Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pozorovatel (Pá, 12. 2. 2021 - 09:02)

Skvělá informace. A doklaplo poslední puzzle...

? (Pá, 12. 2. 2021 - 09:02)

?????

Pavkol (Pá, 12. 2. 2021 - 08:02)

Vidím že jsem tady všem jedno. Ani Klára nereaguje. Končím tady .

Návštěvník (Pá, 12. 2. 2021 - 09:02)

Ják ti může psát Klára, když má dopoledne výuku?!!!

Klára (Pá, 12. 2. 2021 - 07:02)

Sluníčko, ty se teď tím moc trápíš. Tak to řekni a uleví se ti. Opravdu. Já tady taky píšu těžký věci a uleví se mi a kolikrát to obuĺím a nemohu to ani dopsat najednou,ale uleví se mi a já když se svěříš,tak se ti budu snažit pomoci a poradit. Zkus to všechno ještě dospat v pelíšku. Já jsem v noci spinkala dobře a pipinku jsem vypustila až teď plnou,ale kdybych přemýšlela v noci jako ty,taky by mě to nutilo chodit častěji , když tak pracují nervy. Báro, nemám nic proti tomu se poznat,ale až později,až se zabydlime s pomine tahle situace s bacilem a bude víc teplo. Niki už taky byla čůrat, ale byla gumová a rozespalá a než se vyčůrala tak skoro u toho usnula. Tak jsem ji pomohla odvést do pelíšku a ještě se do něj zavrtala jako že bude chrnět dál. Tak nevím, nechám ji tak do půl osmý. Teda jestli ji není třeba špatně a nemá teplotu . To jsem nezkoumala. Připravím snídani mezitím. Mamča je už taky vzhůru a Libor se ještě vykuluje. Tak Sluníčko neboj se ,budu moc ráda, když budeš mít důvěru a povíš mi to.

Bertík (Pá, 12. 2. 2021 - 08:02)

Klárko mě se to ráno udělalo ikdyž jsi moc o čůrání nepsala ale já si zavřel oči a myslel jsem jak vypadáš krásně a jak se na mě díváš a jen trochu málo jsem si hrál s pindikem ale ne moc ale ty tvá krásný oči a vlasy i bez čůrání se mi to samy udělaly až pro tebe to samo pinďíka najednou všechno vystŕíklo když jsem na tebe tak myslel .

Z (Pá, 12. 2. 2021 - 08:02)

Z

Návštěvník (Pá, 12. 2. 2021 - 08:02)

Když už chceš něco označovat, tak si přečti pořádně text,blbečku. Bertík má 16 roků. Tebe by měli už konečně potrestat.

Bára (Pá, 12. 2. 2021 - 07:02)

Děkuji Kláro za reakci. Myslela jsem opravdu až někdy výhledově, nepospichá to. Jen že od mé maminky to je k vám kousek a jsi mi sympatická. Hezký den.

Návštěvník (Pá, 12. 2. 2021 - 06:02)

Hlava22

Sluníčko (Pá, 12. 2. 2021 - 05:02)

Klárko, já skoro nespala a moc na to myslím jak a jestli ti to mám všechno říci. Ale prostě to ještě neumím. Nezlob se,já vím,jsi lepší. Já mám pocit,že když to napíšu, že se ponížím. Prostě nemám k tomu ještě sílu. Je to naše rodinné trauma. Byla jsem v noci třikrát čůrat z toho. Asi jak jsem nemohla moc spát. Klárko mám tě moc ráda.

Návštěvník (Pá, 12. 2. 2021 - 07:02)

Sluníčko, jestli to je tak, potom možná i chápu, že jsi psala tím zvláštním stylem. Ta tvá sestra byla mladší nebo starší?

Návštěvník (Pá, 12. 2. 2021 - 06:02)

A nemyslíš, že ses víc ponížila tím, že si psala jako nedospělá ,hloupá, jednoduchá holka? Napsat o svém trápení je těžké, ale je víc hloupé psát jako retard,když nejsi.

Dolňák (Pá, 12. 2. 2021 - 00:02)

Jo, dost dobrý. Ty tady máš Kláro fandů, a že i ženský to je fakt zajímavý. To chcaní do pusy to je tedy nářez. A i jinak . Jsem z toho napérovanej. Kam musím dozadu, abych našel začátek ,pochopil jsem to jako tvůj opravdový deník že života. Fakt mě to oslovilo.

Vem si dovolenou (Pá, 12. 2. 2021 - 00:02)

Strana 22

Dolňák (Pá, 12. 2. 2021 - 11:02)

Ty kráso, to je program na celej semestr...(Mireček...). Ne vážně, zaujalo mě to. Ta je teda vytrvalá. Asi nějaký problém se sebevědomím.

Pozorovatel (Pá, 12. 2. 2021 - 11:02)

Spíš její velmi složité období v rodině. Ale přečti si to v klidu. Nebudu tě ovlivňovat.

Simona (Čt, 11. 2. 2021 - 21:02)

Já Klárko že asi už spíš, ale chci tě přesto pozdravit na dobrou noc nebo dobré ráno.

Šišmiš (Čt, 11. 2. 2021 - 20:02)

Moc pěkný čůráníčko a pipinkováníčko. Díky moc Klárko. Vypadá to, že ikdyž budeš nakonec jinde , bude to tvé čůráníčko stále skvělé!

Ok (Čt, 11. 2. 2021 - 20:02)

Je senzační.

Reklama

Přidat komentář