Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

161 (Po, 18. 1. 2021 - 16:01)

Já cmilujuholky miluju . Dala mi je ráno z píčky rovnou a vychlastal jsem z ní, co se dalo,vylízal jsem ji celou píču od chcanek a vydráždil ji jazykem až se udělala.

Pavkol (Po, 18. 1. 2021 - 16:01)

Do budoucna si budu muset dát bacha na to jak moc rozevlátě o tom píšu ale díky že si se mě zastal

Pavkol (Po, 18. 1. 2021 - 16:01)

kdyby někdo o prázdninách nepsal takový blbosti na vlákno kakání partnerky že tam lidi přestali lézt a přispívat nemusel bych se na to ptát jinde dokud tam psali Iva a Honza a já tak to za to stálo ale pak tam začal někdo psát nesrozmitelný kecy a urážet nás takže jsme to vzdali no co se dá dělat jsou dvě možnosti z nichž jednou je rozjet to znova tam. Nemusím to nutně mít obejdu se bez toho jen jsem byl otevřený a byl jsem rád že se našla aspoň jedna které to nevadilo. Já vím že na e-mailu by to bylo asi lepší ale to bych ho od ní musel mít

Bára (Po, 18. 1. 2021 - 15:01)

Pavle,dost jsem přemýšlela i o těch nenávistných komentářích, které zpochybňují úctu k nám oběma. A rozhodla jsem se. Nechci sem už vkládat příspěvky. Jsem velmi ráda, že jsem poznala tebe a vše ostatní si nechám na naše setkání v únoru. Dáme si kontakty a třeba se i sblížíme více.

Pavkol (Po, 18. 1. 2021 - 15:01)

máš pravdu asi je to za daných okolností nejlepší řešení ale dík za ten včerejšek nečekal bych že budeš tak otevřená vůči mým otázkám a moc ti za to děkuju. Taky jsem rád že jsem poznal někoho komu taková patřičná zvědavost nevadí

Bára (Po, 18. 1. 2021 - 15:01)

Jsem za to velmi ráda. Jestli budeš velmi chtít, vložím sem jako dnes občas něco, ale nebudu nikoho komentovat ani tebe. Jestli ti to tak stačí. Jestli ne ,necháme to na 10.únor. Chci ti poslat pusu a poděkovat za vše.

Pavkol (Po, 18. 1. 2021 - 15:01)

nabídka je to dobrá stačí mi to také ti posílám pusu a děkuju za vše

Pavkol (Po, 18. 1. 2021 - 15:01)

Dobře Báro ale ten kotakt si vyměníme až při tom setkání nebo mi dáš e-mail nebo jak to myslíš?

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 14:01)

Moc bych si přál, aby se Pavel s Bárou sešli. A Pavel to potvrdil. Nejen, že to Pavlovi přeju, ale jak by všem pochybovačům spadla brada. Ale ti by určitě zpochybnili taky Pavlovu existenci. To už je taková nátura, nevěřit ani v Covid a že si nemocnice své pacienty vymýšlejí.

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 12:01)

Založte si svý vlákno budete si moct povídat o čem budete chtít v klidu.

Pavkol (Po, 18. 1. 2021 - 12:01)

dopoledne jsem byl celou dobu u noťasu teď se koukám na Walkera Texas Rangera. ale teď byla zrovna reklama tak jsem na chviličku odběhl

No, (Po, 18. 1. 2021 - 12:01)

Konečně zase normální a ne zasr... diskuze. Nechcete jít Pavle a Báro na jiný vlákno o kadění? Je jich tam dost.

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 12:01)

Nikoho nevyháněj, aspoň jsou to živí lidi a ne nudný kecy.

Klára (Po, 18. 1. 2021 - 11:01)

Bertíku tak ti držím palce. Už máš plán, co budete dělat? Nám skončila výuka a Libor jel s majitelem k němu. On má na to přestěhování firmu ,ale Libor mu chce být nápomocen. Už máme prý od baráku klíče, on tam si nechal amcené věci v té přední části a to nahoře nebo vzadu už můžeme používat druhým vchodem nebo i prvním. Je to zvláštní pocit. Já se začetla do diskuze,Pavkole,já bych tě nechtěla, já bych tak daleko nikdy nezašla jako Bára, ale jestli si budete vyhovovat tak je to vaše dohoda. Já o tom druhým moc ani nepíšu a ani to s Liborem nedělám, a když jsem náhodou jednou musela tak se nekoukal a nechal mě to udělat v klidu samotnou. Dnes s Nikou čůráme jen na záchodě, ale půjdeme ven po obědě. Třeba se vyčůrame venku a chce jít i kámoška s námi.

Pavkol (Po, 18. 1. 2021 - 19:01)

aha už vidím kterej článek si měla na mysli ok Klárko beru to na vědomí. Já mám sice bujnou fantazii ale kdyby to měla bejt věc kvůli který kamarádku nebo holku ztratím tak si to dokážu odepřít. Věříš tom, přesto co jsem za ty dva dny předvedl?

Bára (Po, 18. 1. 2021 - 20:01)

Pavle dobrou noc. Nějak na tebe moc myslím. Není mi to lhostejné.

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 07:01)

stejně ti moc děkuju Báro za to že si mě pochopila komplexně to víš že normálně si ve vztahu užívám normálních věcí hlazení zad dráždění bradavek hlazení prdelky a když je to holce málo nebo když to dovolí tak i doteků na tom čtvrtém místě to o čem tady píšu od začátku je jen má praštěná touha která se vzhledem k tomu čeho se týká jen těžko vyplní a když tak jen v případě čůrání nebo sprchování ty jediná si připustila kormě čůrání to druhé a ať to dopadne jakkoliv jsem rád že si se aspoň dva dny se mnou o tom bavila. že se tady s ostatními budu muset bavit jenom o tom čůrání a s tím co mi procházelo u tebe přestat mi nevadí. jen jsem zvědav jakým způsobem se pak domluvíme nebo si předáme kontakty kdybych chození sem opravdu omezil a ani email ani mobil na sebe nemáme

Bára (Út, 19. 1. 2021 - 08:01)

Dobré ráno Pavle. Budu zase pracovat na té seminárce a potom pojedu s bráchou na běžky. On bydlí tady kousek za Libercem .Byla jsem na záchodě asi tak jako Klára nebo Nikola a kdybys mne u toho čůrání hladil a laskal po tváři a byl něžný docel si dokážu představit,že by mě nevadilo i kdybys mne hladil tam dole jak to dělává Libor Kláře. Večer jsem si to pročítala a je to hodně inspirativní,ale do pusy ne.To bych nedokázala to už je pro mne nepředstavitelné. Hodně jsi mi vstoupil do myšlení a těším se na tebe,ten krámek je moc fajn.

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 17:01)

a budeš mi teda psát Báro jen večer a ráno nebo se někdy pokud nebudu v práci nebo ty někde jinde stihnem i během dne?

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 15:01)

Neboj Báro dneska to nebudu moc rozebírat abychom zase nepřišli do řečí, nebo hlavně já ale vsadil bych se že po tom pohybu na lyžích se ti bude chtít i to druhé :)

Reklama

Přidat komentář