Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

Ondra 1985 (St, 9. 2. 2011 - 22:02)

Je mi ctrnact a chtel jsem se...Proč přetahovat 30x?

V. (St, 9. 2. 2011 - 20:02)

Je mi ctrnact a chtel jsem se...Tak si s mámou zašukej, tvoje máma je nadržená kurva z E55, tak si s ní pořádně zašukej, celou noc až do rána a pak se pochlub napsáním erotický povídky, jak se ti s tvojí mámou šukalo.

Michal (St, 9. 2. 2011 - 05:02)

Je mi ctrnact a chtel jsem se zeptat jestli je to normalni ze mi matka jednou tydne vetsinou v patek prohmatava varlata a ujistuje se ze je moje predkozka v poradku. Matka tvrdi ze je treba ji pretahnout tricetkrat. Nejhorsi na tom je ze posledne jsem nechtel at prestane a ona me vlastne vyhonila. Vystrikal jsem se ji do obliceje. Bylo to trapne ale matka rekla ze je to v poradku a vsechno to olizala. Je to normalni?

francoa (Út, 8. 2. 2011 - 19:02)

Bydlim v Ostrave. Otec me...jdi s tím někam.... magore

Hmmm (Út, 8. 2. 2011 - 16:02)

Bydlim v Ostrave. Otec me...To je ale blbec... proc sem pise takovou kravinu ??

V. (Út, 8. 2. 2011 - 12:02)

Bydlim v Ostrave. Otec me...Ty seš spisovatel erotických povídek na téma klinickej sex, nebo co?

Oto Chvalnik (Út, 8. 2. 2011 - 03:02)

Bydlim v Ostrave. Otec me dohnal k doktorovy nebot se mu zdalo podezrele ze kdyz mi stahuje predkozku tak to trochu boli. V ordinaci si otec sedl na zidli predeme a rekl dokorovi jakej je problem. Doktor me nakazal at se vyslecu do naha. Pote me nekolikrat stahl predkozku nahoru a dolu. Zadny problem nezpozoroval a me to take nebolelo. Potom to zkusil otec a souhlasil s dokorem. Doktor dal otci nejakej lubrikacni gel ze pry otec ma provadet me kontroly stim gelem. Otec se ho zeptal jestli mu muze ukazat jak takova prohlidka ma vypadat. Moc jsem se stydel. Doktor mi nakazal at si lehnu. Potom vzal ten gel a zacal mi honit. Otci se to moc libylo. Doktor se zeptal otce zdali take provadi pravidelne vysetreni konecniku. Otec odpovede "no je mu teprve dvanact ale asi bych mel zacit. Doktor se usmal a nakazal mi at se postavim na vsechny ctyri. Ucitil jsem teply gel na konecniku a doktor mi pomalu strcil jedn prst do zadku. Povidam tati je to zapotrebi? Otec me odsekl "mlc doktor vi co dela" Nemohl jsem se dockat az to skonci. Ale nic nekoncilo. Doktor se odhodlal ke trem prstum. Trochu to bolelo. Zacal jsem protestovat. Doktor prestal a ja jsem se mohl obleci. K memu prekvapeni doktor doporucil delat toto vysetreni ctyrikrat tydne pred spanim. Moc se mi to nezda. Je to normalni? Dekuji za pomoc.

Luboš (Po, 7. 2. 2011 - 14:02)

Kluci jste normální?????
Chlastáte, hulíte, kouříte jointy a najednou vám vadí ukázat na pár sekund ptáka.fakt hrdinové

Davide (Ne, 6. 2. 2011 - 21:02)

mě nevadilo že tam byla...i ty kecálku :-D

David (Ne, 6. 2. 2011 - 20:02)

Mě nezajímá že bude stát...mě nevadilo že tam byla mamka ona mě viděla mockrát nahá a nevadilo. Už v čekárně mě stál doktorka ho vzala do ruky a já si trochu stříkl nic neříkala jen že je v pořádku a že sem pěkně chlupatej. takže ůplně v pohodě nestresoval jsem

Gwf (So, 29. 1. 2011 - 12:01)

Při slepáku by se měl...Jenomže diskutuje se o něčem jiném, ne o tom, kdy a jak vystrčit p...u na doktora nebo sestru, ale za jakých okolností. U výtěru je jasné, že člověk musí vystrčit zadek. Teenagři si stěžovali na průběh takové tělesné prohlídky, kdy pod záminkou nějakých oseudoochranitelských tlachů doktora probíhala prohlídka genitálu před rodičem poněkud neetickým způsobem. Týkalo se to chlapců, pediatři a dorostoví lékaři neprovádějí gynekologické prohlídky dospívajících děvčat. Nešlo o protest proti prohlídkám, ale o nesouhlas se způsobem, který, pokud je část popsaných zážitků pravdivá, nejsou buď lege artis, nebo etické, či aspoň šetrné. Ne každý se rád svléká, vystrkuje svoje pohlaví a s rozkoší si užívá prohlídku genitálu.
Většina stížností nebo stesků byla ale namířena proti lékařkám - ženám (a často matkám), které se chovaly jako hulvátské krávy u vyšetření, které má svoje opodstatnění a důležitost.

Dafidka (Pá, 28. 1. 2011 - 20:01)

Při slepáku by se měl vyšetřit konečník. To co tu rozebíráte že před rodičema trenky nesundáte při preventivní prohlídce je blbost:D Teď studuji zdravku a je to normální, nikdo z toho vědu nedělá. Ale vzpomínám si jako malá když jsem dostala salmonelu a musela jsem k doktorce s mamkou kde mi sestřička musela dělat výtěr. Bylo mi strašně trapně když jsem musela vystrčit na sestřičku prcku a nechat si šťourat v zadku. To stejné se opakovalo ještě na kontrole. Měla jsem z toho strašnou hrůzu a děsně se styděla dodnes. Později v 17 letec jsem musela na výtěr kvůli zdravotnímu potvrzení a měla jsem z toho děsnej strach. Nakonec z toho nikdo nedělal vědu, přišla jsem do ordinace, sestřička řekla ať si vyhrnu sukni stáhnu trošku kalhotky a předkloním se. Než jsem se stačila vzpamatovat udělala fik fik a ani mi to nepřišlo nijak trapný.

Reklama

Přidat komentář