Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

lékař (Út, 24. 3. 2020 - 19:03)

Já je taky nosím celý den i doma. Je to normální zdravotní obuv. Nedělejte si iluze, že to někoho zajímá.

Petr (Po, 23. 3. 2020 - 07:03)

Před rodinou se nestyď, ta moje to bere normálně. A ven? Už jsem v nich byl na koupališti, v pekárně i na kole a žádných divný h pohledů jsem si nevšiml.

Pete (Po, 23. 3. 2020 - 07:03)

Asi je to tim, ze v tom vidime neco vic, nez je pro druhe. Kazdopadne dik za povzbuzeni

Petr (Ne, 22. 3. 2020 - 09:03)

Nohu přes nohu a pleskat si při ranní kávě o chodidlo, to mám rád.

Monika (So, 21. 3. 2020 - 23:03)

Holky jsem hodně překvapená, jak to máte s korkáči. Nosím je doma i v práci a taky strašně moc ráda. Mám bílé a modré. Je mi 34 a také je nosí moje dcery 8 a 10.

Petr N. (So, 21. 3. 2020 - 08:03)

Zajímají mě asi tak 10ti let. Jsem ročník 1983. Když jsem byl dítě tak se nosili všude. Oči jsem mohl nechat na prodavačkach v obchodech :) Dnes občas vidím stále jak ty paní dnes kolem 50ti let stále nosí v obchodě.

Petr (So, 21. 3. 2020 - 11:03)

Na základce jsem je nesnášel, ale na průmce jsem se do nich zamiloval.

Pavel (So, 21. 3. 2020 - 18:03)

Co se stalo, že došlo k takovému obratu v tak krátkém čase?

Petr (So, 21. 3. 2020 - 18:03)

Tehdy na průmce jsem zkusil korkáče spolužáka a bylo to jasné.

Jana (Pá, 20. 3. 2020 - 22:03)

Korkáče budou zřejmě vice oblíbeny než jsem očekávala a především u mužů mě jejich vášeň překvapuje . Je to pro mě velké a příjemné zjištění. Se zájmem si pročítám vaše vyznání k naší korkáčové úchylce a vidím, že mnoho z nás je na tom úplně stejně. Pouze jak píše Tonda jen to není komu veřejně říkat a tato diskuze je opravdu úplně ideální. Jen stále mám pocit , jak potvrzuje i Laďka, že diskutující jsou v tom zralém věku. Píšete hodně nosím korkáče od základky, od střední, dlouho a podobně. Tak jestli budete mít chuť a odvahu napište třeba jen rok narození. Velmi ráda bych to věděla, bylo by to zajímavé možná i pro ostatní. Tak si užívejte korkáčků.

Martin (Ne, 22. 3. 2020 - 10:03)

Korkáče nosím v práci posledních 10 let (už ani nevím kdo mne k tomu inspiroval, možná stránky korkáčových nadšenců na FB :-)), předtím jsem v práci nosil pantofle Snaha Jaroměř (dnes Bochtex Chrast u Chrudimi). Doma už víc jak 20 let chodím v dřevácích Berkemann B100 a Devich. Ve všech školách, které jsem navštěvoval se korkáče moc nenosily; co se pamatuji, tak na základce je měla snad jen dějepisářka a ve třídě jedna holka. A potom na střední je chvíli měla také jedna holka ze třídy). Víc se v té době u nás holky nosily na základce cvičky, případně plastové dřeváky Svit.
Jinak ročník jsem 1976.

Mirek (So, 21. 3. 2020 - 20:03)

Super nápad a netřeba ani odvahy. Korkáčový fetišisté Mirek 1970 a moje žena 1974 zdraví Janu. A stále si užíváme!

Petr (So, 21. 3. 2020 - 08:03)

Ročník 1975, už se těším jak si je ráno nazuju.

Petr (So, 21. 3. 2020 - 08:03)

Ročník 1975, už se těším jak si je ráno nazuju.

Pavel (So, 21. 3. 2020 - 07:03)

Koukám jak třeba Petr.N vypálil nové korki. To jsi určitě nečekala takové spontání reakce a otevřenost některých žen, ovšem i my nejsme pozadu. Jsem taky překvapen jejich oblíbeností. Návrh tvého průzkumu na věk může být velmi zajímavý.

Jana1 (Pá, 20. 3. 2020 - 23:03)

Psala jsem, že vybočuji z této diskuze. Je mi 21 a nosím korkáče dva roky. Koupila jsem si je sama od sebe. Všichni máte pravdu, korkáče jsou velmi pohodlné a vzrušující. Moc si je užívám.

Petr N. (Pá, 20. 3. 2020 - 13:03)

Tak dnes dorazili poštou nové Vanimary světle hnědá kůže, podšití pásku kůží, kožená vymekčená stélka a úprava Hallux. A jsem naprosto nadšený, velikost 43 odpovídá předchozím Pegresum ve velikosti 42. Ale kvalita je pěkná, sice trochu jiný korek, je tam asi nějaké lepidlo aby to lépe drželo při sobě to Pegresy nemají. Ale super, ikdyz jsem muž tak denně nosím silonkove ponožky / podkolenky pod kalhoty (nekamenujte mě za to zde) a nosí se super, z nohy nesjíždí. Nemám co bych jim vytknul. Cenově Teda 2x tak dražší jak Pegres. Objednáno z DozoDo.

Návštěvník (So, 21. 3. 2020 - 07:03)

Další který ví co chce, máš ty nejlepší které se dají dnes sehnat. Mám stejné a taky maximální spokojenost a cena odpovídá jejich výborné kvalitě. Jaké jsou u tebe zkušenosti od kdy nosíš korkáče a nosí u vás třeba doma kokráče i ostatní?

Petr N. (So, 21. 3. 2020 - 20:03)

Korkáče jsem si koupil pro sebe asi v 19 letech, jak první jsem měl Protetiky a moc spokojený jsem nebyl. Pak jsem si koupil dřevěné dřevaky a nějaké české firmy. Potom ty Pegresy a znovu další Pegresy později bílé a teď ty Vanimary. Ty jsou asi nejlepší. Nejhorší jsou za mě Protetiky, pásek se vytáhl docela rychle mají moc hladkou stélku, tak klouže noha v silonových ponožkách a celkově to není ono.

Petr N. (So, 21. 3. 2020 - 20:03)

Ještě jsem zapomněl odpovědět na další část dotazu. V rodině je nosím jenom já. Manželka nosí takové ty nízké jakoby Birkenstock. Možná ji přesvědčím aby nosila ty stejně jak já, uvidíme :) Syn je zatím malej, ale už nosí moje velké korkáče občas si je zkouší, takže vypadá že se rodí další generace nositelů :)

Reklama

Přidat komentář