavlněných tangách, stejně jako si beru já, když tam jsme s klukama. Takže si to nenápadně omrkla, moc se jí to líbilo. Dala jsem jí i tip, kde to dělají, u manžela se za to muselo platit, u kluků ne, jeden doktor to dělá na pojišťovnu, jen se doplácí za nadstandard, ale operace jako taková je zdarma.

První je zdraví, nejrizikovější to je pro ženy, rakovina děložního čípku, ale hrozí i rakovina u muže. Obojímu se předejde. Jinak je fajn, že o obřízku se zajímá tolik žen, kteří pak přimějou partnery, že na to jdou.

Adéla (St, 27. 9. 2017 - 13:09)

Adélo, to je jenom...sobec seš ty, manžel a kluci jsou naprosto spokojený. O tý rakovině si přečti, co píšou doktoři, ne ty tvoji, ale normální. Gynekologové a sexuolgové, urologové. Těch článku je plno. Já ti tvoji kůžičku neberu, ne honění je opravdu lepší, ale kdo chce sex s partnerkou, tak je zas lepší obřízka. To si musí každej chlap vybrat.

Tony (St, 27. 9. 2017 - 11:09)

Martino, pokud jsi skutečná, tak schvaluješ veliké zvěrstvo

°. V Americe obřezávají děti po narození automaticky, ani se rodičů neptají. TAk to má být.°

Tak to má být? Tak tomu ani v USA není. Tak tomu bylo v USA do sedmdesátých let minulého století, že se rodičů vůbec na to neptali. Jenže pak přišla vlna, že se postižení obřízkou s těmi doktory začli soudit a doktoři to prohrávali. A tak našli obezličku, že to musí podepsat rodiče a doktoři jsou tak z obliga. A kdo se pak bude soudit s rodiči? Akorát je mnozí za to smrtelně nenávidí. I když je to pouze 10% takto obřezaných, tak při těch počtu obyvatel USA je to značné kvanto mužů, kteří nenávidí své rodiče.

°Jen k nám to ještě nedorazilo, je potřeba osvěta°

Ano. Osvěta je nutná jako sůl. Taková, jakou dělám já. To, co považuje Adéla za osvětu (pokud je Adéla skutečná), tak to není žádná osvěta, ale jedná se pouze o zvrácenou cirkumfetišistickou propagandu.

V té Africe se to už teď ukazuje jako kontraproduktivní, a ještě to trpké ovoce přinese. Hlavním viníkem epidemie HIV v Africe je nadměrná promiskuita subsaharských Afričanů, To vím už 15 let. Teď vím i to, že obřízka vede k promiskuitě i normálního člověka, takže u Afričana tu promiskuitu ještě vzvýší.

Nejedná se o nic jiného než o nechutný cirkumfetišistický experiment na černoších.

Adéla (St, 27. 9. 2017 - 11:09)

Adélo. pokud jsi skutečná,...docela mě uráželo, že si manžel honí ptáka, když má mě jako ženu. A o sex tolik zájem neměl, různě se vymluvil. Teď si na to zvykl, sex máme častěji, dýl vydrží a nemá potřebu si ho pak sám pokoutně mastit a mít strach, že ho při tom nachytám a budu mu domlouvat. Kluci to mají taky, dřív ti kůžičku různě žmoulali, jako malí kluci, pak s tím přestali, nemají se za co tahat. A hlavně vypadají všichni stejně, jinak by jim bylo divný, že táta vypadá jinak než oni.

Nejdůležitější je ale zdravotní hledisko. Jednak sami nemůžou dostat rakovinu, u kluků je to zcela vyloučený, u manžela na 99%, protože to měl až později. Ale hlavní riziko rakoviny je pro partnerky takových mužů. Ty jsi bezohlednej sobec, kterýmu to je jedno. Bylo by ti fuk, že riskuješ rakovinu u partnerky jen kvůli tomu, abys měl tu svoji kůžičku. Hlavní je, že si ho s ní můžeš honit! To je celý za tím tvým psaním, já tě prokoukla.

Láďa (St, 27. 9. 2017 - 11:09)

Adélo, pokud nejsi mistr...tak to pochop, dosti ženám to vadí, že si muži honěj péra a nemají zájem o ženský. Tak jim to honění vadí i kluků. Já si taky myslím, že je lepší sex s partnerkou, ale jestli máš radši honit si sám, tak ti to neberu. Pak ovšem na tu obřízku nechoď, měl bys to pak opravdu horší. Pro sex s ženskou je zas lepší, když tak kůžička je pryč.

Láďa (St, 27. 9. 2017 - 11:09)

Dříve než si vezmu pod...Ano, opravdu mi vyhovuje, že dýl vydržím, a taky je spokojená přítelkyně.

Chápu, že někdo si pochvaloval na internetu, jak je s obřízkou spokojený. Já to napíšu do diskuze, ale nebudu na to zakládat vlastní internetový stránky. A chápu, že Jaromír Rychlík nebude o svojí obřízce psát celý život. Bavilo ho to po ní, pár let a teď ty výhody bere jako samozřejmost. Není cílem jeho života dělat obřízkouvou propagandu, jen napsal svoje zkušenosti, dokud měl čerstvý srovnání. V zemích, kde je obřízka běžná, tak většina lidí o ní nepíše nic. Píšou tam spíš pomatený báby, co o tom vědí hovno, ale mají vymytý mozky, tak píšou svoje žvásty dokola. Kdo je spokojený se svou obřízkou, tak nejčastěji nepíše nic.

Tony (St, 27. 9. 2017 - 11:09)

Adélo. pokud jsi skutečná, tak si svého manžekla zmanipulovala tak, žes ho nechala připravit o nejcitlivější zakončení jejich penisu a o to jsi také nechala oloupit své syny. V budoucnu s tím mohou mít velké problémy. Ovoce tvé vychvalované obřízky je, jak jsem zjistil, je ve skutečnosti příšerné. To mě došlo už odjinud. Ale v předpředposledním článku, který jsem dal na své webovky, je to však uceleně.

Obřízka nejen odstraňuje tkáň bohatou na nervová zakončení ale též 50% kůže penisu, na které jsou ta nejcitlivější nervová zakončení. Holý žalud je při tom také navíc zkeratinizován, což ještě více snižuje sexuální citlivost. Mnozí obřezaní muži v Awakeningsově studii hlásili, že je znecitlivění po obřízce donutilo, aby vzdali nebo vynechali jemnější zábavu při předehře a okamžitě začli s vlastním pohlavním stykem, z čehož měli silnější stimulaci. Často při sexuálním styku bušili a potřebovali extrémně násilné, mnohdy i bolestivé impulzy, aby byli dostatečně stimulováni, aby měli potěšení a také, aby vůbec dosáhli orgasmu. Jiní muži uvedli, že se často potřebují uchylovat k praktikám, které jim poskytují silnější stimulaci než vlastní pohlavní styk - například orální sex, anální sex nebo masturbace a že se snaží kompenzovat sníženou kvalitu sexuálních zkušeností množstvím a tak že mají nutkavé sexuální chování, které je vede k promiskuitě.

Více zde: http://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/urceni-skod-obrizky1/

Adélo, pokud jsi skutečná, tak ve skutočnosti jsi sobec ty a jiné, tobě podobné, a to sobec granddiózní.

To, co jsi provedla svým synům, je jako odstranění kapucky klitorisu a kompletně malých stydkých pysků, kdy ženě zůstane pouze holý žalud klitorisu.

Láďa (St, 27. 9. 2017 - 10:09)

jo, obřízka je fajn, šel jsem tam, že to chtěla přítelkyně, jí se obřezaný penis víc líbí a hlavně kvůli riziku rakoviny. V sexu to je daleko lepší, vydržím opravdu déle, sex je skvělý, teď po tý změně.

Reklama

Přidat komentář