Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Pavel (So, 21. 3. 2020 - 20:03)

Diky za odpověď. Moje žena je nosila ve škole, potom dlouho pauza. Pak když je viděla jak v nich chodím a pěkně s nimi pleskám, tak po nedlouhém přemlouvání neodolala a pořídila si je také . Dnes si je strašně užíváme.

Filip (Čt, 19. 3. 2020 - 17:03)

V osmičce jsem "zdědil" bílé, skoro nové korkáče po starší ségře. V té době je měl skoro každý a ani mě nenapadlo v nich hledat něco jiného, než přezůvky. Ve třídě nás podle fotky bylo aspoň osm, kdo jsme je nosili. Holky i kluci. Tak nějak automaticky jsem pak v korkáčích doslova dolezl až k maturitě. Vystřídal jsem aspoň dvoje, tuším, že hnědé a jěště jedny bílé. Po delší pauze se k nim vracím, přeci jen, je to super pocit, mít je na nohou! Filip

Daniel (So, 21. 3. 2020 - 19:03)

Na školní fotce první řada 12 holek všechny korkáče, druhá a třetí dalších 13 v korkáčích ve třídě nás bylo 32, všichni je měli také jako přezuvky. Od té doby pořád korkáče na nohou doma, když byla možnost i v práci. Nosím je strašně rád pro jejich neskutečnou pohodlnost, mám dvoje které střídám. Jinak 1968.

Pat (Čt, 19. 3. 2020 - 21:03)

U nás na střední jsme byli 3 kluci a 6 holek co klapali v korkáčích.

Filip (Čt, 19. 3. 2020 - 21:03)

Moc nechápu, proč tu někdo psal, že jsou spíš holčičí. Asi, že byly k dostání hlavně v bílé barvě, nebylo moc na výběr. Ale nikdy jsem je jako holčičí nebral, na průmyslovce, kde jsme byli ve třídě samí kluci, jsme je nosili aspoň čtyři.

Zdenda (Pá, 20. 3. 2020 - 07:03)

Psát nebo říkat, že jsou korkáče holčičí nebo pro ženy bude úplná blbost. Korkáče koupíte do velikosti 46 a neviděl jsem ženu, která má velikost nohy 46. Na objednávku jsou schopni vyrobit určitě i větší. Znám muže, kteří korkáče nosily nebo nosí. Já to klapu ve svých hnědých 45 a jsem maximálně spokojený !!!!!!

Pavel (Čt, 19. 3. 2020 - 22:03)

Píšeš, žes bral korkáče jako přezůvky, že je nebereš jako holčíčí a budeš se k nim vracet. Jak to se na ně teď diváš?

Filip (Čt, 19. 3. 2020 - 22:03)

Super pohodlný pantofle s nádechem nostalgie. :-) Možná právě kvůli tomu je nosím zas a nemám s tím problém. Jsem věrný značce Protetika:-) Jedny doma, jedny v práci.

Pavel (Čt, 19. 3. 2020 - 22:03)

Protetiky jsem měl již dávno. Teď dlouho Vanimary a fakt super, hladká stélka a dobré tvarování. Uchvátí po prvním obutí. Co děláš, že je nosíč v práci?

Filip (Čt, 19. 3. 2020 - 23:03)

Normálně v kanclu, jsem programátor.

Pat (Čt, 19. 3. 2020 - 21:03)

Souhlasím, ale dneska potkat muže v korkáčích je vzácnost.

Radka (Čt, 19. 3. 2020 - 22:03)

To máš pravdu muži v korkáčích to spíš tají. Tady vás píše celkem dost a jsem moc překvapena, mě chlapi v korkáčích mě hodně vzrušují. Pro mě jsou korkáče jako droga, tak pište.

Tonda (Pá, 20. 3. 2020 - 21:03)

Radko, nevím jak jsi přišla na to, že muži tají nošení korkáčů, určitě ne. Nosí je úplně normálně, stejně jako ženy, ikdyž asi v menším počtu a jen to není komu říkat a tato diskuze je úplně ideální. Každý tady může vyjádřit svůj názor a zkušenosti s korkáči. Nevím jak dlouho je nosíš ty, když jsou tvojí drogou, já od prváku na gymplu kvůli spolužačce se kterou jsem seděl a u které mě její korkáče začaly vzrušovat. Měla jak píše Martin ty s hnědou a hladkou stélkou. Občas jsme na téma korkáče prohodili pár slov a bylo jasné, že jsou pro ni také vzrušující. Už tehdy jsem se musel o přestávce někdy uspokojit a nebyl jsem sám, protože ten pohled na ni , jak v nich "uměla chodit" bylo něco nádherného. Ve třídě nás bylo s korkáči jedenáct. Byla to doba, kdy se nosily skoro všude. Také mám jako ty a mnoho ostatních při chození nepopsatelné pocity a časté vzrušení, když si pohrávám s prsty. Především pro neopakovatelné pocity, které poskytují mnoho z nás klasické korkové dřeváky nosí. Že korkáče můžou vzrušovat ženy, ale i mnohé muže je úplně normální jsou k tomu a na to ideálně svým tvarováním a vzhledem stvořeny. Korkáče nosím každý den a bude to možná trapné mám bílé.

Petr (So, 21. 3. 2020 - 15:03)

Bílé jsou nejhezčí. Taky mám jedny domácí s bílým páskem.

Palino (So, 21. 3. 2020 - 17:03)

Ja kupujem zásadne len biele, su najviac sexy.

Martin (Čt, 19. 3. 2020 - 07:03)

Když jsem v deváté třídě přišel do třídy v nových Protetikách, které měly hladkou stélku v hnědé barvě s hnědým páskem, což dělali jen krátkou dobu a potom zase bílou, holky si je půjčovaly a chtěly je vidět. Dvě je potom taky sehnaly. Byly jsme jsme snad korkáčová škola, nosily se hodně. Korkáče miluji a nosím dodnes. Sex v korkáčích se ženou praktikujeme již dlouho a oba to bereme jako normální oživení. Pocity z kvalitní kožené a vyhlazené stélky u pěkně ochozeného korkáče jsou opravdu neopakovatelné.

Jitka (St, 18. 3. 2020 - 08:03)

Začínám si oživovat vzpomínky z doby kdy jsem korkáče nosila a zcela určitě si je opět po delší pauze koupím. Vaše diskuze se mi velmi líbí a urychlí můj návrat ke korkáčům.

lékárnice (Po, 16. 3. 2020 - 23:03)

Pracuji v lékárně nosím korkáče celý den v práci a hned po příchodu domů do nich šupnu znovu. Nejlepší pantofle které můžou být, když jste celý den na nohou, velmi pohodlné a vůbec nebolí nohy. Doma už jsou na absolutní pohodu. Nosí je i kolegyně a také s korkáči velmi spokojená.

Jarmila (Po, 16. 3. 2020 - 10:03)

Uvádíte, že korkáče už dnes nosí málo lidí. Když se podíváte v nemocnici nebo poliklinice na sestričky, na úřadech i obchodech má hodně žen korkáče všech možných druhů a barev. Tak se asi nosí i dnes.

Pavel (St, 18. 3. 2020 - 08:03)

Máte pravdu, všude kde uvádíte se nosí zdravotní pantofle, nejsou to korkáče o kterých je tady diskuze. Podrážka zdravotních pantoflí je z měkkého umělého korku s nízkou podrážkou nebo podrážkou na klínku a noha v nich sedí okraje jsou vyvýšeny. Většinou je můžete vidět se dvěma nebo třemi pásky přes nárt v různých barvách a různé kvalitě, jak říkáte a nosí je skoro všichni doma i v zaměstnání. Ve zdravotnictví převažují bílé. Zato korkáče jsou tvrdé z pravého korku, vysoké až 6 centimetrů a dnes už i s různou úpravou stélky. Vetšinou s jedním páskem ( někdy i dvěma), který umožňuje také různé způsoby jejich nošení a při chůzi vydávají klasický pleskavý zvuk. Nositelů klasických korkáčů, však dnes není mnoho a převažují zdravotní pantofle.

Reklama

Přidat komentář