Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Lucka (St, 16. 12. 2020 - 13:12)

Klárko já to prožívám taky s očekáváním. Už víš,jak maminka dopadla?

Sluníčko (St, 16. 12. 2020 - 12:12)

Já se taky bojím.

No, (St, 16. 12. 2020 - 12:12)

Jestli to v noci psal Libor,tak je vidět,že z toho nespí a má toho plnou hlavu a vůbec se mu nedivím.

Pozorovatel (St, 16. 12. 2020 - 11:12)

Ano, Liborova maminka už nežije. Tohle je jiný level.

Návštěvník (St, 16. 12. 2020 - 10:12)

Příběh směřuje k smrti matky autora (dal si jméno Klára) .Nyní před vánocemi nebo v blízké budoucnosti.

Jana (St, 16. 12. 2020 - 11:12)

Je tam něco nevyřčeného. Až mně z toho je špatně. Ale já si myslím, že to dobře dopadne. Liborovi už maminka odešla, tak to nesedí, že by odešla ještě jednou jako fikce v příběhu Kláry

Návštěvník (St, 16. 12. 2020 - 11:12)

pročne? Otec je již také dávno mrtvý a ve fikci živý

Návštěvník (St, 16. 12. 2020 - 22:12)

Nejlepší jsou tady ti pochybovači, co pořád melou svoje fikce........... Jo, určitě je to tak. Příběh je z XV.století, a píše to archeolog. Vyzkoumal to z hrobů. :-)

Návštěvník (St, 16. 12. 2020 - 23:12)

A ty si mysliš co třeba ?

Návštěvník (St, 16. 12. 2020 - 12:12)

Blbost, Blbost

Natslie (St, 16. 12. 2020 - 11:12)

Ne ,to je blbost

Radka (St, 16. 12. 2020 - 11:12)

Já se toho bojím taky. Klára by to nezvládla ani náhodou, ikdyž má Libora. Prostě ženská intuice.

Bertik (St, 16. 12. 2020 - 09:12)

Já se tak stydím, přečetl jsem si od Libora to a já si tvou fotku schoval a už je mi to blbý . Nebo můžu?

Návštěvník (St, 16. 12. 2020 - 12:12)

Si normální,na co se ptáš,to ti jako máme povolovat koukat na nějakou holku? To je tvoje věc na co čumíš,ty si fakt jeblej

Klára (St, 16. 12. 2020 - 06:12)

Dnes jsme si dali buzení o trochu dříve, protože maminka tam musí být na osmou. To večer bylo Liborovo, to noční určitě ne protože jsme chrneěli a ani jsem nebyla čůrat. Teď jsem čůrala na záchodě z pipinky a hodně takový tři silný proudy a Niki přišla taky a taky měla po ránu dost plný bříško a vyčůrala se dlouho než to bylo venku,proto že ji to tak prudce nešlo, asi byla i v pipince neprobuzená a to pak pipinka nečůrá rychle. Taky to mívám někdy. Musíme mamču připravit. Řekla mi takovou divnou věc, když jsem se jí zeptala jestli je v pohodě a nemá strach tak mi řekla - kdybys věděla holčičko,co mi všechno je,já o tom jen nemluvím . Tak jsem teda dost vyděšená a bojím se o ní a budu na to celý den myslet. To proč včera napsal Libor asi vím,ale napíšu a vysvětlím později. Mám strach o maminku a teď dáme snídani a Libor s ní pojede do Liberce a já do školy. Niki dnes hodím ke škole jen tak,protože chci. Ale fakt mám strach. Niki u toho naštěstí nebyla. Ta by to asi taky nevzala v pohodě . Ale snad maminku vyšetří a nic nezjistí žádnou komplikaci nebo jinou nemoc. Nejradši bych nikam nejela, snad bude zdravá.

Pavkol (St, 16. 12. 2020 - 18:12)

Kláro když ti to nechce radši ani říkat tak to asi bude něco nepříjemného ale přesto ti držím palce aby to dopadlo dobře. Bez ohledu na to co to je a čeho se to týká třeba tě nechce zbytečně zatěžovat ale přesto znova opakuju že držím palce že ať je to co je to, ať to dopadne dobře

Lucka (St, 16. 12. 2020 - 08:12)

Klárko, jsem napjatá. Třeba maminka něco tají, ale zase by ji na to přišli jestli má podrobný výšo. Hele,tohle bude v pohodě, neboj se tolik.

Mike (St, 16. 12. 2020 - 07:12)

Klárko držím mamince palečky. To včera večer od Libora mně úplně vzalo veškerý myšlenky ti psát o mých sexuálních fantaziích. Libor patří tobě. Chraň si tu lásku. Budu tady s tebou,ale jinak.

Hm, (St, 16. 12. 2020 - 07:12)

Neměla bys v tomhle stavu Kláro jet radši vlakem? Jsi ve stresu a ještě se někde vybouráš. Nejsi moc ještě zkušená v řízení .

Návštěvník (St, 16. 12. 2020 - 05:12)

To večerní vánoční si myslím, že je autentické a od Libora. To noční těžko soudit. Kláro ,co ty na to? Jelikož sleduji tvůj příběh celou dobu,tak si myslím, že to bude dost souviset s jeho maminkou. Asi to bude citlivé, ale ráda bych tvůj pohled. Dej si na to čas, ráno by to určitě bylo v časovém presu, když máš školu. Já ti děkuji za odpověď, jestli to bude možné.

Reklama

Přidat komentář