Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Čt, 5. 11. 2020 - 12:11)

Matláku dnes nic? Nemáš pnutí? Nebo jsi viděl nějakou holku dávat čuriní venku a měl jsi uhoněnýho vyteklýho?

Soňa (Čt, 5. 11. 2020 - 11:11)

Klárko [email protected] a moc moc děkuji. Moc se těším na obrázky.

Návštěvník (Pá, 6. 11. 2020 - 00:11)

Nejlepší je si rikat Soňa mít email jako ája.Takže Franta 50 let a chcíplá nudle v ruce

Lucka (Pá, 6. 11. 2020 - 05:11)

Soňa je nick a ten nemusí být shodný s jménem. Já se taky jmenuji oficiálně jinak....

Znalec (Pá, 6. 11. 2020 - 06:11)

Tak jistě, 90% nick je přezdívka!

Klára (Čt, 5. 11. 2020 - 13:11)

Soňo super,pošlu něco a kontakt na mne . Je hezky půjdeme s Nikou ven,ale jen tady na zahradu a budeme hrabat listí a i na novém domečku. Zatím čůrání jen doma, ale já už mám v pipince trochu tak to venku asi vyčůrám do trávy později. A ve tři mně tady vyzvedne instruktor před domem a budu jezdit.

Návštěvník (Čt, 5. 11. 2020 - 15:11)

Klárko hezky to z pipinky vyčůrej a hodně ať máš silný proud.

Návštěvník (Čt, 5. 11. 2020 - 15:11)

Ta už se vyčůrala a teď má jízdy. Já vím,že ikdyž má prý pipinu malou tak dokáže udělat velkou louži.

Klassic (Čt, 5. 11. 2020 - 10:11)

Ségra už je redy. Už sem nebudu psát .

Vivien (Čt, 5. 11. 2020 - 10:11)

Ráno jsem taky čůrala hodně ale na WC.

Žaneta (Čt, 5. 11. 2020 - 07:11)

Klárko dobré ráno. Já vím, že jsi šla čůrat ven trochu možná i proto, abys to mohla popsat a pro kluky to je jistě zajímavý, ale vidíš jak tělo reaguje a chce se zbavit přebytečný tekutiny co nejdříve. Hlavně ti přeju, abys za ty dva týdny uspěla u zkoušek a budu ti moc a moc držet palečky, abys mohla maminku vozit i ty. Jak je teď na tom? Moc o ní nepíšeš, tak si myslím, že to bude ok,ale asi ji za volant jen tak brzy nepustí lékaři. Klárko moc se mějte fajn. Já dneska budu mít hodně pracovních úkolů . Ten návštěvník co tě tady uráží je opravdu debil. Jestli bys měla být zlatokopka,tak potom tedy jsem já taky,protože jsem zdědila před časem dům na Svitavsku a prodala ho a mám klidnou finanční rezervu. Ale stejně jako ty já z peněz nezblbnu a snažím se žít v klidu a dělat si hezký radosti. Pro mně je třeba jedna radost že si píšeme . Páčko.

Klára (Čt, 5. 11. 2020 - 07:11)

Kluku jsi hodný, že ses mně zastal. Děkuji. Dnes jsem šla brzy pro pečivo a tak jsem se vyčůrala venku na zahradě za domem,nebylo to jednoduché, protože se mi chtělo dost a tak jsem se rychle oblékla a snažila se to nepustit a pomáhala jsem si trochu rukou a tlačila na pipinku abych se nepočůrala, boty ty už jsem nedala a tak rychle jen jednoduchý na nazuti na nožky a už jsem pospíchala s rukou na pipince ven a kalhoty s kalhotkama sundala a rychle na bobeček , protože to chtělo ven a trochu jsem si učůrla na ruku přes kalhotky ale jen maličko a pak jsem okamžitě čůrala velkou loužičku a pipinka se mohla učůrat jak se jí moc chtělo to pouštět ven. Když to bylo hotový,měla jsem jí celou mokrou i okolo,tak jsem se porušila a vrátila pro normální boty a šla nakoupit. Niki byla čůrat na záchodě a prý taky hodně pako po ránu a Libor se ještě povaluje u mně v pokojíčku. Tak dnes jsem měla opravdu nutný čůrání a jak se chce ráno je lepší si hned dojít. Já to chtěla vydržet ven a skoro jsem to nestihla.

Návštěvník (Čt, 5. 11. 2020 - 13:11)

A to ses nepřevlíkla? Vždyť ty kalhotky když uschnou budou časem cítit.

Mike (Čt, 5. 11. 2020 - 07:11)

Já miluju tvé čůrání. Klárko já jsem z tebe úplně hotovej. Já to musím mít, jen si tě představit a že jsem tam s tebou....Ach jo. Kdybych byl holka neměl bych takový představy, ale já je chci s tebou sdílet. DĚKUJI!

Kluk (St, 4. 11. 2020 - 23:11)

Klárka je moje láska největší. Nikoho nevyužívá!

Návštěvník (St, 4. 11. 2020 - 21:11)

Kiki: „To je Soňa - ruská velkokněžna - říká ona.”

Šišmiš (St, 4. 11. 2020 - 20:11)

Ještě nic na pošte Klárko?

Klára (St, 4. 11. 2020 - 18:11)

Tak je kotel opraven a topí ale asi dnes ještě budeme tady. Žádný významný čůrání už nebylo, jen na záchodě, byly jsme doma,tak snad zítra.

Mike (St, 4. 11. 2020 - 21:11)

Klárko hezký večer přeju. Mně by zajímalo jak to máš s Liborem nejradši při milování a co ti dělá nejvíc dobře a taky kdy čůráš tak, že se to to líbí a není to jen vykonání potřeby, asi jsem zvědavý hodně, tak když budu moc osobní, přejdi to a nech to plavat.

Fido (St, 4. 11. 2020 - 16:11)

Klassiku, mně se nelíbí ta bolest bříška. Ať zatím nic nejí a je v teple v posteli.

Reklama

Přidat komentář