Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pissík (Čt, 28. 5. 2020 - 20:05)

Klárko však já hledám takovou holku,ale zatím nejsem úspěšnej. Ale tebe mám rád, jsi moji součástí a jsem vůbec rád za to,že na mně reaguješ a že tak krásně píšeš o tom jak sama nebo s holkama čůráte.

Klára (Čt, 28. 5. 2020 - 07:05)

Ségra je v kuchyni, snídá a připravuje se do školy. My budeme mít naštěstí jen pár dnů v červnu a to nám ještě řeknou jak to bude, už jsem krásně vyčůraná a udělala jsem na záchodě hodně vody,protože bříško a pipinka to nasbíraly za celou noc a tak jsem čůrala hodně stejně jako ségra,ale mně to šlo dýl a víc. Ségra měla pipinku línou a rozčůrala se pomalu, ale pak už proudila hodně stejně jako já. Dnes budu tady sama,ale venku se zkazilo počasí a prší a tak nikam nepůjdu a budu čekat na Libora a tak možná dojdu jenna domeček.Stále se s tím zžívám a tak tam budu třeba sama a budu přemýšlet jaké to vlastně jsou pocity začínat žít i v novém bydlení.

Pissík (Čt, 28. 5. 2020 - 08:05)

Klárko jsestli jsi měla kafe,tak tam určitě uděláš na baráku louži. Nebo půjdeš pod viadukt? Hezký čůrací den!

Klára (Čt, 28. 5. 2020 - 08:05)

No kafe jsem měla a perlivku vodu. Venku už se dělá hezky a půjdu na domeček. Čurat se mi po tom pití už chce, ale to ještě vydržím až tam. Po kafi se teda já musím skoro vždycky jít vyčůrat brzy,protože to chce rychle ven a je to močopudný, píšou a ono to funguje. Když na to nebudu myslet, tak to zvládnu tam dojít a nepočůrat se.

Simi (St, 27. 5. 2020 - 22:05)

My jsme holky od koní a taky s tím nic neděláme. Jsme tu i s klukama,normálně se vychčijeme kdekoliv a kluci to taky neřeší až na dva,a tak je trochu provokujeme, pak se pred nima vychčijeme,oni si to vyhoní před náma,vystříkají se z toho a hotovo.

Pissík (Čt, 28. 5. 2020 - 08:05)

Holky to je výzva, jesli to myslíte vážně, tak se taky hlásím jako vážný zájemnce.

Simi (St, 27. 5. 2020 - 22:05)

Z Jindřicnohradecka

Šišmiš (St, 27. 5. 2020 - 23:05)

Ozvu se,kdy můžu přijet a kam přímo?

Simi (Čt, 28. 5. 2020 - 11:05)

Tak jsme to probraly s holkama. Hele my se tady známe jsou tady tři kluci a šest holek a tak se nestydíme,ale s cizím by to bylo jiný.

Šišmiš (St, 27. 5. 2020 - 22:05)

To je super! Tak odkud jste? a já jdu čůrat s vámi taky. To myslím opravdu vážně. Klidně zítra nebo kdykoliv.

Markéta (St, 27. 5. 2020 - 22:05)

Teda kluci,vy máte starosti! Já v tom nevidím nic zvláštního. Mirku klidně se vyčůrám, když se mi chce i přes klukem. Jenže já jsem až z Hodonína.

Mirek18 (St, 27. 5. 2020 - 22:05)

Ahoj hledám holku jsi vidět jak čůrat já taky ukážu jak čůram od české Budějovice věku to nezáleží napište na [email protected]

Puluj (St, 27. 5. 2020 - 21:05)

To je fakt. Ono je to slyšet, mladý holky mají prcinky většinou u sebe a přes pysky to dělá syčivě čůrací zvuk s taky při dopadu na zem.

Klára (St, 27. 5. 2020 - 19:05)

Tak jsme se hodně projely na kolech a vzaly jsme kámošku od Niki a taky jsme se podívaly na houby a našly jsme pár klouzků a čtyři hřiby kováře a tak bude zítra smaženička. Jestli byly loužičky tak ano, jednou jsme to pustily v lese všechny tři a udělaly jsme rychlý loužičky pod sebou. Kamárádka od Niki čůrala kousek vedle a já se ségrou u sebe a tak jsme si pozorovaly pipinky a čůraly jsme obě klasicky hodně proudem.Kámošku jsme moc neokukovaly ,ale asi potřebovala nutně taky, protože rychle stahovala kalhotky a než byla na bobečku viděla jsem , že její pipinka začíná hned taky čůrat. Navíc byla ona ,co řekla jako první, že potřebuje na záchod a tak jsme šly. Už jsme doma a po večeři a Libor měl přijet,ale volal,že zítra a pátek si nechá volný a asi pojedeme na chaloupku . Tak se ještě budu pelíškovat se ségrou tady, protože jde zítra do školy ,jinak bychom už zase byly tam na baráčku,ale zkusíme to zítra a jestli Niki bude u mamči nebo ne to se uvidí. Když nebude smutná a bulit, že tu nejsem tak dobrý, necháme to na jejím rozhodnutí.

Pissík (St, 27. 5. 2020 - 20:05)

Hezký. Rád bych se procházel s vámi....

ˇKlára (St, 27. 5. 2020 - 21:05)

To věřím, ale čůraly bychom samy, nebo bychom to musely nějak vydržet, ale ty bys tak zase zlý snad nebyl a nechal nás vyčůrat samotné,přestože se ti to líbí se koukat.

Pissík (St, 27. 5. 2020 - 21:05)

Nebyl. Omlouvám se. To víš, že bych strašně chtěl, ale když byste řekly ne,tak to je pro mně jednoznačně stopka a mohl bych si vás jen představovat jak vám to jde.

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 21:05)

Kdyby neodešly moc daleko tak by bylo slyšet jak jim teče chcaní a já bych byl i tak hotovej .

Martina (St, 27. 5. 2020 - 20:05)

tak vám ty houbičky moc přeju , já nakonec nenašla nic. Tak to zkusím zase o víkendu. Hezky se vypelíškujte a mimochodem ta diskuze na vaše téma je zajímavá. Já vás beru jako reálný a tak kdybyste reálný nebyly a v Mikulášovicích bychom se nesešly,tak mi to radši napište na rovinu, protože ikdyby to psal ten údajný nešťastný chlapec, nijak bych mu to nezazlívala a děj bych ve svém srdíčku měla za živý dál. Ale samozřejmě se těším. Majka z Varnsdorfu tam taky byla přece u vás, Takže páčko v létě a hezký pelíškování teď!

Majka (Čt, 28. 5. 2020 - 08:05)

Martino,holky jsou moc fajn a nemusíš se bát,že by v Mikulášovicích nebyly. Já je taky zvu i k nám na chalupu v létě na Karhuli.

Reklama

Přidat komentář