Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Lucka (Pá, 7. 5. 2021 - 17:05)

Super! Já se fakt o tebe bála ,abys třeba nezazmatkovala na silnici nebo se nrtrapila a nezastavila bys a ani Nikole a aby se nestala ostuda s čůráním. Jsi šikulka. Pozdrav na chaloupku!

Natalie (Pá, 7. 5. 2021 - 16:05)

Klárko, hezký víkend na chaloupce!

Lucka (Pá, 7. 5. 2021 - 13:05)

Hele,nechte ji bejt. Jestli by se počůrala tak to je to nejmenší, hlavně ať se někde nevybourá a nezazmatkuje.

Navstěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 12:05)

Stejně holky budou muset chcát. Aspoň Klára ,když bude vynervovaná,aby je nikdo nesledoval. Ta je velká, ta se nepochčije,ale bude muset nutně rychle někde jako včera u cesty.

No , (Pá, 7. 5. 2021 - 12:05)

Nejsi to náhodou ty ,co je špehuje ?

Rick (Pá, 7. 5. 2021 - 14:05)

Ne, to jsem já. Včera jsem je viděl. Jenže jsem nešpehoval já je ale ony šmírovaly mě. Dvě holky, jedna z copánkem, druhá straší. Mladší měla ranec plínek mezi nohama, starší v ruce růžový nočník a nabízela mi, jestli se nechci koukat. Chytly mě na parkovišti a daly adresu sem.

Pozorovatel (Pá, 7. 5. 2021 - 11:05)

Hlavně nejezdi přes Liberec, tam je stále kolem Ještědu objížďka. Ale v pohodě. Nic se dít nebude.

Klára (Pá, 7. 5. 2021 - 11:05)

Tak po obědě vyrazíme. Libor už tam jede a tak zatopí napřed. Jestli někdo pojede za námi neřeším. Jestli jo, tak ho budu ignorovat a vyčůráme se na pumpě cestou, ale asi to bude v pohodě. Jestli budou houby? Asi by mohly, vlhko je, ale je celkem chladno. Ale do lesa zajdeme určitě. Tak se ozvu. Vyčůráme se opravdu než pojedeme do poslední kapičky, abychom byly prázdný.

Kristýna (Pá, 7. 5. 2021 - 16:05)

Klárko myslím jestli jste v pořádku dojely. Já bych se taky vyčůrala doma než bych jela a pak bych moc nepila a asi bych vydržela nebo bych čůrala na benzince. Já jsem jako ty. Já taky čůrám na cizím záchodě jen trochu na bobečku a z výšky nebo někde venku.

Pavlína (Pá, 7. 5. 2021 - 11:05)

Tak takto to udělejte a pak třeba vydržíte až na chalupu. A opatrně.

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 10:05)

dobrej bizár tohle. Co kdybyste žili svoje životy a ne životy připochcaných internetových postav? Nečumte furt na ty seriály, haha.

Martin1 (Pá, 7. 5. 2021 - 09:05)

Asi koukáte hodně na detektivky, Pavlínko. Klárko, klidně jeď a nemusíš se bát. Asi by bylo pro klid rozumnější si zastavit na čůrání na pumpě, ale nic se dít nebude. Hezký pobyt na chaloupce. A neporostou už houby? Jsi znalkyně.

Kristýna (Pá, 7. 5. 2021 - 08:05)

Klárko neboj se.Klidně jeď a klidně si zastav na záchod ale na benzince. Tam za tebou na dívčí toaletu nepůjde žádný chlap a vyčůráš se s Nikolou v klidu. Tome já jsem někdy taky byla ve škole na velký, ale ne moc často a většinou to bylo takový to co není ve tvaru ale spíš to jde rychle a jinak jsem to radši vydržela domů kdyžto nebylo na průjem nebo rychlý. Ted jsem ráno taky čůrala hodně a dívala jsem se, že jsem měla dlouhý čůrání,ale úzký proud a dlouho než široký a tak jsem čůrala hodně a pak to už šlo málo a jen to maličko ještě proudilo dlouho pramínkem skoro po kapičkách, protože se mi furt chtělo a jen tak to šlo maličko než to bylo prázdný. Asi to neumím správně popsat.

Tom (Pá, 7. 5. 2021 - 10:05)

Krasne jsi to napsala, je to pro me vzrusujici...

Kristýna (Pá, 7. 5. 2021 - 16:05)

A co je Tome pro tebe nejvíc?

Tom (So, 8. 5. 2021 - 22:05)

Predstava toho jak curas, treba venku na bobecku nebo normalne na zachode.
Hodne se mi libi to do nadoby, chtel bych drzet v ruce tvoje curani...

Tom (Pá, 7. 5. 2021 - 18:05)

Nevím úplně co teď myslíš tím nejvíc, ale prostě to tvoje vyprávění o tom je tak krásné asi víc o tom druhém, to je víc vzácné. Celý den na to myslím, jak se ti chtělo ve škole. Škoda jen, že to bylo to rychlé a ne obyčejné. Nebo jestli bylo i jiné cizí místo, než jen ta škola. A jaký jsi měla den? Čůrala jsi venku i dnes? Je tam hodně zima tak snad jsi nenastydla.

Klára (Pá, 7. 5. 2021 - 06:05)

Dnes je klid a nikdo už tady nebyl. Včera jsem nakonec usnula a hned po sauně a bylo to už v pohodě. Dnes jsem čůrala ráno z plný pipinky dlouho a zase větší loužičku a Niki přišla ,ale to už jsem byla v koupelně skoro hotová s údržbou těla, ale ona musela taky rychle a ještě jsem slyšela jak si sedla že už hned začala taky hodně čůrat. Nakonec prý udělala obojí a kakala . Připravíme snídani a pojedeme na chaloupku po obědě. Libor ještě musí dopoledne za otcem a tak tam přijede za námi od něj. Třeba dřív než my,protože my máme ještě dopoledne výuku. Od příštího týdne musí Niki do školy a já taky. Ten mítink, co měl být včera se nakonec neudělal a bude to v pondělí ,kde se dovíme co a jak. Takže ségru povezu do Mimoně a pak zase vyzvednu domů. Buď bude s kamarádka na nebo u paní Krejčové kdybych přijela později. Teď si uvědomuji, jak to je složitý tak daleko dojíždět a ještě dobře, že to bude jen pár týdnů. Niki se už na holky těší, a čůrat se nebojí s nimi kdyby musela a u paní Krejčový tak snad taky ne. Tak dáme si snídani.

Pavlína (Pá, 7. 5. 2021 - 07:05)

Klárko,jeď opatrně. Já být Liborem ,jela bych s tebou. Co když zase za vámi někdo pojede? A bude tě sledovat až na chalupu? Tak to si ani nezastavíš a budeš počůraná. Aspoň se vyčůrej než pojedeš. A Nikola at6 taky pořádně. Já se budu bát jako bys byla moje. Opravdu opatrně nebo jeď jinudy než jezdíš. A ozvi se . Moc prosím. Bojím se o vás .

Návštěvník (Pá, 7. 5. 2021 - 09:05)

Nech se raději léčit,ty si teda psycho,prober se a nestraš druhý

Reklama

Přidat komentář