Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (St, 27. 5. 2020 - 20:05)

ta já jsem s Martinou dohodnutá na léto na chaloupku a to platí. Naposledy tady byla Majka a Miška. Asi nemáš jasno v souvislostech. Martino samozřejmě se těšíme na tebe a dohodneme se jak se ti to bude hodit. Taky ti přeju hezký večer

Martina (St, 27. 5. 2020 - 20:05)

Já????? My jsme domluvený na začátek prázdnin.

Vanessa (St, 27. 5. 2020 - 18:05)

18

Matlák (St, 27. 5. 2020 - 18:05)

Holky a dáte mi čůrání?

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 18:05)

Tys tu ještě? Nemáš šanci.

Vanessa (St, 27. 5. 2020 - 15:05)

Rozhodla jsem se taky napsat jako Klári. Potřebovala jsem před chvílí na záchod,došla jsem si,chtělo se mi dost a držela jsem to víc než půl hodiny. Svlékla jsem kalhoty a všechno a sedla si a nešlo to čůrat hned rychle, ale pomalu a pak dlouho a taky pomalu proudem do záchodu. Tak jsem čekala až to bude pak to ještě teklo maličko kolem pysků a na zadek ještě chvíli. Celý jsem si to osušila a bylo to konečně hotový . Někdy mi to jde zase víc.

Sasanka (St, 27. 5. 2020 - 17:05)

Vanesko tohle se mi stává někdy taky. Potřebuji, jsem plná, že cítím , že to mám v pipině na samotném krajíčku a ono to taky nejde hned. Ale taky ne pokaždý, jindy mám zase vodotrysk, že jen taktak stihnu sundat kalhotky

Pissík (St, 27. 5. 2020 - 16:05)

Vaneso,to jsi měla asi předržený a pak to jde pomalu. Nechceš napsat něco o svém čůrání častěji a více? Kolik je ti?
Klárko co houby a nějaký loužičky při tom, byly?

Vanessa (St, 27. 5. 2020 - 18:05)

Třeba napíšu až to zase budu sledovat.

Monika (St, 27. 5. 2020 - 14:05)

Každá holka čurá sama v klidu a ne aby ji šmíroval nějaký blbec. S mým přítelem to ale dám kdykoliv. Ze začátku byl taky neřízená střela a vyhonil se než jsem byla,teď si to užíváme a je to jinak.

Sasanka (St, 27. 5. 2020 - 13:05)

Měla jsem partnera,který se taky rád díval jak čůrám a musela jsem se mu často a ráda vyčůrat ale mně jeho čůrání taky přitahovala měli jsme v tom shodu.

Klára (St, 27. 5. 2020 - 12:05)

Byla jsem mamčou v Lípě pro zboží a něco dovezli a tak jsem jí pomáhala v krámku a už jsem doma a za chvíli asi přijde i ségra. Víc nám to dopoledne alespoň uteklo. Byla jsem u mamči čůrat asi nejvíc podobně jako minule a už cestou z Lípy jsem se trochu kroutila a tak jsem pak hned zamířila na malý dvorek a hodně jsem to pustila do kanálku až se mi bříško vyprázdnilo celý a už je mi fajn. Je hezky a tak se ségrou chceme zajet tady kousek do toho lesa a brusle necháme doma a prozkoumáme houby. Tady na zahradě jsme našly špičky a tak rostou. Budeme z nich mít polévku.

Znalec (St, 27. 5. 2020 - 12:05)

A co výběr jmen? Místo a lokalitu chápu.

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 12:05)

To může být náhoda,ale spíše k těm jménům je konkrétní vztah. Pokud je Klára skutečně její jméno pak ostatní mají výše uvedený motiv,ale to je jen spekulativní odhad.

Znalec (St, 27. 5. 2020 - 14:05)

Asi ano. Díky

Pissík (St, 27. 5. 2020 - 11:05)

Klárka asi ještě chrní?

T.L. (St, 27. 5. 2020 - 09:05)

Já si to užívám se svou milou. Tohle čtení je spíš zajímavý jako příběh Kláry její maminky. Přemýšlím jestli je za tím Libor, že má tedy talent psací i zkušenosti intimní a nebo jsou to jen fantazie. No nevím. Nepochybně je to vysoce citlivý člověk. A pak je možné, že Klára je ve skutečnosti starší než tady popisuje,prožila nelehké dětství a třeba i přišla o dítě a vytvořila tento děj. Proto mně to zajímá obsahově víc než močíci chvilky v tom obsažené.

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 10:05)

Naprostý souhlas! Dojdi na str.22 ,kde to začíná. Klára se vyvíjí, styl se vyvíjí, obsah je nadřazen nad močíci momenty jako celek. Ta preference piss je výrazně zveličena ,až jako by záměrně ,aby možná skryla jiné trauma nebo utrpení a piss jej odplavuje v podobě ženské jemné bytosti. Libor chce spolykat moč Klárky,vypít,strávit, jakoby si prožít to co odchází, ale nic se mu nestane,je z toho posílen..... obrovská potřeba dávat lásku a přijímat lásku (Nikole,Liborovi,Mišce...). Potřeba materiálního zajištění, které přichází spontánně nečekaně s Liborem. (vyvázat se ze sociální nejistoty ve které Klára žije..) Ten člověk možná záměrně, ale podle mne spíš náhodně "zavadil o toto vlákno a zakotvil a samovolně se začal odvíjet děj, myslím,že ani nedokázal ani v nejmenším domyslet,kam a jak to bude následovat. Je v tom zvláštní paradox. Láska,mnoho milujicich osob okolo a přesto já v tom nacházím naopak velkou prázdnotu a samotu a zoufalou potřebu se někomu svěřit.

Zdena (St, 27. 5. 2020 - 10:05)

Asi opravdu zakotvil. Mnoho jiných šílenců tady okupuje různé diskuze společně najednou,Klára jede jen zásadně po této jediné. Proto si také nemyslím,že šlo o záměr ,ale o náhodu. Kdyby preferovala (preferoval) piss,tak tady je minimálně několik dalších vláken o čůrání a ona se drží jen této linie. Takže močení je podle toho jen spouštěč pro uvolnění traumat. Ta smrt se tam prolíná také výrazně, ikdyž se o ní nemluví...matka Libora
,babička Kláry,chaloupka...

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 11:05)

Všimni si,že je tam minimum kamarádek, většinou jedna. I Mimoň je jako by jen přechodná základna. Chaloupka....duše Klárky. Alarm a strach o ní,nakonec nic podstatného, přesto opět volání S O S
. Strom ...další potřeba ukotvení. Zanzibar...Potřeba zmizet někam pryč zrestartovat svou bytost a všudypřítomné močení, nejčastěji intenzivně, rychle,hned.....osvobodit se od toho co tíží ,mít vedle sebe při tom někoho...sestru,Libora,kamarádku...opora,jistota,ale taky ukázat, že mi to jde se od toho oprostit. Libor....se mu to líbí a mění běžnou fyziologickou potřebu ve vášeň a lásku

Reklama

Přidat komentář