Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

:)) (Po, 19. 4. 2021 - 15:04)

TOP, to se povedlo.

Karolína (Po, 19. 4. 2021 - 14:04)

Napíšu. A jak jsi čůrala ty dnes?

..... (Po, 19. 4. 2021 - 10:04)

Ivana.....jednou a dost. Ivu jsem potkal u nás na vsi náhodou. Přijela s rodiči a zůstala přes noc. Zajeli jsme na koupaliště a večer trochu pogrilovali a prostě pohoda. Iva se mi líbila, ale nebalil jsem ji. Měl jsem jinou holku, o kterou jsem se snažil. Když jsem šel domů pro nějaké věci, potkal jsem ji v situaci, kdy močila za rohem do trávy. Ivanko, ty tak krásně čůráš.... V okamžiku se oblékla a zbytek zlatého pramínku ji zkrápěl bílé kalhotky... Nekoukej se....každá holka má své tajemství. Pochopil jsem. ...Ale já ti taky ukážu své tajemství jak čůrám, pronesl jsem bezmyšlenkovitě. Nechtěla, ale než jsme šli domů všichni, musela ještě jednou na záchod. Nechtěla venku, šla k nám dovnitř na WC. Ivanko, já ti ukážu jak čůrám a ty taky? ....Neukážeš, jen kecáš....Vzrušilo mne to...Ukážu přísahám....pojď.... Trochu nejistě, ale nakonec souhlasila. Pochopila, že sama mne hecovala. Nechtěla ztratit pocit převahy. Zamířili jsme na zahradu z druhé strany až za plot ,kde byla opuštěná branka a sem nikdo nechodil....Ukaž mi to tedy....no to jak budeš čůrat, řekla rozhodně. Ukážu, ale ty taky....poněkud nesměle jsme si začal rozepínat kalhoty v nichž bylo moje panství už tolik našponované, že bych neuronil ani kapičku moči v této chvíli. Byla zvědavá, ale zároveň musela nutně na potřebu. Její krátká modrá sukně a štíhlé nohy , směřující k bílým kalhotkám. Přešlapovala z nohy na nohu. Nejistá,. Věděl jsem, že za okamžik musí kalhotky stáhnout a čůrat. Její tajemná plná štěrbinka se odhalí a uvolní přebytečnou moč do intenzivního proudu. Fantazie vrcholných procent v mé hlavě. Vzrušené očekávání. Dvě, tři vteřinky. Už. Rychle sedá na bobek a odhaluje štěrbinku v celé své kráse. Stydí se a dává hlavu do klína. Čůrá. Pomaličku, zvolna. Překonává vnitřní blok. Nikdy s mužem v takové situaci nemočila, přizná se mi. Náhle z ní vytryskne plný proud. Překonala to a čůrá plným proudem ve své přirozenosti. Mokrý ostůvek mezi jí a mnou. Dva stíny na bobku proti sobě. Nesměle bere do ruky moje vztyčené mužství. Překonala strach a její šedomodré oči spočinou na mém vztyčeném nitru. Nečekaný okamžik....... nekontrolovatelně zaplavuje její dlaň pramínek lásky . Zavírám oči, stydím se, čím víc, tím ještě více uvolňuji svůj dar do posledního vzmužení. Objal jsem ji a ona mne. Nejistě. Dlouhé chvíle spočineme ve vzájemné ulitě. Šero letní noci a bodaví komáři. Musíme jít za našimi. Ivanko, moc krásný. Zážitek bez spojení. Však spojeno bylo vše, jak spojeno být mělo. Už nikdy nepřijela. Viděli jsme se několikrát ve městě. Má svůj život. Ale spolu nám zůstala perlička nezapomenutelného příběhu. L.

Mirek (Po, 19. 4. 2021 - 15:04)

Ty vole. To je síla. Se nedivím žes vytek než bys ji ho tam strčil.

Šimon (Po, 19. 4. 2021 - 12:04)

Libore, ten příběh s Janou, to je tady v Mimoni ,tam to znám, i tu zámeckou zeď. Byl jsem tam když s holkou tak nikdy jsem to nedotáhl jako ty. Byl jsem mladej a vystrašenej. A tys asi nebydlel přímo ve městě, když píšeš ze jsi na vsi a do města vlakem. To na Lípu nebo na Liberec? Hele, ale já si to kopíruju a ukládám. Suprový příběhy.

Ne. (Po, 19. 4. 2021 - 13:04)

Ne, to by Libor musel prožít s Klárou. Libor je z Liberce a do Mimoně se nastěhoval nedávno za ní a teď bydlí někde u Turnova (Všeň, Mokrý, Příšovice, Doubrava ?) Pochybuju ,že by v době ,kdy měl Kláru chodil s Janou v Mimoni močit a souložit za zámeckou zeď. To jsou příběhy z jeho mládí tak kolem patnácti, osmnácti let, teď už je mu 26,pokud to dobře sleduju.

Návštěvník (Po, 19. 4. 2021 - 13:04)

Autor psal, že nikdy v Mimoni nebydlel ani neměli chalupu v Mikulášovicích v opravdovém životě. A teď je mu kolem 45let. Ani není nějak zaměřený v životě na piss. Jen v povídkách.

Názor (Po, 19. 4. 2021 - 13:04)

Takové příběhy by nenapsal člověk,který by nebyl zaměřen na piss a neprožil to. Vyloučeno. A je o osm let starší Kláry, tedy 26. To sedí.

Vojko (Po, 19. 4. 2021 - 12:04)

Nádhera !

Martin1 (Po, 19. 4. 2021 - 11:04)

Kolik ti tehdy bylo? Asi bych nevydržel taky. Ale ona by si možná nakonec dala říci, kdybys za ní večer přišel...

Robin (Po, 19. 4. 2021 - 11:04)

To je nejhezčí příběh. Já se při té představě taky nekontrolovatelně vymokřil. To není možný, píše to chlap a já jsem hotovej. To by nikdo neuvěřil. Hotovej z obsahu. Prostě nádhera. Jako bych tam byl s ní.

Návštěvník (Po, 19. 4. 2021 - 16:04)

No právě. To by nikdo neuvěřil.

Navstěvník (Po, 19. 4. 2021 - 11:04)

Tak jistě. Nejde o autora,ale o obsah. A mladý kluci se u toho udělají jako nic. Mám syna 15, tak ten kdyby ty příběhy četl tak by byl taky.

Ida (Po, 19. 4. 2021 - 10:04)

Libore,už jsem se uklidnila. Děkuji. ( krásně napsané a věřím, že i prožité, také jsem podobný zážitek měla, ale nepopsala bych ho. Ženská se možná víc stydí se svěřit veřejně ) .

.... (Po, 19. 4. 2021 - 09:04)

Scarlett je vpořádku, děkuji Ido.

Pozorovatel (Po, 19. 4. 2021 - 09:04)

Nechci,ale musím do toho vstoupit. 9:48 není Libor ,ale dost hnusný fejk

.... (Po, 19. 4. 2021 - 09:04)

?

Ida (Po, 19. 4. 2021 - 09:04)

Skoro jsem nespala. Scarlett mohu se zeptat jestli něco víš, jestli můžu být klidná? Moc děkuji.

Scarlett (Po, 19. 4. 2021 - 13:04)

Ido. Skoro hodinu jsme večer spolu mluvili až
do noci. Myslím,že má moji důvěru. Nevěřila jsem,že se ozve, ozývali se jiný , dost hnusný lidi, takže jsem číslo blokla. Mohu tě ujistit, že už to snad bude ok. Včera velká krize. Nechci víc prozradit, nechci ho poškodit. Prosím jen, to co píše je dle skutečnosti, žádné výmysly. To je pro mně zásadní. Měla jsem o něj starost stejně jako ty. Pokud byl upřímný a cítím že ano, potom se z toho snad vykope. Pomohou mu jak nejlépe budu schopna.

Ivoš (Po, 19. 4. 2021 - 23:04)

Scarlett,velký dík za to, co jsi pro Libora vykonala. Velmi to oceňuji. I to, že se Libor sám neuvěřitelně rozepsal a nijak to nesnižuje psaní Kláry. Naopak.

Reklama

Přidat komentář