Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (So, 25. 4. 2020 - 22:04)

Kočky,vaše čůrání je výstavní. Aneto jsi volná na chození s chlapcem o tři roky starším z vesničky na kutnohorsku?

Šišmiš (So, 25. 4. 2020 - 21:04)

Tobě hrabe. Klára je holka jako poleno.

haha (So, 25. 4. 2020 - 23:04)

haha, komediante

Věrca (So, 25. 4. 2020 - 21:04)

Ok!

Šišmiš (So, 25. 4. 2020 - 21:04)

Jano škoda,ale třeba bys našla nějaký čůrací úkryt. Klárko opatrně obávám se, že jako maminka od děcka bys už odtud zmizela a to by mi moc chybělo.

Jana Hrušková (Ne, 26. 4. 2020 - 08:04)

Já to dnes zkusím a vím kam se schovám,kousek od domu u rybníka. Teď jsem čůrala normálně na záchodě ale jsem se i vykadila.

????????? (So, 25. 4. 2020 - 21:04)

???????jak může chlap otěhotnět.?????????????

Vtipálek (Ne, 26. 4. 2020 - 08:04)

Viz Arnold Schwarzenegger a Junior : D

Pulec (So, 25. 4. 2020 - 18:04)

Ahoj ve spolek ted před hodinou jsme dojely vysočiny a zima pěkná a 36 kiláku a čurat jsem byl dvakrát a jednou mne pozorovala tak 16 léta holka ze psem byla sama

Pulec (So, 25. 4. 2020 - 18:04)

Ahoj ve spolek ted před hodinou jsme dojely vysočiny a zima pěkná a 36 kiláku a čurat jsem byl dvakrát a jednou mne pozorovala tak 16 léta holka ze psem byla sama

Klára (So, 25. 4. 2020 - 17:04)

Zdeno mám Minervu a jsem v pohodě, Libor to vzal jako výzvu a říká, že dítě by se mnou chtěl, ale teď je ještě brzy. Tak jsme se byli projít ale nakonec jsem nečůrala,víš tady je chladný vítr a nechci nastydnout,tak jsem to vydržela na chaloupku,ale tady jsme se schovali a jà už musela čůrat a nemohla na nic čekat, prostě pipinka už to dál nemohla držet a Libor byl hned venku ze sebe. Tak to zvládneme bez spojení do bříška. Chtěli jsme se jen projet autem do Schandau ale nepustili nás za hranice.

Martina (So, 25. 4. 2020 - 19:04)

To je dobrá ochrana,ale vy to dáte i jinak,taky si myslím,že Libor je spolehlivý, ale jsi ještě mladá a musíš dodělat školu a pak se uvidí. Krásný večer vám všem!

Pissík (So, 25. 4. 2020 - 15:04)

Moc hezký, zítra půjdu lovit do terénu.

Aneta (So, 25. 4. 2020 - 15:04)

Já čůrám tady různě. Teď jsem si vlezla na konci zahrady za keř kde je malá ukrytá lavička a stáhla di kalhotky i sukni dolů a na bobečku jsem udělala větší prudší čůrání přímo rovně pod sebe z pipinky a měla jsem větší louži, protože jsou kolem dlaždice a tam to bylo vidět, ale byla jsem na zahradě sama.

Jana Hrušková (So, 25. 4. 2020 - 12:04)

Venku to čůrat nepůjde,opravují tady lidi omítku a tak chodím jen na záchod.

Honza (So, 25. 4. 2020 - 10:04)

Kláro v pondělí mám tu prohlídku domku v Mikulášovicích,tak ti pak sem dám zprávu . Hezký den!

Aneta (So, 25. 4. 2020 - 10:04)

Budu čůrat taky venku přes den. Ráno jsem čůrala normálně na záchodě a jsme tady ve Svojanově a budeme dělat na zahradě a kamarádky tu opravdu nejsou,ale byly tady o velikonocích.

Pissík (So, 25. 4. 2020 - 10:04)

A kde tam venku chodíš čůrat nejraději?

Pissík (So, 25. 4. 2020 - 10:04)

A kde tam venku chodíš čůrat nejraději?

Klára (So, 25. 4. 2020 - 09:04)

pozdravuju z chaloupky a zase mám problém. Jako by se počínaje Ťufíkem začaly na nás valit drobné nepříjemnosti. Minule mikrovlnka a včera jsem s hrůzou zjistila,že jak jsme spaly v novém domečku a pak se připravovaly na cestu sem, tak jsem si zapomněla v Mimoni prášky co beru jako antikoncepci. Říkala jsem to mamče a ta zase mně uklidnila, že když se vysadí na jeden, dva dny ,tak to nenívelké riziko, ale byla ochotná tam se mnou zajet dnes jako, že jedeme na nákupy ,aby to Libor nevěděl. Jenže já jsem to Liborovi večer stejně řekla potom ,když se chtěl spojit do pipinky a tak jsem ho nejprve provokovala co má rád a nabídla jsem mu své nožky aby si s nimi hrál od prstů až nahoru a on to opravdu nevydržel a stalo se mu to hezký ještě než byl v pipince, na moje nohy.Pak jsem mu to ale ne rovinu řekla, co se stalo, protože já nedokážu se přetvařovat. On to ale neřešil a že si prý pomůžeme jinak a když budu čůrat jemu do pusy tak si mám hrát a vzít do ruky jeho mužství a tak si budeme hrát. Já se ale přiznám, že jsem natolik teď vnitřně stažená a neklidná, že bych se nedokázala ani uvolnit a prožít si milování naplno. Dokonce i ráno když jsem šla čůrat tak jsem potřebovala hodně a šla jsem ven na zápraží a čůrala do trávy a taky mi to šlo jen pomalu a až později normálně jako když čůrám běžně. Ale je tady krásně a tohle zvládneme. Niki je taky v pohodě a spinkala dole s Ťufíkem a prý čůrala do nočníku někdy k ránu a ještě pak chvíli chrněla.

Reklama

Přidat komentář