Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Sluníčko (Čt, 11. 2. 2021 - 06:02)

Dobře ráno Klárko. Vzala jsem si veškeré rady dost k srdci a budu se snažit psát rozumně. Už jsem byla čůrat jako chodíš ráno ty a taky jsem potřebovala hodně. Stáhl a jsem rychle kalhotky a hned už jsem čůrala a dlouho. Stále to teklo z pipinky a kdybych si to změŕila, muselo by toho být hodně, někdy to zase zkusím. Ještě máme prázdniny a tak budu odpočívat a pak pojedeme s rodiči nakoupit. Přeji ti hezký den . Včera jsem si na maminku připila a jsem moc ráda, že se její zdravotní stav upravuje. Opravdu tě mám moc ráda a denně na tebe myslím a když se trápíš, dokážu pro tebe plakat . To jsem psala a cítím to upřímně.

Návštěvník (Čt, 11. 2. 2021 - 07:02)

A teď prosím mi vysvětli proč jsi do dneška psala jak kretén a dělala si z nás prdel?

Návštěvník (Čt, 11. 2. 2021 - 17:02)

Přesně!

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 22:02)

Asi tak

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 22:02)

Napsat obecně byla taky čůrat a prý se jí hodně chtělo je trochu jiné než tady porovnávat pipinky.

Ivoš (St, 10. 2. 2021 - 22:02)

To jsou jen kecy v kleci.....pipiny tady porovnavalo Sluníčko s Klárou a ta mu jednoznačně napsala že ať to neřeší, že je to jedno. Nikolu jsem nikdy zde neviděl napsat slovíčko a Klára, a to souhlasím s jiným večerním návštěvníkem, Klára nic bližšího sexuálního stran své sestry zde neuvádí snad cca před pul rokem,kdy se zmínila a byla překvapená, když zjistila,že Nikola objevila,že jí to taky funguje. Ale to bylo všechno. Podívejte se na jiná vlákna,kde se natvrdo otevřeně píše o Incestu, a jiných zakázaných praktikách . To je dost za hranou na rozdíl od konstatování jestli někdo čural pomalu ,rychle na poslední chvíli nebo na bobku či ve stoje.

Ida (St, 10. 2. 2021 - 23:02)

V tom souhlasím s tebou. Jsou zde různá jiná diskusní fóra, kde je to ohledně sexuality osob pod zákonem velmi velmi za horizontem povolených praktik. Myslím že ti , co se zde pohoršují nad normálním močením kluků a dívek si nedokážou ani představit ,co je i jen v rámci diskuze ještě vůbec dovolené a nezakázané jinde, jak ty píšeš.

Puluj (St, 10. 2. 2021 - 21:02)

Klárko, děkuji za příznivé zprávy. Přeji mamince uzdravení a v novém místě hlavně pohodu a životní radost.

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 21:02)

Tak ona to rozepisuje trochu víc

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 21:02)

Pokud si pamatuji ,a sleduji to velmi pozorně, tak na Nikolu jsem žádné reakce ,o kterých píšeš téměř nezaregistroval. I takoví zoufalci jako byl Honič nebo nyní Mike ,Bertík, tak ti reaguji také jen na Kláru .

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 21:02)

O své nezletilé sestře by psát neměla,když píše o sobě v poho,pak na ní reagujou úchylaci,že ji chtějí dělat...,to by se mi nelibilo,aby na mé nezletilé děcko někdo takhle reagoval. Pomatuju si,že jste tady reagovali na Sluníčka,že by sem takové věci neměla psát (i když si myslim,že ta ze sebe akorát dělá malou a dělá si prdel) a Klára to sem o své sestře může psát? To je to samé,ne

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 21:02)

Psát běžně o močení mladší sestry není nic závadného. Co vím,tak se Klára distancuje u ní od všeho ostatního, co by mělo bližší sexuální podtón. Když já napíšu, že má vnučka čůrala a musela rychle, není to nic špatného. Viz. běžně veřejně k dostání - Kniha o čůrání, Jak močí kluci a dívky, Ukaž mi to a další.

Simona (St, 10. 2. 2021 - 21:02)

Nestihla jsem bohužel Kláro společný přípitek v osm hodin,ale nyní si na vás a hlavně maminku ráda dám,protože máte dobré zprávy. Tak na zdraví a pěknou dobrou noc.

Názor (St, 10. 2. 2021 - 20:02)

Já bych o rodičích a jejich potřebě ....ne ! Tady si píšou kluci a holky o čůrání, ale proč do toho zatahovat rodiče. S Klárou v tom jsem zajedno.

Šišmiš (St, 10. 2. 2021 - 20:02)

Krásný čůráníčko a potěšení ze zlepšení tvé maminky!

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 20:02)

Takže ono o tom mluvit je nevhodné jen kvůli tomu že je nemocná?

Jitka (St, 10. 2. 2021 - 20:02)

A ty bys psal o své vážně nemocné mami jak čůrá?????

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 21:02)

Ne ani o 100% zdravé stejně jako o všech dalších příbuzných.

Ondra (St, 10. 2. 2021 - 20:02)

Samozřejmě.

Klára (St, 10. 2. 2021 - 19:02)

Nechtěla jsem odpovědět,ale nakonec to udělám. Návštěvníku, zaplatili jsme zhruba 9 tisíc korun za léčivé preparáty ,které má maminka brát. On si nevzal ani korunu bokem, ale mamča mu tam stejně peníze nechala navíc. Jestli máš problém kdo to platil, tak maminka z toho, co získala za prodej svého krámku. A neboj se,já bych za takovou léčbu dala taky cokoliv, aby se maminka uzdravila.

Reklama

Přidat komentář