Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Návštěvník (St, 8. 4. 2020 - 02:04)

Jo, úchylný je vypisovat se v diskusi o domácích pantoflích. To je, jako bych se vypisoval, že nosím tenisky. Nebo boxerky, triko, džíny, bundu,...a jezdím autem.

Návštěvník (St, 8. 4. 2020 - 23:04)

Chlapy v pyžamu, péřové bundy, holínky, sukně a jiné podobné diskuze, tak proč ti vadí zrovna domácí pantofle nepřipadnou ti ostatní diskuze na jiné témata taky úchylný. Ať si každý píše co ho zajímá.

Uchyl (Út, 7. 4. 2020 - 06:04)

Jasné . Chlap ktorý má ženu si už nekupuje absolútne nič . Nemá názor , vkus a... ... Už len čaká kedy mu žena niečo kúpi Ach jaj

Jozef (Po, 6. 4. 2020 - 19:04)

Zobral to správne . A opláca to???

Návštěvník (Po, 6. 4. 2020 - 17:04)

To si jako sám od sebe, kvůli tvému pleskání, které ho určitě sere, koupil korkáče? Není trochu úchylný?

P.L. (Po, 6. 4. 2020 - 17:04)

Určitě ho to nesralo, ale vzrušovalo a pořád se na ně díval. Měli jsme sex v korkáčích, ještě v době, kdy je nenosil. Tak úchylný asi fakt nebude a nevím proč by je nemohl nosit.

Haha (Út, 7. 4. 2020 - 06:04)

Sex v pantoflích? To jste si je k těm nohám přilepili? Zažila jsi vůbec někdy pořádnou šukačku? Haha

Návštěvník (Po, 6. 4. 2020 - 19:04)

Dědku, ty jsi nějakej zmatenej. Musíš si to po sobě přečíst, aby sis neprotiřečil.

Návštěvník (Po, 6. 4. 2020 - 18:04)

Tak to už hlava nebere !!!!!!!

Roman (So, 28. 3. 2020 - 07:03)

Dnes obuv především pro ty kteří ji cíleně chtějí, jejímu kouzlu jsem propadl i já a korkáčů si užívám, již dlouho, ročník 1976. Mám to s nimi stejné jako ty, mám je na nohou hned jak je to možné a někdy přivádějí do stavu, kteří nositelé budou jistě znát, že se v nich prostě udělat musíte. Na mě to přijde po delším sezení nebo ležení, když nevím co už s nohama v nich dělat. Rozhodně to není obyčejná zdravotní obuv. Na novou stélku dávám hned hnědý krém na boty a barevného efektu docílíš okamžitě a za pár dní krásně vyhladíš a to ještě jednou opakuješ.

Jana (Út, 31. 3. 2020 - 07:03)

Nemám vám k tomu co dodat, mám to s korkáčkama úplně stejné. Budu se jen opakovat, muži stále překvapujete, kdo jim podlehne, pak si užívá nádherného potěšení. A krém můžu vyzkoušet.

Návštěvník (So, 28. 3. 2020 - 09:03)

Byl jste s tím u psychiatra? Že se někdo zamiluje do obuvi, to normální není.

Jozef (Po, 23. 3. 2020 - 20:03)

Ja som ročník 1972 takže v korkacoch mám už čo to odchodene. . Nikdy by ma nenapadlo si dať na nohy niečo iné. Jednoducho povedané nič pohodlnejšie som na nohách nemal . Absolútne tiež neriešim okolie ako sa na mňa pozerá , mne je v korkačoch super a to je dôležité . Ja sa tiež nepytam prečo niekto nosí crocxi či žabky . Asi preto že im to vyhovujú . Niekedy cítim pohľady na moje nohy a vtedy si sám vravím že prečo sa niektorí čudujú tomu že nosím korkace . Ja sa tiež pýtam sám seba prečo napríklad niektoré ženy nimi opovrhuju, keď na jednej strane chcú byť top a pýšia sa tým ako o seba dbajú na druhej strane im vôbec nezáleží na ich chodidlách aj keď verím ze mnoho z nich si uvedomuje že všetky nervové zakončenie sú práve v chodidlách a berú to na ľahkú váhu . Áno som muž a pre niekoho možno uchylni už len skrz toho ze nosím korkace ale na druhej strane vnimajuc aj to že robím aj niečo pre svoje pohodlie a zdravie . Áno cital som tu aj komenty v zmysle ako také niečo môžte na nohách nosiť že to nie je inn a neviem čo . Ja sa tiež pýtam ako môžu niektoré ženy byť top a chodidlá mať neupravené a tváriť sa že v zabkach sa im to prepaci . A aj keď si to dami nepriznate myslim že vám to nie je ľahostajné keď muž obdivuje vaše nohy . Áno je to určitú stimul . Tak ako aj prsia , pery zadok a Boh vie čo . No môžte sa na mňa pozerať ako chcete ale jednoznačne nohy a chodidlá o žene povedia veľa a aj keď tomu ženy nedávajú veľkú vážnosť . Zároveň klobúk dole pred ženami ktoré našli v svojich nohách či chodidlách niečo výnimočné . Niečo čo je im a ich partnerom príjemné a zároveň zdravé no pre druhých možno uchylni . Som rád že je náš viac a viac ktorý vieme o tom čo je nám príjemné hovoriť a nie sa len v kútiku duše tešiť.

Jana (Út, 24. 3. 2020 - 07:03)

Moc pěkně jste to napísal Jozef, prostě naše "stará škola" si ještě umí korkáčky náležitě užít a vychutnávat to mi dáte za pravdu. Vaše příspěvky byly vždy k věci, ale včera jste se vyprovokoval k velmi upřimnému názoru, kterého si od muže cením. Co napsal Olda jen potvrzuje naše staré známé a roky prověřené, vezmu si slova to od vás Nevyskušaš- nevieš.

Návštěvník (Po, 23. 3. 2020 - 16:03)

Jano, pochopte, že není zač se stydět, protože pro ostatní jsou to obyčejné zdravotní pantofle. Kdybych v nich viděla chlapa, tak taky nic. Má zdravotní pantofle a co? Lidem jde o pohodlí, netuší, že to někoho vzrušuje.

Pavel (Po, 23. 3. 2020 - 07:03)

Za co se stydíš? Někdo má kroužek v nose, někdo tetování. My nosíme korkáče. Já chodím v korkáčích od rána. Jdu v nich na nákup, nosím je před návštěvami i celou rodinou. Jestli je nosíš také od školy , tak snad už nemáš nějaké předsudky z korkáčů.

Radka (Út, 24. 3. 2020 - 17:03)

Jak mám rozumět tomu, že chodíš v korkáčích od rána, jak dlouho je denně na nohou?

Pavel (St, 25. 3. 2020 - 07:03)

Od doby, kdy pracuji z domova a bude to šest roků, ráno vstanu šupnu do korkáčů a sundávám, až jdu spát. Tak si úžívám všech jejich slastí i s tou kávou na terase. Korkáčů se u nás na různých místech povaluje pár kusů. Na zahradu chodím už v ojetých. V botech strávený čas je zanedbatelný, pouze na schůzky a jednání.

lékař (Út, 24. 3. 2020 - 19:03)

Já je taky nosím celý den i doma. Je to normální zdravotní obuv. Nedělejte si iluze, že to někoho zajímá.

Petr (Po, 23. 3. 2020 - 07:03)

Před rodinou se nestyď, ta moje to bere normálně. A ven? Už jsem v nich byl na koupališti, v pekárně i na kole a žádných divný h pohledů jsem si nevšiml.

Reklama

Přidat komentář