Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (So, 13. 2. 2021 - 07:02)

Jejda, to jsou věci. Lidičky, já to opravdu vůbec nesleduju, že už to byly včera dva roky. Fido, jsi mne velmi příjemně překvapil, že to máš označené. Já jsem za tu vaši podporu moc a moc ráda a dobře, dám si s vámi dnes taky, ale bude to nejen na to výročí, ale i na vás všechny, co to čtete a něco vám to dává. Vždyť to tak nemělo vůbec být, napsala jsem první příspěvek a pak na to byly nějaké ohlasy a už se to samo rozjelo . Tak já si připiju i na vás. Na vaše touhy ,přání ,ale i na vaše negativní kritiky a tak. Protože každý z vás jste jedinečný a jste součástí tohoto povídání. Takže děkuju a připiju, ale cítím to tak, že to nechám na vás, kdy budete dnes chtít a svou myšlenku s přípitkem pošlete kdykoliv v jakoukoliv chvíli do éteru. Sluníčko ,já jsem dnes taky měla velký čůrání a plný bříško a Niki to měla podobný, ale já musela jít rychle čůrat dřív, protože bych si pipinku musela taky držet ,kdybych čekala až bude Niki sama vyčůraná. Obě jsme udělaly z pipinek velké loužičky do záchodu. Já bych ti klidně Bertíka přála a jak jsi přišla na to, že bych se na tebe zlobila, naopak. Třeba se ti bude líbit a Bertíku, to bylo od tebe nápadité, takto oslovit Sluníčko a přeju ti to taky. Musím teď mamče trochu pomoci a Libor ještě leží, ale jak bude snídaně, tak se vykulí ven. Včera večer jsme se zavřeli v koupelně a on chtěl čůrání a pak mi pipinku hladil a pusinkoval a i ještě něco víc až jsme se vypipinkovali ve sprše rychle, a bylo to moc krásný a jak tekla voda, tak jsme asi ani nebyli moc slyšet, ale já se vypipinkovala jen málo, stejně bych se úplně uvolnila až v pelíšku, ale to nevadí. I tak to bylo moc krásný.

Sluníčko (So, 13. 2. 2021 - 10:02)

Klárko já jsem měla sestru jako jsi ty a když jela na kole na Albrechtice tak ji tam v těch zatáčkách porazilo auto a ona pak umřela a má tam nahoře na hřbitově hrobeček, a já jsem od té chvíle bez ní a nosím ji tam kytičky a i ve sněhu. A ona to ví, že si s tebou píšu já si s ní m často chodím povídat.

Návštěvník (So, 13. 2. 2021 - 10:02)

Tak to je mi moc líto. Ale jsi odvážná, že jsi to Klárce napsala. Je to asi těžké s tím se srovnat. Jak je to dlouho?

Návštěvník (So, 13. 2. 2021 - 13:02)

Sluníčko napsalo dříve, že jí bylo 13 a dnes je jí 15. Tak je to 2 roky. Přeju jí, aby si našla aspoň hodného kluka, když má takový bol v srdci.

Holka 16 (So, 13. 2. 2021 - 13:02)

Já na to musím stále myslet, to muselo být strašný. Já ji chápu a nějak bych ji chtěla podpořit ale nevím jak. Sluníčko moc ti přeji ať je všechno lepší. Já už vím proč dokážeš plakat pro Klárku, já jsem taky za tebe dlouho plakala když jsem si to přečetla .

Bertík (So, 13. 2. 2021 - 14:02)

Já jsem taky že Sluníčka smutný a nejradši bych zajel za ní.

Návštěvník (So, 13. 2. 2021 - 14:02)

Bertíku jestli chceš se Sluníčkem se více kamarádit, tak na ni musíš být hodný a nezklamat ji. A ne hned chtít jen nějaké čůrání ,ale hlavně být pro ni oporou. Ona je ještě vnitřně křehká. Zvládneš to ?

Bertík (So, 13. 2. 2021 - 14:02)

Strašně rád já jsem úplně z toho taky špatně jenže Sluníčko nepíše a já už nemůžu nic víc dělat.

Jana (So, 13. 2. 2021 - 09:02)

Klárko tak už to jsou dva roky? No teda. Večer dáme také přípitek. Zůstaň svá a zachovej přízeň , i těm, co tě tady špičkujou. Pozdravujeme maminku a vás všechny. A jeďte opatrně.

Majka (So, 13. 2. 2021 - 08:02)

Klárko na další roky a vše dobré pro maminku. Mám tu s Patrikem slivovici, po ránu dobrý na probuzení. Myslíme na vás, teď!

Sluníčko (So, 13. 2. 2021 - 07:02)

Dobré ráno Klárko. Už jsem se vyspinkala celou noc krásně a byla jsem ráno čůrat ,že jsem to nemohla vydržet a držela jsem si pipinkubrukou než jsem došla na východ,protože se mi chtělo tak moc, ale stihla jsem to a pustila to ať když jsem byla oblečená a nad záchodem, ale čůrala jsem pak dlouho asi jako ty. Bertíku ty by ses chtrlvse mnou seznámit,? Já jsem jako Klára trochu,nosím copánek a jsem menší než ta holka, co je v tom klipu. Já ji mám taky objevenou. Tak si zatím budeme psát a až bude tepleji tak se sejdeme? Klárko nebudeš se na mě zlobit? Já tě budu mít stejně moc ráda i tak .

Bertík (So, 13. 2. 2021 - 08:02)

Jestli jsi trochu jako Klára tak to by se mi líbilo. Já jsem moc rád že jsi bys chtěla se mnou psát a o čůrání taky jako si píšu s Klárkou. Já jsem tady od Nechyběl a ty jsi odkud? Já když bys čůrala a já bych tě viděl jako Klárku podobnou tak by se mi to moc líbilo i v pindikovi jako když se mi to udělá všechno ale já bych chtěl takovou holku tdky na přátelství.

Návštěvník (Pá, 12. 2. 2021 - 22:02)

Po dnešku asi ztrácím iluze úplně o každém, kdo sem pravidelně i čas od času píše. Nemám nic proti slavení nejrůznějších výročí, ale tohle už mi fakt přijde přehnané, dejme tomu když někdo řekne připiju si na to, ale to naprosto oddané uctívání a vychvalování každého pr.. dobře kroku je fakt na mě moc. Přeji vám to a nikomu to nechci kazit, jen cítím potřebu říct jak to tady na mě dneska působí ty příspěvky, ale možná je to tím, že pořád nevím o ničem, co by mě přesvědčilo věřit tomu, že Klára je skutečná osoba a ne jak zde několikrát někdo psal pouze postava z příběhu.

Simona (Pá, 12. 2. 2021 - 22:02)

Panečku to to letí , Klárko na tebe vždycky. Nebýt Fida , vůbec bych nevěděla,že to jsou dnes přesně 2 roky. Klárko,příjemný víkend a.......... Na zdraví a další!

Natalie (Pá, 12. 2. 2021 - 21:02)

Připíjím také. Sleduji její život každý den. Velice hluboce. Zejména vývoj u její maminky.

Puluj (Pá, 12. 2. 2021 - 21:02)

Navrhuji nejen připít nyní na ni, ale také na Fida, že to sleduje a upozornil nás, ale zítra společně s Klárou na další její životní cestu a poděkování za to, co pro tuto diskuzi přinesla za vklady, dary,oběťi i naděje. Kláro moc děkuji za vše také a připíjím.

Návštěvník (Pá, 12. 2. 2021 - 21:02)

To jsou vklady,že kudy chodi tam chčije?

Holkočůr (Pá, 12. 2. 2021 - 22:02)

To jsou zlaté perly tohoto vlákna!

Podpíčník (Pá, 12. 2. 2021 - 21:02)

Tak to samozřejmě, hned!

Scarlett (Pá, 12. 2. 2021 - 21:02)

Ano. Ráda. Pro Kláru cokoliv! A stihnu to i na minutu. Díky Fido za upozornění.

Reklama

Přidat komentář