Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 11:03)

Přečti si čísla,proč to tedy klesá? A kdyby to dodržovali všichni,tak už jsme z toho třeba venku,ale tady o tom nemá smysl psát

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 11:03)

Přesně, jenže tady to nejde. My jsme takový národ prskajících rozmazlených píčovačů, kteří za svoji svobodu považují škodit druhému.

Klára (So, 20. 3. 2021 - 10:03)

Pozdrav v chaloupky,nakrmily jsme ptáčky,je tu trochu sněhu a zima a pojedeme zpátky. Čůraly jsme kousek za Mimoní u lesíka. Už jsme byly hodně po kafi plné a nechtěly jsme se kroutit a pipinky nám udělaly u stromů dost rychlý prudký čůrání. Pojedeme zpátky, Helenku jsme pozdravil a zamávaly jí ,potkaly jsme ji jak jela někam autem. Zatím se nám moc čůrat nechce a tak si zastavíme cestou. Asi pojedu zase tak jak jsem jela sem.

Vojko (So, 20. 3. 2021 - 11:03)

Holky, vy musíte mít kouzelné močení. To bych chtěl s vámi jednou zažít.

Lucka (So, 20. 3. 2021 - 11:03)

Super ,taky za chvíli vyrazíme. Nerada bych čůrala venku,ale když bych potřebovala tolik nutně jako vy,tak proč ne. Kafe je močopudný, znám to taky moc dobře.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 11:03)

Hezky se vysmíváš zdravotníkům a zdr sestrám

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 10:03)

Kikina je strašně zlý a zakomplexovaný člověk. Proč?

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 10:03)

Ta Lucka,jak nemá chlast a má absťák,tak je agresivní jako sviňa

Dolňák (So, 20. 3. 2021 - 10:03)

Když holka chčije to je potěšení. Roztáhl jsem jí nohy než začala chcát na záchodě a pod pipinu dal svou dlaň a jak mi do ní vychcala plnou, pil jsem to. Vychcanou jsem ji celou pipinu vylízal a ona mi ho vzala do ruky a honila a pak mě dodělala ústy ,musel jsem se udělat a vytekl jsem několikrát po sobě , ona vše spolykala a já byl s ní v té chvíli euforicky šťastný do maxima.

Pavel1 (So, 20. 3. 2021 - 09:03)

Dobrý ráno,tak včera přišla starší dcera s tím,že pojedou na chalupu,tak to narazila,je to věk přesně těch co tady píšou,že si můžou dělat co chtějít,schytala to od babiček dědů a od nás,nedokážu si představit,jak by na nás koukali místní,se kterými máme dobré vztahy,no aspoň,že jí to řekli všichni a je klid

Kikina (So, 20. 3. 2021 - 10:03)

Určitě jste výborná komunita co se školila u StB a v případě potřeby se udáte navzájem. O tom není pochyb :0)

Pavel1 (So, 20. 3. 2021 - 11:03)

Teď si mě doslova nasrala,ty krávo pitomá,co si myslíš,naše rodina byla od stb honěna,děda seděl,domovní prohlídky,to ty nevíš co je,pro tydle lidi jako si ty jsme cinkali klíčema? Drž už laskavě hubu nebo pokud to pujde a jde,tak bych si tě rád vyhledal ty svině,všem ostatním se omlouvám,ale todle ne

Kikina (So, 20. 3. 2021 - 12:03)

Tak to jste nám tady teda vycinkali pěknou svobodu jen co je pravda :0) jinak já opravdu nejsem zlá ani zakomplexovana jenom je mi na nic z těch předem poražených a rezignovanych lidí co si nechají nařídit sebevětší pitomost a vůbec o tom nepřemýšlí. Chápu že doba je dostala ale ze mě tihle lidé úplně vysávají energii. Moje životní filozofie je když dostaneš ránu tak nebreč zvedni se a jdi dál. Omlouvám se byla jsem tak vychována.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 12:03)

Ukaž se nám a vycinkej nám novou svobodu hrdinko

Holka 16 (So, 20. 3. 2021 - 09:03)

Mirku dnes je mi dobře. Chčiju na záchodě a mám v pipině tampon,ale celkem mi to jde i s ním chcát, že mi to nevadí. Ségra se rozešla s Lukášem, jsem ráda , je to debyl, ale ráno bulila a večer taky a teď je u mně a blbneme. Ona nemá to co já a tak ráno se vychcala do nádoby a změŕila jsem ji 390 ml a teda chcala slušným proudem a nemohla moc vydržet . Nohy nám nesmrdí, odpoledne možná budou jestli někde budeme chodit venku. Půjdeme za kámoškou. Probereme toho Lukáše. Věrča si ho konečně vymazala a zablokovala. On byl na ni sprostý a měl ještě jinou. Ať táhne do hajzlu.

Mirek (So, 20. 3. 2021 - 10:03)

Vanesso,uděláme to někdy spolu? Přijedu kdykoliv,kamkoliv.

Návštěvník (So, 20. 3. 2021 - 09:03)

Jestli vypily obě ráno kafe , tak to na chalupu nevydrží a budou muset čůrat někde cestou. To by se Klára a hlavně ta její sestra, ta by se jinak pochcala. Ta moc nevydrží.

Albatros (So, 20. 3. 2021 - 09:03)

Ony mají asi močàky aktivní. To ale musí být krásný je vidět jak to nemohou vydržet, držej se za pipinu a pak z nich ihned stříká gejzír moče .

Sluníčko (So, 20. 3. 2021 - 08:03)

Já jsem ráno taky čůrala jako Klárka a měla jsem kalhotky bílý a nepočůraná jsem to stihla a až jsem se vyčůrala když jsem je stáhla ale taky moc jsem vyčůrala se když jsem v noci nebyla a pipinku jsem měla mokrou celou. S Klárkou si už píšeme a s Bertíkkem taky.

Adam (So, 20. 3. 2021 - 14:03)

Sluníčko opravdu by jsi tu chyběla, rád čtu tvé povídání, díky té tvé přirozenosti je pro mě zajímavější, než od Kláry. Čůrala jsi někdy na čtyřech jako pejsek?

Reklama

Přidat komentář