Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Holkočůr (So, 19. 12. 2020 - 20:12)

Tři, dva ,jedna, teď.... Klárko...na zdraví ! KALÍME !!!

Ondra (So, 19. 12. 2020 - 20:12)

Dobrý nápad. Promeškal jsem. Nevadí ,na zdraví Klárky a hlavně její maminky dávám jamajský rum.

Bertík (So, 19. 12. 2020 - 19:12)

Já už mám krmítko na plotě a taky krmím. Zatím tam moc ptáčků nebylo,ale třeba si zvyknou. Já se připojím a panákuju s váma a ještě s mým kamarádem od vedle,on to taky čte ,ale nechce sem psát,on je stydlivej. Já si dám taky vodku a velkou, protože tě mám Klárko moc rád a maminku taky a nechci aby se jí něco stalo a chci aby byla zase zdravá. Mám tady tu fotku a tak se mi to bude líp připíjet na tebe. S tou holkou jsem byl venku a na dárky,ale nečůrali jsme a byla to asi tak hodinka a půl a ani neříkala,že se jí chce a tak asi nepotřebovala nebo to vydržela a mně to bylo hloupý se jí zeptat a záchody jsme viděli, že kdyby potřebovala, tak by si došla a já bych počkal venku. Ona je moc hezká,ale není úplně jako ty ,ty jsi hezčí, ale kdyby čůrala , já bych se na ní koukal ,protože ti zase trochu podobná je a má hezký nohy a postavu a asi musí taky čůrat krásně z pipinky asi jako ty,když je podobná.

Návštěvník (So, 19. 12. 2020 - 19:12)

Bertíku,stejně si myslím, že kdyby ona šla na záchod,byl bys hodně neklidný se překonat. Když to zvládneš i příště ,třeba z toho bude minimálně hezký přátelský vztah. Tak na to její čůrání tolik netlač,to se postupně třeba poddá samo.

Klára (So, 19. 12. 2020 - 18:12)

Lucko dáme si vinný střik ale asi až ve osm. Nestíháme , nevadí? Že bychom si na dálku přiťukli? Já jsem byla chvíli s Liborem venku a povídali jsme si a už je to uklidněný.On byl smutný jen chvíli a říkal,že to bere,že se jen těšil,ale klidně za rok, dva,že mě miluje a teď jsou jiný starosti, Ani jsem venku nečůrala ale jen na záchodě,protože byla zima a stejně bych mu mohla jen počůrat ruku a stejně by to nešlo se pak pipinkovat a tak si to necháme na jindy a dnes je takový den na dvě půlky . Na chaloupce hezký, ale pak se to zlomilo a je tady zataženo a chladno a už aby se to překlopilo a bylo po vánocích a den se začal natahovat k jaru. Děkuju všem za podporu. Sluníčko, ty jsi celá popletená, já neučím, já se ještě učím a Libor mi neudělá jiný děťátko, protože ještě žádný nebylo, to jen jak jsou ty věci a stresy tak se mi pipinka opozdila s holčičími dny. Ty jsi asi ještě opravdu malá. Já mám ségru taky ještě malou,ale sem nesmí chodit na takový povídání, to je pro větší. Půjdeme na večeři a Lucko ve osm na zdraví a děkuju. Mamču hlídáme, je unavená a snad dobrá, ale ona nic moc neřekne,ale snad to tak je, ale stejně se bojíme. Musíme v pondělí dopoledne do té Prahy a taky budeme volat toho primáře a budeme chytřejší. Ozvu se zítra. Možná se budeme vykulovat ,protože se nemusí do školy a budeme ráno líný. Ale třeba půjdu čůrat a taky kdyby mamča něco potřebovala,tak jí musím pomoci.

Holkočůr (So, 19. 12. 2020 - 19:12)

Já si dám s váma taky. Na mamču vaši to jednoznačně. Ve osm, slivovičku padesátku. KALÍME !

Lucka (So, 19. 12. 2020 - 18:12)

Já čekám na reakci. Neva. Hele my si dáme finskou zase a tak ve osm to rozezníme NA ZDRAVÍ TVÉ MAMINKY A VÁS VŠECH !!!

Sluníčko (So, 19. 12. 2020 - 18:12)

Klárko já jsem taky smutná,kdybys měla děťátko to by bylo hezlý,ale jestli by ses o to postarala když učíš a máš maminku nemocnou. Tak ti udělá Libor jiný. Jak čůráš? Já te´d byla ale doma a čůrla jsem dlouho a taky mi tošlo dlouho a pomalu ikdyž se mi chtělo hodně,ale nešlo to rychle ale chtěla jsem rychle a nešlo to ,jen pomalu. Asi jsem měla malou dírku jako ty máš někdy a taky ti to nejde rychle.

Radka (So, 19. 12. 2020 - 16:12)

Já souhlasím. Děcko by bylo nyní naprosto nevhodné. Taky vás všechny zdravím.

Klára (So, 19. 12. 2020 - 13:12)

Už jsme se vrátili z chaloupky a byli jsme to tam zkontrolovat a nakrmit ptáčky a pozdravili jsme Helenku a řekli jsme jí,co maminka má za starosti s doktorama. Helenka to ale už věděla a to mně překvapilo a pochopila jsem, že mamča nám některé věci nechtěla říkat a že asi i některá vyšetření nebyla jen kvůli té hlavě. Trochu mne to to zase dostalo dolů a Nikolku taky a ta v autě plakala a já jsem zpátky už nemohla řídit a chtěla jsem být u ní vzadu a není to jednoduchý pro nás obě. Mamča ale je celkem v klidu a udělala oběd kuře s rýží a nedala si říci, my jsme chtěli něco koupit a že si to jen doma ohřejeme a bude to bez práce.Čůraly jsme s Nikou na chatě venku a udělaly rychlý loužičky, Niki si trochu počůrala jednu kalhotu,protože čůrala z pipinky nakřivo chvíli.Teď jsem doma ještě čůrala na záchodě a už holčičí dny mám! Takže se mi to jen zpozdilo. Jsem ráda i nejsem. Já bych už s tím byla smířená a těšila se na dítě, ale zase jsem ráda, že budu do konce školy v klidu. Niki ani mamča to neví a Libor už jo a viděla jsem, že byl trochu smutný. Jen mne pohladil a řekl,že je to dobře,že budu víc vklidu,ale skoro to obulil. Já cítím, že by se na dítě hodně těšil a tak si o tom pohovoříme a já bych se tomu nebránila až dodělám školu a taky jak bude mamča na tom. Jdeme si dát oběd. Libor je z toho smutný,vidím to na něm. Radši jsem měla mít pipinku bez holčičích problémů, Teď mne to mrzí za něj ještě víc.

Lucka (So, 19. 12. 2020 - 14:12)

Klárko vůbec se netrap, jak jedno tak druhý řešení by mělo své klady a zápory. Tak to vyřešila příroda sama a ty se tím netrap. Přijmi to a bude zase líp.Teď musíte hlavně maminku podpořit ,aby byla zdravá. Dítě si ještě užiješ až nad hlavu. Držím palečky!

Klára (So, 19. 12. 2020 - 14:12)

Já jsem šla jako do krámu, ale jsem na tom
druhém domečku a jen bulím. Já se strašně trápí,že se na to Libor těšil a je smutný. Ja8 ho miluju,já mu to dítě chci dát a nechci,aby byl smutný. Já teď nechci ani domů takhle ubulená . Co mám Lucko dělat? Vždyť on u oběda skoro nemluvil jak byl z toho smutnej.

Lucka (So, 19. 12. 2020 - 15:12)

Klári,tohle nic není. Nebul a opravdu si o tom pohovoř s Liborem. On je rozumný a jen se asi už začal těšit. Hele dnes si dejte s námi na dálku panáka na zdraví maminky a na váš klidný život. Jdu to nalít. A Nikolku do toho přiberte taky, ale něco slabšího, ať se nepo..... tak radši po večeři v sedm to dáme? Chtěla jsem napsat ve čtyři, ale nevím kdy to přečteš, tak dáme rezervu.

Pavkol (So, 19. 12. 2020 - 17:12)

nevím kolik je nikolce tak bych jako to slabší volil třeba Colu anebo ovocnou limonádu. já měl v jejím věku strašně rád malinovku

Návštěvník (So, 19. 12. 2020 - 14:12)

Promiň Lucko i Kláro, že se do toho vložím názorem také. Je ti osmnáct a máš před maturitou a navíc máte maminku, kterou čeká zásadní léčba. Tak s tím dítětem počkej. Jestliže tě má libor rád a milje tě, tak ty mu to malý stejně porodíš a jestli počkáte půl roku, ,rok na tom nezáleží. Znáš někoho ve tvém věku z okolí,co čeká dítě? Tohle je jen tvoje momentální psychická indispozice. Všichni jste přetažený z toho,co se teď děje a rozumně - ted do toho dítě by bylo dost zátěžový a myslím, že byste to ani psychicky nezvládli. Umyj si oči a obličej a jdi domů za Liborem a klidně to proberte. Na rovinu. Budu na vás hodně myslet

Návštěvník (So, 19. 12. 2020 - 13:12)

Ne neprávem se vám holky říká křivochcálky,když nemáte pinďuse tak vám to teče všude a klidně si pochčijete nohavici. Klárko tohle je blbá situace s měsíčkama a Liborem. Nezávidím.

Košičan (So, 19. 12. 2020 - 13:12)

Ještě někdo pochybuje o mém prokletí?

Bertík (So, 19. 12. 2020 - 08:12)

Klárko dnes si jedu koupit krmitko,moc se mi to líbí tak se o ptáčkové staráš. Já budu taky.

Návštěvník (So, 19. 12. 2020 - 10:12)

Bertíku, co ta čeština ?!

Klára (So, 19. 12. 2020 - 07:12)

Byla jsem čůrat a měla jsem pipinku hodně plnou,že jsem čůrala okamžitě ják jsem stáhla kalhotky a sedla si na záchod . A to mám v pipince tampon a to mi někdy s ním jde čůrat pozvolna ale dnes jsem to měla hodně na krajíčku a chtělo to rychle z pipinky ven.,Holčičí dny stále nic. Niki taky vstává, už u sebe svítí. Připravím snídani a bylinky pro mamču a musím ji pohlídat a pomáhat. Pojedeme na chaloupku nakrmit ptáčky a já se pak ozvu víc.

Reklama

Přidat komentář