Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 08:01)

Tak me asi bude chápat jenom Bára a asi me podpoří

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 08:01)

Zase mě tady nikdo nechápe a nepodpořil

Bára (Ne, 31. 1. 2021 - 08:01)

Pavle dobré ráno.

Pavkol (Ne, 31. 1. 2021 - 08:01)

ahojj Báro taky ti přeju dobré ráno

Bertík (Ne, 31. 1. 2021 - 08:01)

Klárko ty tak krásně čůráš a já bych tě chtěl vidět jednou jak čůráš z pipinky. Já ráno myslel jak čůráš a jak máš mokrou pipinku a děláš ten proud a já u tebe se mi to musí udělat taky ajá to moc chci a už se tím pak udělá všechno z pinďíka ven protože jsi moc krásná holka a máš krásnou pipinku a já bych te chtěl vidět doopravdy ale to nejde ale moc krásný čůrání máš.

Klára (Ne, 31. 1. 2021 - 07:01)

Večer jsem ještě pohlídala Nikolu aby byla ok a šly jsme spolu čůrat radši a ona ikdyž byla předtím, se ještě z pipinky vyčůrala jednou a pak jsem ji uložila do pelíšku a ona snad do minuty už chrněla. Jen mě vzala za ruku a zavrtala se do peřiny a byla tuhá. Teď jsem se vyčůrala a měla jsem pipinku plnou a jak jsem stáhla kalhotky hned to šlo rychle proudem a vyčůrala bych velkou loužičku, Niki přišla za chvíli když jsem si už čistila zuby a byla napůl spící, ale trefila se s pipinkou správně a taky hodně čůrala, ale když už byla hotová tak seděla dál a usínala, tak jsem ji zvedla oblékla jí kalhotky a doprovodila do pelíšku a ona ještě spinká dál . Mamča je už vzhůru a svítí a tak udělám snídani a Libora a Niku nechám ještě ležet ,ale jestli se pelíšku nevykulí tak ta ním půjdu se přitulit ještě. Je neděle s můžeme se trochu víc válet.

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 11:01)

Já myslím,že Nikola byla ještě po včerejším panáku ráno utlumená. Už je redy?

Lucka (Ne, 31. 1. 2021 - 09:01)

Ahoj Klárko. Taky jsem se válel a až do deváté. Pak jsem už musela nutně jako ty a taky ranní vodotrysk z plného močáku do záchodu. Co budete dnes dělat? Tady to vypadá na mrazivé sluníčko (to nepočuraný) a tak asi vezmeme po obědě lyže projedeme se.

Mike (Ne, 31. 1. 2021 - 07:01)

Klárko já se taky válím, ale s tvou čůrajicí pipinkou je to o moc hezčí válení....

Holka 16 (Ne, 31. 1. 2021 - 06:01)

Ja6 teď ráno chcala jak protržená. Vzbudilo mě to a lítla jsem na záchod a už to šlo a roztáhla jsem si pipinu a ta díra na chcaní byla široká a tek z ní proud chcaní až mě to z močáku tlačilo do pipiny jak to šlo.

Sluníčko (Ne, 31. 1. 2021 - 05:01)

Klárko musela jsem čůrat a hodně a držela jsem se za pipinku abych se nepočůrala ale stejně jsem trochu čůrala a tak jsem se na záchodě vyčůrala v kalhotkách a líbilo se mi to jak mám celý mokrý zadeček a celou pipinku okolo když jsem se moc vyčůrala. Hodně jsem si pak osušilapipinku papírem i okolo a zadeček a půjdu spinkat dál a mám kalhotky jiný. Klárko ty ses taky někdy počůrala jako já na záchodě schválně? Je to hezký. Zkus to taky mám tě ráda a je to hezký čůrání. Už jsem vyčůraná a jdu ještě spinkat jako ty.

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 10:01)

A smrdět!

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 08:01)

Ty si dneska zapomněla psát jako dítě,měla bys to napravit

Anjelik (So, 30. 1. 2021 - 23:01)

Abé. Máš to spočítané. Peklo ťa neminie.

Milan (So, 30. 1. 2021 - 23:01)

Viděl jsem dnes čůrat asi patnáctiletou holku a ještě jednu starší na parkovišti. Z jedný to krásně teklo dolů ta druhá měla píčku skrytou ,ale byla pod ní louže taky takže čůrala s ní. Moc hezký a byl jsem hned nadrženej a v autě jsem si to vystříkal do ruky a kapesníku.

Ivoš (So, 30. 1. 2021 - 23:01)

Zkrátka dobrej oddíl, no.

Duck (So, 30. 1. 2021 - 23:01)

Cože? Nepřišly gumičky? Všechno vylejt !

Jenda (So, 30. 1. 2021 - 21:01)

Pavkol svým posledním psaním se zase vyznamenal. Jestli teda to všecno psal sám. Ale já ho neodsuzuji. Jen nějaká diagnoza to bude. Klára mu výstižně k tomu napsala své (palec nahoru). Kdyby si z toho aspoň vzal ponaučení. Ale líbí se mi, že na rozdíl od jiných vláken, kde jsou na něho sprostí, tak tady je to vyšší level, a chtějí mu pomoci. A jestli se s Bárou setkají, a ona to ustojí, tak by měla dostat svatozář. No třeba v osobním setkání se může projevovat lépe. A třeba mu opravdu "otevře oči", jak často psával.

Návštěvník (So, 30. 1. 2021 - 21:01)

:))

Klára (So, 30. 1. 2021 - 20:01)

Ještě mi to nedalo nahlédnout. Holkočůre, ty jsi takový skvělý vyvolávač přípitku. Děkuji, ale nebudeme to zase přehánět. Až budu cítit, že si dáme, tak to naznačím. A děkuji i všem ,co se přidali, samozřejmě. Niki si nakonec dala a že chce taky, a tak jsme jí daly malýho panáka a jak to vypila tak se tvářila, že to půjde zpátky a rychle to zapila colou a je dobrá, tak snad jen bude brzy chrnět a nic se jí nestane. Nono, děkuji za kladnou zpětnou vazbu, važím si toho velmi a Feetmane, já jsem na to opravdu nedávno odpovídala, že se o nožky tady s Nikolou hezky staráme a tak nám skoro nepáchnou a souhlasím s Bárou, že každá holka chce být hezká i na nožkách. Šišmíšo a ty se pak budeš muset přefigurovat na jiný místo na jaře, ale já se ozvu i odtamtud. Půjdeme teď do koupelny a do pelíšků.

Reklama

Přidat komentář