Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ida (Pá, 12. 2. 2021 - 21:02)

Neváhám ani chvilku. Na Kláru a na Fida, že to připomněl. Vůbec by mě to nenapadlo taková souvislost.

Holkočůr (Pá, 12. 2. 2021 - 21:02)

To teda! A že holka nic neřekla. Kláro na další roky KALÍME !!!

Tom (Pá, 12. 2. 2021 - 21:02)

Nestihl jsem přesně, ale na toto si připiju jednoznačně. Klárko díky za vše!

Ondra (Pá, 12. 2. 2021 - 21:02)

To dám a moc rád. Myslím,že to ona ani neregistruje. Je výjimečná. Klárko na další tvůrčí počiny a životní pohodu. A děkuji moc!

Klára (Pá, 12. 2. 2021 - 19:02)

Ještě jsem nakoukla, Lucko to víš, že se s Liborem hezky zabalíme do pelíšku a on by chtěl jít se mnou do sprchy a pak se pipinkovat, tak necháme jít Niki samotnou a pak si tam vlezeme sami a já se mu vyčůrám a on pak bude krásně chtít se vypipinkovat do mě. A ty si to taky hezky užij. Sluníčko, myslím na tebe a snad budeš dnes už spinkat dobře. Máš tady mne a můžeš kdykoliv napsat vše až to tak budeš chtít a dnes se vyspi už v klidu, nemusíš se ničeho bát. Návštěvníku ,já na tu otázku tvou nemůžu odpovědět ,protože tak nepřemýšlím a já bych to nebyla schopna ani napsat, protože bych to obulila a jen na to myslím a už psát nemůžu a už bych plakala. Tak jdu radši sklapnou noťas a nemyslet na to. Zuzko, mamča je celkem ok, trochu unavenější odpoledne a prý chrněla ,ale jinak to zvládá. Jdeme do koupelny, Niki už tam byla a odešla před chvílí a ta se asi zavrtá do pelíšku taky a usne při telce, ale já když budu s Liborem ji to vypínat nebudu. Ona se pak vypne stejně sama, ale třeba až po hodině.

Sluníčko (Pá, 12. 2. 2021 - 19:02)

Klárko já už jsem v posteli a myslím na tebe a asi brzy usnu. Jak jsem moc nespala tak už se mi zavírají oči, ale chtěla jsem ti jen říci, že dnes budu už spát dobře a když mě máš taky hodně ráda tak já budu šťastná a nebudu se bát ti všechno napsat když ty to taky píšeš ty smutný věci co byly.

Bertík (Pá, 12. 2. 2021 - 20:02)

Sluníčko neusínej ještě já bych tě moc chtěl já jsem ti psal a tys to nečetla. Napiš mi jestli bys mě taky chtěla a jestli jsi jako Klára podobná.

Návštěvník (Pá, 12. 2. 2021 - 20:02)

Bertíku, holka asi už spí. Byla dost unavená. Já ji to připomenu za tebe kdyby si toho zítra nevšimla.

Bertík (Pá, 12. 2. 2021 - 20:02)

Děkuji. Ona asi usnula. Snad si to přečte.

Ivan .L (Pá, 12. 2. 2021 - 19:02)

Krásný víkend holky ! Moc se mi líbí nejen čůrací a milovací chvíle ,ale ten styl příběhu jak to prožíváš a dokážeš to sdělit zajímavou čtivou formou.

Bertík (Pá, 12. 2. 2021 - 18:02)

Sluníčko neboj se s Klárou psát jestli jsi podobná jako ona nechtěla by sis psát i se mnou a seznámit se?

Návštěvník (Pá, 12. 2. 2021 - 18:02)

Podobná? Ty si vybíráš podle vzhledu?

Bertík (Pá, 12. 2. 2021 - 18:02)

Já mám fotku jak Klárka vypadá a mě se strašně líbí a já bych takovou holku chtěl. Já když Klára čůrá tak se mi to udělá u toho samo.

Návštěvník (Pá, 12. 2. 2021 - 18:02)

A kdyby před tebou měla čůrat holka, která vypadá úplně jinak nebo jsi si našel úplnou dvojici Kláry, která by před tebou vůbec nečůrala?

Bertík (Pá, 12. 2. 2021 - 18:02)

Já bych strašně moc chtěl takovou jako Klárka ten typ a když by nečůrala tak nevadí protože stejně každý den by musela čůrat víckrát a třeba by se nechala přesvědčit. Já bych dokázal čůrat s jinou holkou taky ale já bych chtěl holku jako je Klára na chození a já bych ji měl tak moc rád jako Klárku.

Klára (Pá, 12. 2. 2021 - 17:02)

Už jsme se vrátili z chaloupky a byla tam velká zima a ptáčkové měli všechno sezobaný a tak jsme jim tam dali hodně slunečnicových semínek a tři velké koule na zobání. Helenku jsme ani nenavštívili a za chvilku jsme se vrátili zpátky. Chtělo se mi tam už čůrat, ale řekla jsem si, že vydržím zpátky někde u benzinky, ale jak jsme tam chodili ve sněhu a v zimě tak to moc držet nešlo a než jsme odjeli tak jsem se za autem přikrčila a trochu stáhla kalhotky a kalhoty a pustila jsem čůrání do sněhu a bylo to rychle a tak jsem ani moc nevystydla a Niki se hned ke mě přidala a taky to měla hodně a rychle a tak jsme se vyčůraly a pak už dojeli v pohodě až domů. Libor se taky vyčůral a le na druhý straně auta a tak se mu pak taky nechtělo. My jsme teple oblečený, máme kalhoty a punčocháče a kalhotky a boty a teplý ponožky a tak jsme to riskly a pipinky nám snad nenastydly. Teď budeme už doma a zítra pojedeme na ten baráček asi v poledne a pojedeme dvěma auty, já s Liborem a teta vezme asi sousedku svým autem a pak se asi vrátíme ještě sem. Budeme připravovat večeři , bramboráky se zelím a masovou směsí neboli cmundu a na to se taky moc těším. To Libor dělá rád. Návštěvníku , my tu svatbu máme v plánu klidně u jak dodělám školu a bude to možné a třeba i ten Sychrov a Libor říkal že i Hrubá Skála je vhodná nebo Ještěd tak uvidíme.

Zuzka (Pá, 12. 2. 2021 - 18:02)

Tedy Klárko, ty asi děláš klukům chutě svým čůráním, ale nás jsi inspirovala gastronomickým tipem na zítřejší oběd. Jak je vidět, nezapřeš v sobě ,že studuješ OHŠ. A na tu pravou českou klasiku se už těšíme. Pa a pohodový večer. Maminka je ok?

Návštěvník (Pá, 12. 2. 2021 - 18:02)

Co by se muselo stát Kláro, abys dokázala Libora opustit? Možná nevhodný dotaz, ale přemýšlela jsi někdy i tímto způsobem?

Martin (Pá, 12. 2. 2021 - 18:02)

Tedy dostal jsem takovou chuť na bramborák,že si ho jdu hned udělat . Tedy já bych měl i jiný chutě když tady čtu jak čůráš, ale .....nechtěl jsem urazit, to je jen upřímný obdiv.

Bára (Pá, 12. 2. 2021 - 18:02)

Já jsem šťastná, že budete v novém. A nebojte se, myslím že nastydlý nebudete. Taky jsem kolikrát takto čůrala a bez následků.

Reklama

Přidat komentář