Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

Libore ahoj. Poslouchej, jak si se vyspal? To už si v práci ?

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

hezkýýýýýýý

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

Jděte už někam blázni pošahaní. Libor si včera po odhalení toho, kdo ve skutečnosti je spočítal 1+1 a řekl si, že ho už konečně potřebuje jeho skutečná rodina a neustále psaní zde v mnoha podobách je akorát tak na cestu do pekel a proto si vybral nebe a srdcervoucní epický konec pobytu na tomto vláknu.

Věra (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

Říkal mi Libor, že je to pro ně prakticky vysvobození, protože tolik času a nutnosti psát sem a odpovědnost vůči každému z nás nebylo zrovna lehké životní poslání.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 07:04)

Prosím tě, nepoužívej pojmy jako životní poslání, působíš směšně.

Karolína (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

Klárko Libore. Ze to není možný? To není možný, že Klárka není, co se stalo? Klárko Libore

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

A nedá pokoj a nedá pokoj. Libor je nezmar.

Věra (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

Nebojte se. klid, já jsem jim volala, jedná se jen o literární rozhodnutí ukončit její pasní tady, nejedná se o skutečnou cestu do nebe. Budeme tady na Tebe Klárko vždy s úctou vzpomínat.

Karolina (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

Jak olala,kam jako jak není já už nemůžu

Růfus (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

Literární kritika je demokraticky chápané právo tak pro jednu, jako i pro druhou stranu. Když spisovatel napíše kontroverzní dílo, nemůžete soudit čtenáře za to, že má vůči danému dílu výhrady. Jednoduše se to někomu bude líbit a někomu zase ne. To je ortel i fiktivních příběhu, jako i těch napsaných podle skutečné předlohy. Nebuďte blázni, že teď začnete vnucovat Vaše názory Vaším oponentům. To je jako soudit studenta za jeho disertační práci. Jediný úkon, jak dosáhnout publikační srovnalosti je vytvořit komisi, která prozkoumá jeho vědecké plnění na základě pramenů. Styl psaní může teoreticky odvolávat na něco nekalé. A i přesto, že platí legal 15+, tak současně platí i to, že pokud má Karolína a Klára další děti v domácnosti, tak to dostane to na stůl OSPOD, a to co se způsobí je, že budou mít pravidelně doma dvojici úředníků, kteří se budou snažit o to, aby každému a všemu čemu je do 18 let způsobili chaos se snahou odebrat jim výchovu nezletilých osob. A Vy se pak klidně suďte a jim to ale bude k ničemu, protože trvání takové diskutabilní obžaloby přímý výsledek nepřinese, zatím co těm holkám to zavaří na celý život. Jsem součástí komunity BDSM Atelier z Prahy a řešili jsme jednou pomoc pro pár, který praktikoval shibari. V podstatě se jedná o bezbolestní svazování, ale úředníkům stačil jen fakt, že se to pojali jako neobvyklou sexuální praktiku a ta ostuda a problémy je dohnali k přestěhování se, změnu škol pro děti a spoustu zbytečných dalších problému, nemluvě o tom, že jsme byli do toho zatáhnutí i spousta dalších lidí kolem, kteří pak museli ze zákona poskytnou svědectví jelikož by jim naše mlčení mohlo způsobit ještě více problému. Hold intimnosti jsou intimnostmi od toho, aby se udržovaly co nejvíce intimně.

Klára (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

Dobrý den. Já jsem Libor. Vím, že Klára sem ráno psala a chtěla vás pozdravit. Dnes tu jsem já. Můj nějmilovanější andílek Klárka dnes v noci tragicky skonal v časných ranních hodinách . Na vlákně kam nikdy nepsala - Co pro vás znamená opravdová láska zanechala poslední vzkaz v 0:22 hodin ,aby ve 2,53 hodin odešla svým rozhodnutím do nebe. Promiňte.

Zuzka (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

Kláru zabili. Libore sílu. Já to stále nepřijímám,nevěřím . Vůbec mi nedochází co se stalo .

Sedmnáctý (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

Libore já jsem v šoku, na rovinu. Jestli je to skutečnost, pak tedy to je pro mně ještě větší rána a můžu s klidem říci že nepřímé vrahy známe H a spol a to prokazatelně . Jestli je to fikce,pak je to pro mne stejná bolest,ale pak jseš frajer to tak uhrát. Ikdyž já si osobně myslím,že je to skutečnost, možná časově vyosená,ale i pak Klàře je pro tebe stejnou citelnou ránou. Mýlim se?

Karolína (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

Ne !!!!!!!!!!! Klárko, Ne, to nejde. Ne ne ne.

Ondra (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

R.I.P. sorry,ale já nemůžu ani volat. To je šok. To není možný.

Vojko (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

Jéžisikriste ,já mám mrazení, že tohle není žert, ale pravda. Libore,já jsem totálně mimo. Jestli to tak je tak můj obdiv,že to byl jsi schopen napsat. Klárka, panebože to ne !

Foot (St, 14. 4. 2021 - 06:04)

Prosím Tě a odešla do nebe v botách, anebo v ponožkách ? Smrděly ji nohy ?

Ignacius (St, 14. 4. 2021 - 05:04)

Horší psychoteror a kyberšikanu pod účelově zneužitou záštitou práv dětí, jsem na vláknech jeste6 nezažil a to jsem tady skoro 9 let. Souhlasím, je to osobní cílená msta s prvky sektářského Scientismu. Souhlasím. Bránil bych se.

Vivien (St, 14. 4. 2021 - 02:04)

Neskutečná kyberšikana a cílený vydírání jednotlivce i ostatních organizovanou skupinou. To bych nenechala jen tak být. Za to že někdo píše na virtuální síti neškodný příběh jako osobní výpověď ze svých těžkých traumat. Styďte se !

Vašek (St, 14. 4. 2021 - 04:04)

To je opravdu hnus. Když napíše autor kriminální příběh, který vypadá jako real, tak budou kamenovat autora? Nebo herce, který bude hrát věrohodně zloděje, pedofila, vraha ?
Tohle je šikana a cílený útok na Kláru nebo pokud není ona autor tak na autora příběhu. To je na žalobu. Věc je prezentována na k tomu určeném portálu, tak o co jde. Tohle je osobní msta. Organizovaná a cíleně naplánovaná. Bránil bych se tvrdě právní cestou.

Reklama

Přidat komentář