Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 00:04)

Jo, to máš pravdu. Ale je drsné montovat na sexuální vlákno otázky víry. I když proti gustu, možná to vadí jen nám bezmozkům.

Jitka (So, 3. 4. 2021 - 23:04)

Já jsem se dívala také. Chtěl jsi asi napsat TV Noe, a andělské vtělení, ale já tomu rozumím. Jsem moc příjemně potěšena Ivoši , že jsou zde diskutující tohoto zaměření a že i Klára jednou psala, že toto sleduje,tak nevím jestli i dnes. Minule psala něco smutného o přírodě že tam bylo a že u toho plakala.

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 09:04)

Ty se divíš,tady dělají všichni všechno a všemu rozumí

Ivoš (So, 3. 4. 2021 - 23:04)

Ano opravuji,mělo tam být Noe, to slovo vzdělání je správně. Myšleno k té rétorice, nadhledu,moudrosti... Děkuji Jitko za korekci.

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 22:04)

Jestli zdejší diskutující jsou diváci TV Noe + ideálně TV šlágr, tak pak to konečně zcela vysvětlilo zdejší pomatenost.

Scarlett (So, 3. 4. 2021 - 20:04)

Klárko vůbec se netrap tím, jestli dnes bylo nebo nebylo pro kluky zajímavé čůrání. Až bude, tak se třeba pochlubíš. Já jsem též nebyla dnes venku ,pouze s pejskem a jinak se zdržuji doma. Ona tvá upřímná zpověď má pro mne větší cenu než kdyby sis vymýšlela jak a kde jsi vytvořila famózní loužičky s velkým močením a při tom to nebyla pravda. V životě jsou i všední dny a to je normální. Tak ti přeji, ať ti Libor v pondělí pěkně pomlázkou vypráší zadek a bys byla dál svěží a jako prut !

Lucka (So, 3. 4. 2021 - 20:04)

Klárko hezký večer. Nudíme se doma a dodělali jsme kraslice a celkem pohoda. Už se mi to po ránu srovnalo. Měj se . Pa.

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 20:04)

Tak to jsem tedy zvědavý jak to zítra dopadne. Kdybych to měl blízko a měl odvahu riskovat,tak bych tam zajel i přes zákaz pohybu. Jestli tam zase nikdo nebude, tak pak skutečně může být Klára prezidentova žena a já čínský bůh srandy.

Jitka (So, 3. 4. 2021 - 20:04)

Tohle vypadá na muže, co zdá se objektivní. Já ho tady registruji nějakou dobu a on to sám ani nenabídl, ale napadlo to Kláru. To je trochu jiná situace, ale uvidíme.

Klára (So, 3. 4. 2021 - 19:04)

Ondro, tak dobře, já tam přijedu s Nikolou ,když pojedeš od Boleslavi tak to bude ta pravá po jízdě ,Shellka. Dobře, na jedenáctou? Ale jen na chviličku. Teď už se jdu pařit do horka. A děkuji za ten recept pro Nikolu Návštěvniku, Už je to prý lepší.

Ondra (So, 3. 4. 2021 - 19:04)

Ok, ty budeš v tom modrým asi. Já přijedu taky modrým golfem středočeskou SPZ 2 S 34..... Super!!!!

Martin1 (So, 3. 4. 2021 - 19:04)

Klárko nevadí,že není zajímavé čůrání,i tvé psaní je zajímavé. Třeba bude lépe zítra a další dny. Hezký večer.

Natalie (So, 3. 4. 2021 - 19:04)

Taky dnes spíše odpočíváme, sice jsou svátky, ale počasí na nic. Tak si to hezky užijte v teple a ve vodě.

No, (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

tak na rozdíl od Báry si myslím, že jestli Klára na to kývne, tak by to tentokrát mohlo vyjít. Pokud by to nevyšlo, pak už uvěřím, že Klára bydlí v Humenném a je to matka tří dětí a šesti vnoučat a Libor je důchodce s fajfkou v puse, bývalý horník a žijí někde na okraji společnosti. Pak už je tady možné doopravdy všechno.

:D (So, 3. 4. 2021 - 19:04)

Diskuze bez registrace snese všechno viď. I svědectví :D

No, (So, 3. 4. 2021 - 20:04)

To asi ano, ale také to neznamená, že každý neregistrovaný musí lhát. To je dost troufalé tvrdit. Pokud sem chodíš od začátku s nedůvěrou nebo sám s motivem vodit lidi za nos, jaký by to pak mělo význam?

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 20:04)

Proč lhát? Ty neznáš jak se tvoří fikce na netu Tady příběh, který má danou hravou formu a jasný obsah dle kategorie diskuze? Nebo jsi to tady ještě nepochopil a hned silná slova o lhaní. Kdo je to lhář? Čau a bav se jako já.

Návštěvník (So, 3. 4. 2021 - 20:04)

Asi jsem blb, ale já se tady bavím na konkrétní téma s konkrétními lidmi. Ne s přeludy.

No, (So, 3. 4. 2021 - 20:04)

Vycházíš z toho, že každá diskuze,příběh nebo zpověď musí být fiktivní, neupřímná, nereálná. Ale člověk se může bavit i na téma konkrétní nevymyšlené,přímo že života.

Natka (So, 3. 4. 2021 - 18:04)

Já se "musím" přiznat, že když jsem dneska byla na záchodě, hodně jsem si prdla...

Reklama

Přidat komentář