Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Šišmiš (Po, 16. 11. 2020 - 20:11)

Teda dnešní intimo bylo za 1. Na nějaký hulváty kašli a nic si z nich nedělej . Krásně čůrej a měj opětovanou lásku. A piš.

Žaneta (Po, 16. 11. 2020 - 20:11)

Klárko nechci ti uz volat večer,zavolám ti zítra a probereme to ,ale jen chci říct tomu závistivýmu Návštěvníkovi, nevím která ženská ti ublížila, že se tak osočuješ na Kláru, ale je to fakt nechutný.

Sluníčko (Po, 16. 11. 2020 - 20:11)

Já jsem nečůrala venku už s tím klukem,ale chci říct ,že mám Kláru ráda a byla bych taky ráda aby měla ten dům jak jsou čápy.

Ty (Po, 16. 11. 2020 - 20:11)

se nauč aspoň první pád množného čísla mužského rodu. A dej si pozor ať tě zase nezablokují.

Návštěvník (Po, 16. 11. 2020 - 19:11)

Kláro pohodu , tyhle lidi mají problém sami se sebou a chtějí tě jen vyprovokovat. Ignoruj tyto voly. Máš tu mnoho příznivců včetně mě.

Návštěvník (Po, 16. 11. 2020 - 18:11)

To víš holčičko,že to stačit nebude. Takový barák se zlatýma klikama by se ti hodil,co? Nech si o tom zdát a hezky zacouvej k tý svý pochcaný Nikole do Mimoně. Už tak máte dost!

Klára (Po, 16. 11. 2020 - 19:11)

Nikola není pro tebe žádná pochcaná holka!!! Já na tebe kašlu, jsi stejně zlý jako byl náš táta. Nikola je skvělá a já ji mám moc ráda ikdyž někdy dělá blbosti. A není žádná pochcaná!!! A když je jí špatně , tak ji budu pomáhat , když máma tolik nemůže. Už tě nechci ani číst, nestojiš mi za to. A těm , co nám tady naopak psychicky pomáhají moc děkuju.

No (Po, 16. 11. 2020 - 19:11)

slovo chcát tady používáš často ty. To se pak nediv.

Pozorovatel (Po, 16. 11. 2020 - 19:11)

To se dost mýlíš. Tento výraz pro vykonání malé potřeby zde Klára užívá málokdy, snad na počátku jejiho psaní jsem ho zachytil více ,nyní jen zřídkakdy. A Návštěvník myslím, že ten bude mít opravdu problém.

No, (Po, 16. 11. 2020 - 19:11)

to máš pravdu, v poslední době se kontroluje.

Radka (Po, 16. 11. 2020 - 18:11)

Ty jsi neskutečně ubohej hulvát . K tomu nemám vůbec slov. Někdo by měl takové nenávistné příspěvky zablokovat. Jen jsem chtěla Klárko tebe hlavně pozdravit a naopak tě podpořit a jestli je to vůle osudu tak budeš tam, kde máš být. Já nejsem žádná jasnovidka ,ale já tě tam prostě vidím v tom novém bydlet. Samozřejmě ti to hrozně moc přeju i lidsky, ale někdy dávám v životě na určitá znamení a ty máš být tam kde mají čápové hnízdo a rodinku. Jestli by to mělo být jinak,dokážu si představit tvůj smutek a zklamání.

Klára (Po, 16. 11. 2020 - 19:11)

Radko,kéž bys měla pravdu.

Hanka (Po, 16. 11. 2020 - 17:11)

Nádherně napsané. To jsi Klárko ty. Ve své neobyčejné ryzí povaze i v neobyčejném sdílení vzájemné lásky s Liborem i v tom, jak to dokážeš sdělit navenek.

Klára (Po, 16. 11. 2020 - 17:11)

Libor mne dneska opravdu vzal na výlet a kus cesty jsem riskla po vedlejších silnicích jet sama, ale většinou řídil stejně on. Měl to dost vymyšlený, protože jsme nakonec dojeli na to místo, kde je ten baráček jak jsme se byli podívat a trochu si pohlídli blíže po okolí, protože jsme tam jeli neohlášeně a ten pán doma nebyl. Já jsem si to tam oblíbila a moc bych to chtěla , ale uvidíme ve středu, ten celý dům i s pozemkem má hodnotu údajně 9 miliónů korun a já se bojím, že ty naše oba baráčky ,které chce jako protihodnotu to třeba nepokryjí, ale Libor říkal, že by se s ním dalo jednat a já se nesmím moc těšit, abych nebyla moc zklamaná. Myslím a bojím se,že to asi stačit nebude. Už jsme doma a Niki prý přes den ležela ,ale byla celkem teď už čilejší a nebyla už v pelíšku a hrála si s Ťufíkem a pak koukala na nějaký film. Teplotu má jen málo a prý čůrá už normálně. Zase budeme mít prášek ve tři ráno, tak u ní budu a snad ji vzbudím, aby byla víc při smyslech a došla se se mnou vyčůrat na záchod. S Liborem jsme čůrali dvakrát ,dopoledne jsem si došla na benzince, protože jsme si tam dali lehký oběd a tak jsem si tam došla a oni ty záchody už tam mají čistý, ale stejně to pouštím z pipinky jen přikrčená nad mísou a nesedám si úplně. Podruhé jsme se dívali okolo jaká je příroda a jsou tam blízko lesy a řeka a krásný zákoutí a tak jsem čůrala venku a to Libor už moc chtěl se mnou a tak jsem se mu vyčůrala do dlaně a on mmně tak chtěl, že mi pipinku nehladil ale hodně ji taky občas stiskl, až mi to šlo čůrat hůř a rozstříklo se to i na zadeček a okolo, on by se chtěl pipinkovat, ale to nešlo a byla celkem zima ikdyž svítilo sluníčko ,ale on to faktcky nemohl vydržet tu lásku a tak jsme si v autě hráli , ale jen rukou a on mne líbal a objímal a já měla jeho v ruce, a on moji pipinku taky, až se mi do ruky krásně vypustil a byl až tak neskutečně mimo a já bych to chtěla taky až úplně, ale nějak jsem víc se kontrolovala, ale i tak to bylo moc spontánní a krásný. Já se na středu připravuju na zkoušky a snad bych je mohla udělat, dost jsme se na to připravovali a až přijede ten chlap se podívat na ty baráčky odpoledne, tak bych to nejradši zaspala, abych to neviděla. Asi jsme sem dnes neměli jezdit, třeba bych se na to tolik neupnula. Mně by chybělo i to čapí hnízdo a je zajímavý, že jako bych tady Mimoň klidně obětovala. Nevyznám se v sobě. Nebojím se vůbec změny.Ale chtěla bych dokončit školu tady v Lípě,už mám poslední rok.

Natalie (Po, 16. 11. 2020 - 19:11)

Hledám,jak bych to napsala co nejlíp. Asi, že to nakonec vyjde a jak napsala Radka, budeš tam. Nechci se opakovat. Toho řvouna ignoruj ,asi se dotkl něčeho citlivého. Co se ti stalo s tátem?

Mike (Po, 16. 11. 2020 - 19:11)

Jo Klárko, ty se máš. Tim nemyslím majetek, jako někteří, že Návštěvníku..... ale lásku a všechno, jaká jsi a.. já nemám slov. Lepší večer než včera ti přeju se ségrou.

Návštěvník (Po, 16. 11. 2020 - 14:11)

Jestli Klára jezdí se Liborem někde po okrskách ,tak udělali čůrání a i třeba víc než jen to. Nebo jeli sami ještě jednou podívat na ten nový barák ,ale to by taky mohli čůrat někde venku cestou. Klárka čůrá moc krásně, já závidím Liborovi.

Holkočůr (Po, 16. 11. 2020 - 13:11)

Mně se z Natty hned postavilo péro! Já si představil u toho jednu holku ze střední školy,protože ona často takovou sukni nosila ,mně se líbila ale já ji nikdy neměl v sexu, ale teď jsem to s ní musel až do konce. Nechápu, ale funguje to. Natalie ,já tě chci v reálu a můžu ti říkat Sandro?

Matlák (Po, 16. 11. 2020 - 12:11)

Natlalko ja moc ja mocmám moc moc o vyteklý mám ty s tebou mám moc jestě kdy

Matlák (Po, 16. 11. 2020 - 10:11)

Holky dáte mi curáníí mám pnutí jak holky nejsou aby jako šly jako čůrání dát já mám moc pnutí dat do ni

Reklama

Přidat komentář